Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie to co w podpisie

 

Nowa oferta nc+:

- Superpremium+ (8C+, 3HBO, Cinemax)

- Man Pack

- Redlight HD

- Eleven

- MRs

- nc+go (100h)

- Filmbox 1m (później sam ma się wyłączyć)

 

Cena: 127,94zł ( w tym Eleven za 7,95 do końca października, później może będzie jakaś nowa promocja)

W jakiej cenie miałeś obecnie opcje Redlight HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że umowa do końca miesiąca zaakceptowałem ofertę :

Zdjęcia

 

ale rabatów na mrS nie dadzą bo do końca miesiąca mam MRP więc muszę osobiście w punkcie z nimi się dogadywać ale co najciekawsze zaraz po zaakceptowaniu oferty zablokowali mi wszystkie kanały w ncgo, konsultanci z profilu na FB się poddali i przekazali sprawe technika co nie zmienia faktu że ncgo nie działa :/ ktoś spotkał się z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wielokrotnie było pisane, że opcja Extra+ z 6c+ za 59zł(zwana live) jest okrojona z nc+GO i c+sport online w stosunku do tego samego za 69zł. Niektórzy są jednak tak zaślepieni cyferkami do zapłaty, że po za nimi nic więcej nie widzą w postach.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widocznie mało dokładnie napisałem......

 

mam zablokowane CAŁE ncgo wszystkie dostępne kanały, a nie tylko te za które mi zrabatowali czyli ze stajni c+

 

W takim razie dzwoń na infolinię i zapytaj. Ludzie pisali o kastracji usługi internetowej z paczki C+, a być może kastracja dotyczy całego nc+GO.

​Konsul w ogóle informował, że 10-złotowa zniżka wiąże się z takimi obostrzeniami?

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem taka oferte, dzisiaj mam dac odpowiedz:

 

Umowa na 2 lata.

 

59,99 Comfort+  ( 6xC+, 98 kanalow tematycznych), 3h w NC+ go i nieograniczony dostep do canal+ online

69,99 Extra+ (6xC+, 130 kanalow tematycznych ), HBO gratis na pol roku, 100h w NC+ go i nieograniczony dostep do canal+ online

 

Dekodery do wyboru: WiFI Premiumbox+ lub Turbo Box+ za 5zl/ miesiecznie lub jednorazowa oplata odpowiedno 150 zl lub 99zl.

 

Czy to dobra oferta czy warto dalej negocjowac ?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem taka oferte, dzisiaj mam dac odpowiedz:

 

Umowa na 2 lata.

 

59,99 Comfort+ ( 6xC+, 98 kanalow tematycznych), 3h w NC+ go i nieograniczony dostep do canal+ online

69,99 Extra+ (6xC+, 130 kanalow tematycznych ), HBO gratis na pol roku, 100h w NC+ go i nieograniczony dostep do canal+ online

 

Dekodery do wyboru: WiFI Premiumbox+ lub Turbo Box+ za 5zl/ miesiecznie lub jednorazowa oplata odpowiedno 150 zl lub 99zl.

 

Czy to dobra oferta czy warto dalej negocjowac ?

 

Dzieki

Z tego co czytałem w temacie. To chyba ok, ja bym się zdecydował. Może dałoby radę wyrwać jakiś pakiet za free albo dłużej HBO, ale to musi się ktoś wypowiedzieć, komu się udało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem telefon z DUK Kraków. Pani konsultantka myślała może że ma do czynienia z niedoinformowanym idiotą, który łyknie wszystko co mu się podsunie pod nos...... :doh:  Po dość długiej rozmowie zaproponowała mi Extra+z 8Canal+ , za 99,90  :crazy:  Moja sugestia że wezmę to jeżeli dostane w cenie H,H2,Adventure i Men Packa za 5 zeta i zagwarantuje przyziemną cenę za Elevany. Spotkało sie to z dość niechętną reakcją. Powiedziałem że jak jest tak mało elastyczna to coś mi się wydaje że Polsat bedzie b.zadowolony jak im 59,90 zł zapłace. No to mi pożyczyła powodzenia w Polsacie. I tu zbaraniałem na maxa.  :doh: Doszłem do wniosku (tak jak ktoś tu napisał) że z terrorystami i abonentami to oni nie negocjują.

Po tej rozmowie po jakichś 30 minutach dostałem meila mniej więcej tej treśći :

 

Szanowni Państwo,

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/08/2016.

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.
Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79*. 

Z poważaniem,
Zespół nc+ 

 

Coś mi się wydaje że mogę powiedzieć już z czystym sumieniem.....: Pocałujcie mnie w 4 litery drogie NC+. Durnia to se szukajcie gdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem telefon z DUK Kraków. Pani konsultantka myślała może że ma do czynienia z niedoinformowanym idiotą, który łyknie wszystko co mu się podsunie pod nos...... :doh:  Po dość długiej rozmowie zaproponowała mi Extra+z 8Canal+ , za 99,90  :crazy:  Moja sugestia że wezmę to jeżeli dostane w cenie H,H2,Adventure i Men Packa za 5 zeta i zagwarantuje przyziemną cenę za Elevany. Spotkało sie to z dość niechętną reakcją. Powiedziałem że jak jest tak mało elastyczna to coś mi się wydaje że Polsat bedzie b.zadowolony jak im 59,90 zł zapłace. No to mi pożyczyła powodzenia w Polsacie. I tu zbaraniałem na maxa.  :doh: Doszłem do wniosku (tak jak ktoś tu napisał) że z terrorystami i abonentami to oni nie negocjują.

Po tej rozmowie po jakichś 30 minutach dostałem meila mniej więcej tej treśći :

 

Szanowni Państwo,

 

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

 

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/08/2016.

 

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.

Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79*. 

 

Z poważaniem,

Zespół nc+ 

 

Coś mi się wydaje że mogę powiedzieć już z czystym sumieniem.....: Pocałujcie mnie w 4 litery drogie NC+. Durnia to se szukajcie gdzie indziej. 

 

No ale że co, kolega w jakimś innym świecie żyje? Zadzwonią jeszcze nie raz i będą próbować bo przecież ktoś musi płacić więcej żeby ktoś mógł płacić mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego wtorku posiadam przedłużoną umowę na 24 miesiące na warunki:

 

Pakiet Comfort+ | 14,99 zł / 24m

Mezzo | 5 zł

Multiroom Standard C+ | 0 zł / 24m

Najem WiFi PremiumBox+ | 0 zł / 24m

 

Łącznie będę płacił abonament od lipca w kwocie 19,99 zł :mrgreen:

1.jpg

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Panowie (i Panie  :wink: ) mam szansę na Extra+ 6xC+ HBO Multiroom standard dek. free za 59,99 - wcześniej miałem  za 54,- (8x C+) średnio.

Jak nie to za ile realnie. Jestem na wypowiedzeniu, w C+ od czasów dekodera z kluczykiem. 

Edytowane przez greenforce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...