Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super cieszę się twoimi szczęściem ;)

Niestety oferta za uboga jak dla mnie :P

Jak widać dla każdego coś się znajdzie nawet dla mnie wymagających ;)

Płacę  dużo,  ( więc wymagam)   :aha: ,

 

a teraz zejdź na ziemię

                                      to tylko nc+ :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@lukimann napisałem że oferta użytkownika @schanp jest za słaba dla mnie nic mnie nie przekonuje do jego oferty ani zawartość ani opłata ....tak to tylko nc+ :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia obylo sie takze u mnie.  Obecnie  pakiet EXTRA za 44,90 .  Oferta z dzisiaj  na 15 m-cy  za :  44,99  EXTRA , 10 zl - multiroom turbobox & box+ (koszt aktywacji 50 zl)  do tego  3 m-ce 8xC+ za 0 zl  z automatycznym odlaczeniem po uplywie  3 m-cy po odlaczeniu opcja zamowienia 8C+ za 30 zł na 12 m-cy    . Nie mialem cisnienia na przedluzanie bo malutko ogladam ale przynajmniej trafil sie ogarniety konsultant wiec bez czarowania szybko doszlismy do porozumienia . Czas na  aktywacje oferty  6   dni ale raczej klepne  :) . Pozdro .

Edytowane przez woyt@s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po prawie dwóch latach  :wink:.

Zaczęły się telefony... oferty koszmar...

Mam dwie umowy z nc+ na cameleonach. Chciałbym przedłużyć je...ale po 5-tym telefonie myślę, że z konsultantami nie znajdę wspólnego języka....

Po tym jak ostatnio usłyszałem ze dostałem dwa lata temu cyt "ofertę życia". Postanowiłem wesprzeć się forum...przy negocjacjach. Mam to co w podpisie...na razie oferta aby to utrzymać....115 pln :crazy: .

Jaką cenę wg. Was mogę wynegocjować ?? dzięki. Pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał to co TY w poz.nr 1 za ca 74 zeta

Wynegocjowałem dla niego to co poniżej:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 94,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Superpremium(6)LIVE 200,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ (6) LIVE 94,99 zł 24 m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Man Pack 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Obecnie za 69,90pl mam:

Comfort+

Multi+

Premium Sport&Film

dekoder PVR500

Umowa kończy mi się 31.10.br wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Chciałbym utrzymać cenę ew. +HBO. Jednak najbardziej zależy mi na multiroomie – potrzebuję jeszcze 2 dekodery.

Iść do salonu dobrać multiroom już teraz czy poruszyć ten temat z konsultantem – co wyjdzie korzystniej? Niestety liczę się z wymianą dekodera

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to przy aneksowaniu. Koszta Cię nie ominą. Zapłacisz aktywację za 3 dekodery. Minimum....jakieś 250 zł. Ceny nie utrzymasz,bo dojdzie Ci opłata za dzierżawę dekodera głównego 5 zł + 20 za MR i oczywiście opłata za HBO 20. Nie dają za free. ..zwłaszcza tym co nie mieli. I co ciekawe. ..wypowiedzenie też dużo nie pomaga. Radzę zapoznać się z tematem, gdzie znajdziesz oferty jakie dostają abonenci.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jestem abonentem nc + od początku istnienia platformy, a wcześniej kilka lat w cyfrze +. Obecnie posiadam pakiet superpremium i płacę za niego 109,90 zł miesięcznie. Umowa na świadczone usługi  kończy się 31.10.2016. Posiadam standardowy multiroom - 2 karty Cameleon dekodery bez możliwości nagrywania.

