Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak faktycznie to prawda to oferta bardzo dobra.Przyznam że tańszej opcji pełnego pakietu C+ to chyba tu nie widziałem.Eleven za 11.90 zł i możliwość odłączenia w każdej chwili?Dziwne to bardzo.

 

Potwierdzenie "kliknięte". Czas pokaże czy konsul nie "kłamał" i w systemie będzie wszystko jak podczas rozmowy i przesłanego pliku (sprawiał wrażenie profesjonalisty - jakkolwiek to brzmi w kontekście czytanych tu postów :mrgreen: ).

Uzupełniając i precyzując wcześniejszego posta : 1 miesiąc Comfort jako dopełnienie z opcją automatycznego wyłączenia po miesiącu za 0 jest również w opisywanej ofercie. Opcji "11" za 11.90 nie podjęto ostatecznie, dla tej umowy  lepsze mimo wszystko "włącz/wyłącz" z racji braku możliwości korzystania w wszystkich miesiącach obowiązywania umowy się okazało i taka decyzja zapadła, co jednak nie zmienia faktu, że taka propozycja padła jak wcześniej pisałem odnośnie "11".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Wszystko jasne. Ja u siebie nie wyłączałem, więc od 7 do 12 miesiąca płaciłem dodatkowo +25 za HBO, w związku z tym moja średnia kwota miesięczna abo to 72,49 zł, a Twoja to ok. 64 zł. Jako, ze każdemu podnoszą abo za to samo to Tobie zaproponowali opcję za 69,99 zł a mi nie chcą... Tak to mi tłumaczył konsul, więc chyba marna opcja otrzymania Twojego pakietu w tej cenie.

Mi to proponują za 79,99 zł (6xC+ lub 8xC+ oraz extra+, nie ma znaczenia ile C+ ta sama kwota). O gratisach (oprócz sierpnia za free) nie było mowy. Niestety.

Udało się :) Umowa przedłużona. Opcja Extra+ 6x C+ za 69,99 zł, dodatkowo HBO na 6 miesięcy za darmo (z opcją odłączenia), 1 miesiąc z Filmbox (za darmo = autoodłączenie). Standardowo miesiąc sierpień bez opłat (jako, że miałem umowę do 31.07).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli udało się uzyskać to, co ja dzień wcześniej. Może i komuś uda się wyrwać HBO na 24 m-c w tej cenie, a z tego co widziałem kilka postów wyżej, była taka propozycja. Zatem trzeba próbować.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo. .. HBO tylko na 6 m.i do tego okrojone C+ w pseudo promocji LIVE. Do tego pewnie w niedługim czasie skończy się promo na Eleven za 7 zeta, bo to nie jest promocja na tą nową całą umowę. Będzie dużo drożej. . Z tak słabą ofertą na 2 lata się wiązać. ..

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie płacił mniej niż ja obecnie (79) a do tego ma opcje Eleven,o pół roku HBO nie wspomnę.Mi to samo tyle że bez HBO no i nie mam MR i własny dekoder policzył mi 86 zł z groszami,miał dzwonić w poniedziałek i się nie odezwał.Ja go [beep]ziele ,też mi się odwidzi oferta,a byłem bliski przyjęcia ich warunków.Z drugiej strony czas na moją korzyść gra,umowa do 30 września a wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z końcem sierpnia. Dotychczas mam: Extra+, 6xC+ za 69zł i HBO 6x0zł/6x25zł. Dodatkowo miałem HBO Go za 10zł. 

 

Dzwonili do mnie z ofertami już od maja. Za każdym razem propozycje z HBO w okolicach 90 kilka - ponad sto zł. Wysłałem wymówienie, bo chciałem E+ 6xC+ za 69zł i ew HBO, ale całość miała nie przekraczać 85zł. Przypominam, że średnia z zeszłego roku, nie licząc HBO Go to 82,50zł. Niestety, "nie mamy takiej oferty".

 

Do nikogo nie trafiało, że nie chcę HBO, ew może być, ale w podobnej cenie za całość jak obecnie. Nie i koniec - nie ma. 

 

Przedwczoraj zadzwonił konsultant, zapytał dlaczego złożyłem wypowiedzenie. No to mu wygarnąłem co powyżej. Zaproponował:

E+ + 8xC+ + HBO/6 m-cy za 79zł

Superpremium z 6xC+ za 95zł

i Superpremium 8xC+ za 99zł

 

Do powyższych Filmbox na 1 m-c.

 

Już byłem bliski na wyrażenie zgody, ale wahałem się między pierwszym a ostatnim, Poprosiłem o telefon później. Przemyślałem sprawę i jednak odrzuciłem wszystko. Jakby nie patrzeć, to podwyżka o 10-15zł w stosunku do tego co płaciłem dotychczas, a "cątętu" coraz mniej (ligi w dodatkowo płatnym Eleven a nie w C+). Sorry, ale aż tak od TV nie jestem uzależniony (żona wręcz wkurzona, bo zanim mnie poznała, nie miała w ogóle tv i częściej wychodziła z domu :) ). Poza tym, nie mam Multiroom ani innych gratisów, więc i cena powinna być odrobinę dla mnie mniejsza wobec tych co mają taką samą ofertę z MR w gratisie. 

 

Albo E+ + 6xC+ za 69zł albo ... Mam czas do końca sierpnia. W internecie też da się sporo obejrzeć (np. Netflix), a za zaoszczędzoną kasę z żoną mogę 2x/m-c wybrać się do kina... 

 

Inna kwestia, że wkurza mnie cwaniactwo -temu damy, temu nie damy, ten się skusi, tamten nie. Już pal licho, że szukają [beep]ów, ale umowa na 2 lata?! Gdyby to było na rok, to ok.

