Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką samą ofertę jak TY :-) Wypowiedzenie zostawione w Punkcie.

Przed wypowiedzeniem 3 telefony z Warszawy....propozycje od czapy :sad: szkoda pisać.

Po wypowiedzeniu po otrzymanych smsach z prośbą o kontakt zadzwoniłem osobiście.

Tak się składa, że mam jeszcze jedną umowę na firmę i od tej zaczęliśmy negocjacje. /Obydwie umowy do końca 2016/

Otrzymałem propozycję Comfort+ dopełnienie do Extra+ z HBO za 49.99, umowa na 15 miesięcy. /służbowa/

Druga umowa i tutaj schody do tej pory tak jak powyżej i propozycja 99 zeta. Odmówiłem kolejne dwa telefony z usprawiedliwieniem, że nie mogą zejść na 79,99.... na tą bym się zgodził, ale miła Pani powiedziała, że do końca pewnie będą lepsze oferty teraz system nie przyjmuje. Podziękowałem oświadczając, że oczekuję telefonu kiedy system już wygeneruję dla mnie tę ofertę.

Dawaj znać jak się rozwinęła sytuacja, jestem ciekawy podejścia z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

oferta przyjeta ale nie wiem czy dobra - prosze o ocene:

 

comfort + 8 CN + eleven na rok za 11,9  (zalezalo mi na sporcie głownie) - srednia cena 60 zł na 2 lata

 

wczesniej extra + 6 CN + eleven za ok 67 zł ( z cena za Eleven 7,95)

 

dziekuje

Edytowane przez gif_z_pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,

 

start - 9,99 (cały okres umowy), 8c+(6 nie ma możliwości) 3 miesiące za 0, kolejne do końca umowy za 30,00, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy), C+ VOD za 0, dostęp do Premiery VOD, NC+ GO za 0 (100 godzin/miesięcznie) czyli razem po wykorzystaniu 3miesięcy gratisowych canal+ = 39,99 za wymienione usługi - 15m lub 24m bez znaczenia długość umowy dla warunków.

Tylko, że różnica jest taka, że Ty miałeś pakiet Start+ za 9,90zł zaczynając negocjacje. Natomiast @fanatyklech i @aniol1979 mają znacznie wyższe pakiety co zejście na start+ za 9,90zł jest wręcz niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że HBO Go kosztuje 29PLN. Rozumiem, że 105PLN za Superpremium + HBOGo + MR jest osiągalne. Spróbujemy...

U mnie cały czas za Superpremium z HBO GO i multiroomem wołają 119zł (jeśli dodać Man Pack to już 129zł) gdzie do tej pory za to płaciłem 99,90zł (dopóki nie dołączyłem w trakcie umowy Man Packa za dychę). Trudno, chcą się pozbyć abonenta - ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem. 

 

Można marudzić, ale to zawsze kończy się tak samo - głównym powodem posiadania NC+ są dwie niezależne karty Cameleon i możliwość korzystania z własnego sprzętu.

 

Miałem dwie propozycje:

1) Canal+8, Extra+, 2xCameleon, dekoder (z którego nie korzystam), nc go z canal+sport, HBO na pół roku, Filmax na miesięc 

79,90 złotych miesięcznie

2) To samo co wyżej, ale Canal+6, nc go bez Canal+sport

69,90 złotych miesięcznie

 

Ponieważ dość często oglądałem Ligę Mistrzów na telefonie, stwierdziłem że warto dopłacić te 10 złotych i wziąłem opcję 1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzis:

 

extra+ za 44.99zł, MR 10zł, aktywacja WiFi BOX+ Sagemcom 99zł, umowa na 24m-ce, 6x C+ na 3 m-ce za 0 zł.

 

Wypowiedzenie wyslanie, jeszcze nie zarejestrowane, umowa do konca pazdziernika.

 

Mila pani powiedziala, ze jako moj pejs jest na cameleonie, musze go wymienic na nowy box (oczywiscie proponuje najdrozszy aktywacja 199zł) zeby miec MR.

Dziwne, bo miesiac temu rozmawialem z innym konsultantem i powiedzial, ze potrzebuje jedynie dokupic modul WiFi do pejsa i wszystko bedzie dzialac z nowym boxem.

