Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

 

 

Musi się jednak jeszcze wyjaśnić sprawa dodatku Eleven.Czy będzie dostępny dla wszystkich abo.

Chodzi ci o EE?

Jest on dostępny dla tych co mają Eleveny w swoich ofertach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zeby było śmieszniej umowa przeszła w zawarta na czas nieokreślony i przez miesiąc płaciłem ok. 180 zł. Przez myśl by mi nie przeszło, zeby szukać ofert konkurencji, ale jak konsultant mi powiedział, ze mogę przedłużyć umowe na poziomie za 180 zł (jakiś pakiet max.) i ze niżej nie mogę, ze on nie ma takiej możliwości w systemie to Wkurzylo mnie to. Trzy godziny pózniej byłem na poczcie z wypowiedzeniem. Pewnie gdyby wtedy dało sie dostać troche tańsza ofertę to cały czas byłbym z C+..

Dlatego właśnie ja się z NC+ rozstałem. O północy wyłączyli mi sygnał :) Trochę czasu wałęsam się już po tym świecie, ale tak żenującego podejścia do mnie, jako do stałego, wieloletniego klienta, płacącego niemało, zawsze o czasie - nigdy nie spotkałem. Jeszcze parę dni temu odbierając nowego smartfona w centrum handlowym zajrzałem do punktu NC+ ze zwykłej ciekawości, chcąc porównać to co mówią konsultanci z tym co usłyszę w APS.

I usłyszałem, że mogę dostać WYŁĄCZNIE pakiet Superpremium (odpowiednik tego co miałem) za 110 zeta. Mniej NIE MOGĘ PŁACIĆ bo... nie!

Gratuluję polityki właścicielom spółki a mnie - po takim rozstaniu -  trudno będzie przekonać do powrotu.

 

P.S> Oczywiście wypowiedzenie umowy to podstawa. Ceny w "czasie nieokreslonym" są wyjęte z kosmosu i wpisują się w ogólną politykę NC+ "skroić klienta na ile mozna".

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przedłużona umowa na kolejne 24m  :wink:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  107,94 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Eleven Sports, Filmbox Pack, HISTORY HD, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.10. dotychczas:

w pierwszym roku 54,90

w drugim roku umowy 102,85 (dokupiłem Eleveny za 7,95 zł).

 

zawartość pakietu:

Extra+

8 C+

Multiroom standard

najem dekodera

HBO gratis na 24 m

 

od 1.11.

pakiet Extra+

6 +

Multiroom

najem dekodera

6 m HBO

Kino świat

Filmbox 1 m

2 lata umowy za 84,99

 

Walczyłem długo (wypowiedzenie wysłane), odrzucałem wszystko, ale lepsza oferta się nie pojawiła. Dziękuję wszystkim z forum za wartościowe posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Umowa do 31.10. dotychczas:

w pierwszym roku 54,90

w drugim roku umowy 102,85 (dokupiłem Eleveny za 7,95 zł).

 

zawartość pakietu:

Extra+

8 C+

Multiroom standard

najem dekodera

HBO gratis na 24 m

 

od 1.11.

pakiet Extra+

6 +

Multiroom

najem dekodera

6 m HBO

Kino świat

Filmbox 1 m

2 lata umowy za 84,99

 

Walczyłem długo (wypowiedzenie wysłane), odrzucałem wszystko, ale lepsza oferta się nie pojawiła. Dziękuję wszystkim z forum za wartościowe posty.

W tej cenie mogłeś mieć 8*canal+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przyda.

 

Ostatni dzień umowy,dzwonili kilkakrotnie w ciągu ostatnich dni.

Propozycja;Pakiet Comfort,C+6x,HBO-79,90zł,-plus 5zł media box.

Podziękowałem,chciałem C+8x i wyłączenie sportowych,dla dzieci, własnych tematycznych 7 , hbo go-nc=go.

Dotychczas za to wszystko płaciłem z extra+ 69,90.

Przerzucam się na naziemną i portale filmowe na internecie.

Pozdrawiam

pamiętaj że jeśli np.5 listopada zadzwonisz i podasz warunki nowej umowy przedłużeni owej za  69.90 czyli to co miałeś zgodzą się na bank i w tedy jeden miesiąc masz gratis czyli 70zł; to jest chore ale działa bo sprawdzałem osobiście chyba 3 razy więc się zastanów ;w tym czasie gdy masz teraz brak sygnału zobacz przemyśl czego i jakich kanałów brakuje i wyciągnij  wnioski co jest potrzebne a co zbędne czy jest sens przepłacać i czy na pewno konkurencja jest lepsza;taki brak sygnału mnie duużoo podpowiedział że bez  piłki extraklasy,ligi angielskiej ,ligi mistrzów w piłkę kopaną i ręczną, żużel z najwyższej pułki a teraz  koszykówka nba i niestety haracz trzeba płacić bo brak alternatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zapytanie z wczoraj: czy propozycja przedłużenia umowy z aktualnego Start+ za 9,90zł (15 miesięczna banicja ze słynnego łamańca 5x0/10x79,90)

na Start+ oraz 8xC+ Pace 500GB 6x34,99 / 9x49,99- umowa na 15 miesięcy, to max. co teraz można ugrać?

Nie zależy mi na wyższym pakiecie, bo mam MAX EXTRA HD w UPC. Chodzi mi tylko o podstawowe kanały oraz Canal+.