 

Za telefon/internet coraz mniej płacę, a za tv coraz więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwroc uwagę na to, ze zaproponowali mi poczatkowo cene o 10 zl wyższą niż w oficjalnym ogolnodostepnym cenniku (nc+mix abonament comfort)

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus-extraplus

Extra za 49zl - mi oferowali za 59 zl.

To normalne konsultant zawsze wychodzi od droższej propozycji żeby zejść do tańszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziś przedłużyłem umowe na następujących warunkach 2 mies. 28,95 z Elevenami ,potem 99,99zł za pakiet EXTRA+Z CANAL+,HBO,ELEVEN,FILMBOX PACK.Wybrane promocje Extra+z Canal+ 21zł,i 99,99zł pozostałe miesiące,HBO 0zł 6m.Wcześniej płaciłem 127zł za to samo.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem od kilku dobrych lat w n a później w nc+, miałam słynnego łamańca za 53 zł, później było już tylko gorzej. Obecnie Comfort , 6 c+ - 59,90 zł, bez MR i jakiś podlarski Box po n. Umowa do 31.08.2016.

Wczorajsza propozycja:

1. Extra, 6 C+,  HBO na 6 mcy 0 zł a potem + 25 zł. - 69,90 zł + 25 zł po 6 m-cach= 94,90 zł więc średnia wychodzi 88,65 zł/mc!

2. Extra, 6 C+, HBO na 6 mcy - 0 zł - 69,90 zł

Moje pytanie o Extra z 8 C+, HBO 24 m-ce za 0 zł za 79,99 zl - odpowiedź - "nie ma już takiej oferty". Propozycje odrzucone,

Śledzę forum od kilku lat lat, wasze uwagi są zawsze bezcenne, fajnie, że jesteście :)

Właśnie przeglądam ofertę CP 171 kanałów, po przeliczeniu za Premium wychodzi  średnia /1 miesiąc 67,50  + 5 zł za MR= w ok 75 zł - przy braku propozycji z darmowym HBO na cały okres umowy wybiorę tańszy wariant w słońcu.  Canal + ma coraz uboższą ofertę, wieczne powtórki więc żal mi nie będzie.

Edytowane przez koko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i CP ma więcej kanałów za trochę mniejszą cenę chodzi zwłaszcza o Cinemac i filmbox tylko :

 

Cinemax miałem ostatnie dwa lata nic tam nie ma a filmy które były na C+ lub HBO są z wielkim opóźnieniem.

 

FilmBox mam teraz i nic dosłownie nic tam nie leci kotlety odgrzewane plus jakość SD Filmbox powala.

 

Też się zastanawiałem nad CP ale teściu ma jakość obrazu słabsza, dekoder bez komentarza, ale najważniejsze przy deszczu u mnie obraz HD jak zawsze u teścia chociaż ma większa antenę i cały nowy zestaw pikseloza wita i to dość mocna u mnie zero więc już nawet CP nie brałem pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie śmieszą teksty, że ma słabszy obraz albo, że kanały przycinają. Obie platformy korzystają dokładnie z tych samych parametrów, więc jak już tak chcesz pokazać jaki to CP jest be, to idź do teścia i ustaw mu antenę, zamiast gadać takie głupoty o słabym sygnale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cp mają moi rodzice od 8 lat i złego słowa nie powiem, zdziwił mmie ich bogaty pakiet i niska cena. Ja przepłacam w nc+ i dalej chciałam to robić, tak bardziej z przyzwyczajenia, ale nc+ nie chcą moich pieniędzy. Nie mają zamiaru dopasować się do oczekiwań klienta. Nie obchodzi ich to, że chcę kompromisu i mogę płacić o 27 zł/mc więcej niż wcześniej za identyczny pakiet. Zysk dla nc+ to 27*24 mce=648 zł. Czy to ja mam walczyć o nc+, czy oni o mnie? Coś się komuś chyba pomyliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cp mają moi rodzice od 8 lat i złego słowa nie powiem, zdziwił mmie ich bogaty pakiet i niska cena. Ja przepłacam w nc+ i dalej chciałam to robić, tak bardziej z przyzwyczajenia, ale nc+ nie chcą moich pieniędzy. Nie mają zamiaru dopasować się do oczekiwań klienta. Nie obchodzi ich to, że chcę kompromisu i mogę płacić o 27 zł/mc więcej niż wcześniej za identyczny pakiet. Zysk dla nc+ to 27*24 mce=648 zł. Czy to ja mam walczyć o nc+, czy oni o mnie? Coś się komuś chyba pomyliło.

Jaki identyczny?Piszesz że masz Comfort+6C+ za 59.90 zł.Teraz niby dostałaś ofertę na Extra+6C+ za 69.90 zł+ ewentualnie HBO którego wcześniej nie posiadałaś jak i pakietu Extra.A podwyżka z tego co widzę to 10 zł a nie 27 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to było? :lol2: Ja kiedyś miałem pełny pakiet Canal+ za 39 zł :lol2: Też miałem słynny łamaniec za za 53 zł który był mocno zrabatowany teraz tak chętnie nie rabatują  tych pakietów jak i nie dają HBO za free stąd cena.Już wcześniej zgodziłaś się na podwyżkę za niższy pakiet i do niego się odnoś a nie do pakietu sprzed np 2 lat którego już dawno nie ma.Oferta już nie ta sam jak i ceny czy warto niech każdy sobie sam odpowie a nie odnosi się do pakietu który był 2 lata temu. Sprawdż ile kiedyś kosztował większy pakiet z C+ w Cyfrze+ lub za czasów analogu  już nie wspominając cen zaraz po fuzji.A już pisanie że C+ jest słabe a w konkurencji będzie HBO jest zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...