 

Ktora wersja prawdziwa?

 

Czy w tej cenie mozna wyciagnac cos lepszego za 0zl niz C+ na 3 m-ce? Moze paczka HBO lepsza pod filmy? Sport mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października. Do tej pory ok 15 telefonów z jedną i tą samą propozycją superpremium za 99,99zł plus 10zł multiroom i 5zł wynajęcie dekodera. Do tej pory comfort+ z canal+ multiroom z dwoma dodatkowymi dekoderami za 104zł. Tłumaczę konsultantom, że płacę jak głupi tyle pieniędzy za pakiet comfort więc teraz chciałbym pakiet extra a do tego canal+ i hbo na cały okres umowy za 79.99zł i ok rozumiem opłaty 15zł multi z wynajęciem dekodera. Powtarzam im, że jak mi dadzą za 79.99 plus 15zł sprzęt to dobiorę eleveny za 12zł i i tak zarobią na mnie więcej niż do tej pory. Ciągle twierdzą, że taka oferta nie istnieje i najlepsze rozwiązanie to superpremium. Nie potrzebuję superpremium bo cinemaxy nie są nam potrzebne a dodatkowo koszty wychodzą bardzo wysokie. Chyba trzeba wysłać wypowiedzenie i najwyżej się rozstać z nc+... W ogóle jest szansa otrzymania extra z canalami i hbo za 79,99zł na cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest...ale ponoć tylko dla wybranych. Albo dla tych co płacili mniej , tzn ok 59 zł za c+/hbo. Jak ktoś płacił koło 100 zł to sprawa jest szalenie ciężka.

Ale czy niemożliwa to nie wiem. Sam walczę o coś takiego, ale mimo wysłania wypowiedzenia oraz umowy do końca sierpnia 2016 - na tę chwilę proponują albo superpremium za 94,99 zł (6xC+) albo za 99,99 (8xC+), MR gratis oraz ewentualnie eleven za 11,90 zł.

Chociaż ostatnio miałem propozycję start/c+/hbo za 69,99 zł  na 15 miesięcy + dodatkowo płatny eleven 11,90 zł ale odrzuciłem - start jest zbyt ubogi jak dla mnie.

Dalej walczę o extra/c+/hbo za 79,99 zł ale na tę chwilę takiej oferty nie ma - pewnie dlatego, że aktualnie płacę 97,85 zł - więc zostały mi 2 tygodnie na zwycięstwo. Albo i nie. Zobaczymy.

A odnośnie superpremium, to od września w Czechach i na Słowacji ma nastąpić relaunch cinemax , tzn Cinemax 2 będzie nadawać zupełnie inne filmy niż Cinemax . Więc mogą to być dosyć sensowne kanały filmowe, pod warunkiem że nastąpi to również w Polsce. Wtedy np. 6xc+/3xhbo/2xcinemax za 94,99 zł może nie być takim najgorszym pomysłem dla kogoś, kto lubi oglądać filmy w telewizji bez przerywania reklamami.

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HBO nic nie ma, a co dopiero na Cinemax... Ale ok, o gustach się nie dyskutuje.

 

U mnie po wkurzeniu ok. 2 tyg temu konsultanta, cisza... :) Już byłem wtedy gotowy na 79,9 albo Superpremium... po czym prosiłem o tel rano, żeby przemyśleć którą opcję wybrać... Zadzwonił z zegarmistrzowską precyzją o 9-ej przyklepać którąś z opcji, a ja mu, że się rozmyśliłem i jeśli nie dostanę opcji za 69,9 to mogę się obyć bez tv.

 

Żeby było zabawniej, odkąd dzwonili (a robili to od maja), za każdym razem ciśnienie było na HBO u mnie (miałem łamańca). I za każdym razem mówiłem im, że chciałbym jak najszybciej zrezygnować z HBO a nie je przedłużać. Dzisiejszy SMS: "W Twojej ofercie nie może zabraknąć HBO!" :D

 

Skoro tak bardzo chcą mnie namówić do HBO, to w CP jest i Cinemax i HBO... obejdę się bez C+. skoro "nie ma dla pana takiej opcji" ;)

 

[edit]

 

Moje wymagania: Extra+ + 6xC+ za 69,90 zł Nic więcej. Ew Extra+ + 8xC+ + HBO na całą umowę za 79,90... - nie ma dla mnie takich opcji.