 

13 październik 2016 - 20:13

Od 1.10.2016 odpalony pakiet o którym pisałem wcześniej na forum:

 

start - 9,99 (cały okres umowy), 8c+(6 nie ma możliwości) 3 miesiące za 0, kolejne do końca umowy za 30,00, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy), C+ VOD za 0, dostęp do Premiery VOD, NC+ GO za 0 (100 godzin/miesięcznie) czyli razem po wykorzystaniu 3miesięcy gratisowych canal+ = 39,99 za wymienione usługi - 15m lub 24m bez znaczenia długość umowy dla warunków (wybrana została opcja 24m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta klepnięta 22-09-2016.Dziś pierwszy listopada a opcji Filmbox brak w ICA podobnie.Chyba pora na następną reklamację.

Zamiast grzecznie poprosić o przesłanie odpowiednich uprawnień.. to od razu reklamacja, więc szybciutko i to biegusiem.."leć" składać reklamację!Jak coś przy okazji uda ci się   wyżebrać to nie zapomnij dać nam znać. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta klepnięta 22-09-2016.Dziś pierwszy listopada a opcji Filmbox brak w ICA podobnie.Chyba pora na następną reklamację.

jeśli przedłużałeś umowę we wrześniu i nie masz dodatkowo filmboxów, do każdy ma je tylko na pierwszy miesiąc umowy, czyli w Twoim przypadku: pażdziernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do oferty Comfort+ za 14,99zł brał ktoś pakiet HBO i Cinemax (bez 6xc+ i 8xC+)? Jeśli tak to ile sobie za to życzą? Ewentualnie czy do Comfort+ za 14,99 można liczyć na jakiś rabat na MRP?

MRP są obecnie nierabatowane. HBO 20zl miesiecznie z HBOGo, lub samo Hbo w opcji wlacz wylacz 25zl co drugi miesiac. Cinemax 0_12 15_12 - 7,5 srednio. 

Na jaką ofertę mogę liczyć:

 

Extra+ 8* C+

HBO + HBO GO

MAN PACK

Multiroom (4 karty)

Wynajem 4 dekoderów

 

?

 

Czy opłaty za MR lub wynajem da się utargować na 0 zł lub 5 zł ?

Wszystko zalezy ile teraz placisz za sam pakiet bez MR. MR sa bez rabatu po 10 each. Extra z 8 79,9, hbo + go 20zl, manpack 5/10zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast grzecznie poprosić o przesłanie odpowiednich uprawnień.. to od razu reklamacja, więc szybciutko i to biegusiem.."leć" składać reklamację!Jak coś przy okazji uda ci się   wyżebrać to nie zapomnij dać nam znać. :grin:

Jak grzecznie prosić?O co?To jest umowa która obowiązuje dwie strony.Operator o swoje się zawsze upomina to dlaczego ja mam tego nie zrobić?

 

jeśli przedłużałeś umowę we wrześniu i nie masz dodatkowo filmboxów, do każdy ma je tylko na pierwszy miesiąc umowy, czyli w Twoim przypadku: pażdziernik

I tu jesteś w błędzie ta opcja uruchamia się w drugim miesiącu i tak jest od dawna.

 

Taki właśnie z niego ekspert....

To samo co do @angus78 i jak nie masz na jakiś temat zielonego pojęcia to się lepiej nie odzywaj.Bo jesteś codziennie na forum i go czytasz a i tak nic nie rozumiesz bo kwestia uruchamiania tej opcji była poruszana wielokrotnie.I jeszcze jedno nigdy że wymagałem by mi dawali za darmo zawsze sami wychodzili z propozycją.Nigdy pisząc reklamację nie miałem roszczeń by mi coś dali.Jak potrafisz rozmawiać i masz odpowiednie argumenty sami coś oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że możesz negocjować do chwili zadania sprzętu.Za taką cenę to Extra i 8C+ a nie 6C+.Miałeś rację że się nie zgodziłeś na tą ofertę.I

I Ty miałeś racje.Dziś zadzwonili z pytaniem czy wiem gdzie mam oddać i do jakiego czasu dekoder , przy okazji okazało się że mogą dać 8xc+.Zaklepałem.Pozdrawiam i dziękuje!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martusia83. Będziesz mieć problem. nc wychodzi z założenia, że jak dojna krowa dawała tyle sie doić... to można dalej ją doić.

 

I Ty miałeś racje.Dziś zadzwonili z pytaniem czy wiem gdzie mam oddać i do jakiego czasu dekoder , przy okazji okazało się że mogą dać 8xc+.Zaklepałem.Pozdrawiam i dziękuje!.

Gdybyś czytał to byś wiedział... a nie w koło pisane o tym samym...odpisywane cały czas na te same pytania...a temat zbędnie pęcznieje Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MRP są obecnie nierabatowane. HBO 20zl miesiecznie z HBOGo, lub samo Hbo w opcji wlacz wylacz 25zl co drugi miesiac. Cinemax 0_12 15_12 - 7,5 srednio."

 

HBO chyba zrozumiałem ale Cinemax nie jestem pewien. Czyli Cinemax nie ma opcji włącz/wyłącz tylko zobowiązanie długookresowe? 0zł przez 12 mcy i 15zł przez kolejne 12 mcy?

A do takiego golasa (Comfort+ plus ewentualnie HBO i Cienamax) dają NC+ GO? Jeśli tak to jaki pakiet i za ile?

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania innego postu, tylko pod nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Temat reklamacji jest poruszany w innym wątku. :roll:

https://forum.satkurier.pl/topic/9947-reklamacje-z%C5%82o%C5%BCone-na-dzia%C5%82ania-nc/


Jak potrafisz rozmawiać i masz odpowiednie argumenty sami coś oferują.

To ,żeś się faktycznie  dogadał. :wink:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...