 

Rozważam przejście do polsatu, gdzie mają niższe ceny. Obecnie konsultanci proponują mi obniżenie abonamentu do 99 zł/m-c, ale z "obcieciem" canal+ seriale i canal+discovery. Jeżeli chodzi o sprzęt, to proponują aktywacje dekodera "wifi premium box" za 199 zł i każdego nastepnego do multiroomu za 99 zł plus 10 zl do abonamentu za każdy. Co na 3 odbiorniki daje kwotę prawie 400 zł jednorazowej opłaty i co miesiąc 10 lub 20 zł do abonamentu!! (dla mnie cena nie do przyjęcia).

 

Jakie realnie optymalne warunki mogę wynegocjować, aby otrzymać lepszy sprzęt (dekoder z nagrywarką) i niższy abonament? Dodam, że już im wysłałem pisemne wypowiedzenie umowy.

 

Proszę o pomoc.

Edytowane przez Polan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej mniej więcej kwoty można "zbić" cenę za aktywację?

 

Załóżmy, że pozostałbym przy starym multiroomie (z kartami cameleon). Chciałbym jedynie żeby wymienili mi stary dekoder na taki z możliwością nagrywania. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Mam dwa pytania i liczę, że mnie poratujecie:

1. Ile miesięcy przez zakończeniem kontraktu można wysłać najwcześniej wypowiedzenie?

2. Jeżeli przedłużę umowę przykładowo 2 miesiące przed zakończeniem umowy na 12 miesięcy, to czy umowa trwa od tego momentu 12 miesięcy czy 14 miesięcy (12m+2m)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz już wysłać papier lub iść do APS .

 

 

 

......Załóżmy, że pozostałbym przy starym multiroomie (z kartami cameleon). Chciałbym jedynie żeby wymienili mi stary dekoder na taki z możliwością nagrywania.

I tak zapłacisz aktywację za P.box + dzierżawa. No chyba, że wywalisz na dzień dobry 199...to wtedy brak czynszu. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmac1989 Ad.1 Umowę musisz wysłać najpóźniej miesiąc przed końcem umowy (możesz i pół roku wcześniej)

Ad.2 To zależy od ciebie, czy będziesz chciał wprowadzić nową umowę w życie od razu, czy po zakończeniu starej. Zazwyczaj konsultanci pytają jaki wariant wybierasz.

Edytowane przez adamus44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł
NETVOD+ KONTO PODST 1.99zł
FILMBOX 15zł
Multi+ 15zł
Adventure TV HD 1.99zł
History 2HD 1.99zł
HBO 25zł
Premium Sport &Film 69zł
NOC 25zł
EXTRA+ 30zł
CANAL+ VOD 0zł
VOD+ PRAPREMIERY.TVP 9zł
VOD+ SERIALE+ 30zł
REDLIGHT HD 15zł
CINEMAX 15zł
HISTORY HD 1.99zł
SunDance HD 2.99zł
 
płacę 153,88 (było przez 12mc 143,88 potem doszło +10zł za drugi multiroom)
 
 

 

Witam,

 

Piszę może się komuś przyda. Kolejny telefon, dalej idą w zaparte:

 

VIP+ (bez erotyki) 139,99 + 2x MRS 20zl = 159,99

opcje erotyki: pakiet NOC - 25zl extra

ewentualnie hustler itp 5-15zl extra

 

VIP+MAX 179.99 + 2x MRS 20zł =  199,99

 

Podziękowałem, czasu jeszcze mam miesiąc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam:

 

Comfort+ Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-10-2016

102,01 ZŁ

Opcje dodatkowe
EXTRA+
H2
Filmbox
HBO
CANAL+ VOD
Cinemax
History HD
Premium Sport &Film
Multi+

102 ZŁ

 

Wypowiedzenie wysłane dzisiaj propozycja.

 

Do akceptacji mam:

2rxcy74.jpg

Brać czy się wstrzymać?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne telefony z ofertą. Przypomnę, że obecnie mam CANAL+Start za 69,90zł w ramach NC+MIX. Umowa do końca grudnia 2016.