Edytowane przez empireus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza propozycja (wypowiedzenie wysłane, umowa do końca sierpnia). Dziś mają dzwonić jeszcze raz bo chciałem się zastanowić:

 

Extra + 8C - 69.99

Multiroom - 10.00

H1 i H2 - 2.99

Hbo za 0 na 6 miesięcy

Hbo GO mogę sobie włączyć za 10.00 kiedy chce

Eleveny na obecnej promocji 7.95 do końca października

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do sierpnia, obecnie Extra+ z C+x8, MR i PVR po Cyfrze+ za 84.90zł, i propozycja za 79.90zł ten sam pakiet na 24mc + HBO na 6m, Hustler HD na 6mc lub Hustler HD na rok a później 4.99zł.

Dalej walczę o HBO na 24mc, póki co śpiewka że system nie pozwala, że dla wybranych, że dostają Ci, co mięli wcześniej HBO lub jest dla tych co płacili mniej.

Wczoraj SMS: "Wyjątkowe kanały premium przez cały czas trwania umowy? Nie czekaj, już teraz wybierz ofertę z HBO w najniższej cenie." :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane. Ja chyba rezygnuję z nc+, piszę chyba bo nie podpisałem umowy z nowym nadawcą. Do tej pory miałem extra + canal+ (8) + HBO  za 79,9zł, po nowemu proponują 89,9zł i nie bardzo są skłonni do negocjacji, a mi ta propozycja nie odpowiada, chę zostać na starych zasadach. Dostałem propozycje extra + HBO za 69zł i nie wiem czy dobrze zrozumiałem (bo jeszcze chyba proponowali filmbox), mam do poniedziałku się zastanowić. Do TV nie jestem przywiązany, więc nie mam ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja z DUK to Superpremium za 99,90PLN. Gdy powiedziałem, że chciałbym zachować HBO Go, a pozbyć się ewentualnie Filmbox'ów zaczęły się kombinacje. Zaproponowano mi jak się nie mylę Extra+, HBO (x3), Canal+ (x8), Cinemax (x2) oraz HBO Go w łamańcu za 107,50 PLN czyli HBO Go do pół roku za darmo, a potem chyba po 10PLN. Konsultantka proponowała mi także Extra+, HBO (x3), Canal+ (x8) oraz HBO Go jak się nie mylę za 99,99PLN. Nie zaakceptowałem na chwilę obecną, żadnej z propozycji. Nadal walczę o Superpremium z HBO Go, MR za 105PLN, mimo, że upierają się, że takiej oferty nie ma.

W najgorszym wypadku zdecyduję się na Superpremium za 99,90PLN na dwóch Cameleonach. Zawsze zdążę.

Widzę, że konsultanci są w stanie dorzucać HBO lub HBO Go do pół roku za darmo.

@ircios, do kiedy mogę negocjować, z tego co pamiętam, mam jeszcze 14 dni na zdanie sprzętu.

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dają albo HBO GO 6m za free a drugie 6m za 10zł (zobowiązanie na rok) albo miałem też propozycję 6 miesięcy HBO GO za free i możliwość wyłączenia po tych 6 miesiącach (nie dopytywałem już jaka później opłata bo mnie takie coś nie interesuje). Nie chcą dać ani multiroomu ani HBO GO za free na caly okres umowy mimo że wcześniej to właśnie miałem. Moim zdaniem przy opłacie 99,90zł za Superpremium to naprawdę nie wymagam jakichś cudów. Już mówiłem że z multiroomu mogę zrezygnować ale i tak nic.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze, czy lepiej kontaktować się z konsultantami z Krakowa, czy Warszawy? Do mnie ciągle dzwonią Ci z Krakowa i tak jak wcześniej pisałem, ciągle Superpremium za 99,99zł. Dajcie numer, na który najlepiej dzwonić, bo chcę spróbować sam się z nimi skontaktować, a potem wypowiedzenie. Macie może adres, na który należy wysłać wypowiedzenie?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...