 

Propozycje:

1) to samo za tyle samo 

2) CANAL+(6)Comfort za 79,99zł

3) Extra+ z HBO za 79,99zł 

 

Wszystkie propozycje na 24 miesiące.

 

Póki co żadnej z opcji nie przyjąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XPERIA.

Ale po co wiązać się umową z opcjami dodatkowymi. Chyba, że po roku takie śmieci jak Fbox,History itd Ci wyłączą. Bo jeśli nie to abonament o 2 dychy Ci wzrośnie. Eleven możesz mieć za 8 zł miesięcznie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Piszę może się komuś przyda. Kolejny telefon, dalej idą w zaparte:

 

VIP+ (bez erotyki) 139,99 + 2x MRS 20zl = 159,99

opcje erotyki: pakiet NOC - 25zl extra

ewentualnie hustler itp 5-15zl extra

 

VIP+MAX 179.99 + 2x MRS 20zł =  199,99

 

Podziękowałem, czasu jeszcze mam miesiąc.

 

Pozdrawiam.

 

Taniej nie dostaniesz, bo nie ma VIP+ za mniej niż 139zł, a MR też nie zrabatują. Pakiet NOC jest dostępny jako opcja dokupu za 20zł. Vip Maxx analogicznie, taniej niż 179zł nie dostaniesz + MR. 

 

@XPERIA.

Ale po co wiązać się umową z opcjami dodatkowymi. Chyba, że po roku takie śmieci jak Fbox,History itd Ci wyłączą. Bo jeśli nie to abonament o 2 dychy Ci wzrośnie. Eleven możesz mieć za 8 zł miesięcznie.

 

W tym wypadku ma opcje które musi utrzymać przez pełne dwa lata, więc faktycznie po co mu takie zapychacze, a przy kolejnym aneksie za dwa lata będzie startować z pułapu 130zł+.

 

 

Kolejne telefony z ofertą. Przypomnę, że obecnie mam CANAL+Start za 69,90zł w ramach NC+MIX. Umowa do końca grudnia 2016.

 

Propozycje:

1) to samo za tyle samo 

2) CANAL+(6)Comfort za 79,99zł

3) Extra+ z HBO za 79,99zł 

 

Wszystkie propozycje na 24 miesiące.

 

Póki co żadnej z opcji nie przyjąłem

Myślę ze powinna też być opcja na Extra z 6C za 79,9zł i w sumie wariant na 15 powinien się przewinąć bo takie są spotykane. Zajrzyj do jakiegoś APSu i się tam dogadaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem telefon z krakowskiego nr i powiem ze takiej [beep]kiej konsultanki dawno nie slyszalem.
Oferta masakra a osoba [beep]ka na maxa. Pierwszy raz z takim czyms sie spotkalem.

Oczywiscie tylko oferta superpremium za 99,99 :):)

Edytowane przez bolosr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XPERIA.

Ale po co wiązać się umową z opcjami dodatkowymi. Chyba, że po roku takie śmieci jak Fbox,History itd Ci wyłączą. Bo jeśli nie to abonament o 2 dychy Ci wzrośnie. Eleven możesz mieć za 8 zł miesięcznie.

 

 

W tym wypadku ma opcje które musi utrzymać przez pełne dwa lata, więc faktycznie po co mu takie zapychacze, a przy kolejnym aneksie za dwa lata będzie startować z pułapu 130zł+.

Witam, tylko z filmbox pack i History HD/H2 jestem uwiązany do końca umowy z Eleven po 12 miesiącach mogę zrezygnować powiedziano mi że promocja za 7,99 trwa do końca października br. Adventure HD 0 zł po 6 mies mogę wyłączyć.

Czyli wychodzi ok 118zł po 12 miesiącach po wyłączeniu dodatków drożej o 15 zł w porównaniu do poprzedniej umowy.

A na filmbox pack i History HD/H2 mi zależało gdyż rodzice oglądają te kanały.

Edytowane przez XPERIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...