Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie oferty są 3 Start+6C+, Comfort+6C+, Extra+6C+. Wszystkie za 69,90!!! Nieważne co, cena taka sama.

Wypowiedzenie nie złożone. Czyli się żegnamy, bo po wypowiedzeniu nie zgodzę się na wysłanie warunków na email, bo to wiąże się z wycofaniem wypowiedzenia.

A jestem tak nieufny wobec tej firmy, że obawiam się, że co innego zaoferują przez tel, a potem w potwierdzeniu na email przyjdzie co innego, a na nagrywanie się nie godzą. I zapłacę pełną opłatę za sierpień. Trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż proponują Extra+ / 8C+ / HBO 0zł / Multiroom Standard za 79,99? 

 

Wprawdzie przedłużając poprzednio umowę dałem się wystrychnąć na dudka, bo zgapiłem się z wypowiedzeniem, ale nie tym razem. 

 

Na tę chwilę, po chwili od złożenia wypowiedzenia - 21 zł/2 msc oraz 99 przez resztę umowy za taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dobiega (31.07) moja dotychczasowa 24 m-czna umowa w łamańcu ze średnią opłatą 48 zł. Dotychczasowa zawartość pakietu to: Comfort +, EXTRA+, Multi+, multiroom Standard, najem mediaBOX+, drugi dekoder gratis.

Propozycje bez wypowiedzenia: pierwsze telefony: to samo za 65 zł; mijający tydzień 60 zł.

 

Ile wynosi optymalna cena za ten pakiet po wypowiedzeniu? Czy Comfort, to najniższy pakiet do którego można dobrać Multiroom?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

31.08 dobiega końca moja umowa, obecnie posiadam: Multiroom Standard, EXTRA+, Adventure TV HD, Akt. MULTIROOM Std SLAVE, Najem mediaBOX+, Akt. MULTIROOM Std, CANAL+ VOD, Premium Sport &Film, Multi+ za 69,99pln. Czy po wypowiedzeniu umowy wyrwę w podobnej cenie to samo + HBO?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje po skończonej umowie, odrazu jest kasowane konto w ica czy nie tak szybko?

Oferty są wtedy jak dla nowych czy proponują coś sensownego lub podobnego do ofert z przed zakończenia umowy?

Właściwie to już traktują mnie jak nowego obecne abo w granicach 120 prawie full a oferta na 12m sprzęt  własny i samo SP 129.

Edytowane przez lesi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest mój.

Dziwi mnie oferta za sp 8xc+ 129 na 12m a tylko 10 taniej za to samo przy 24m.

Dlatego że jakiś czas temu była propozycja 99 za to na 12m.

Co telefon to to samo. Oferty przez tel te samo co są w ica.

Edytowane przez lesi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam

 

COMFORT +

HBO

CANAL+ 8

CANAL +VOD

Cinemax

netVOD+ konto dodatkowe

EXTRA+

HBO GO

Filmbox

netVOD+ Multi+

History HD

Premium Sport &Film

Multi+

SunDance HD

 

W kwocie 99zl. Umowa do 09 Września . Czy udało się komuś wyrwać ostatnio coś sesownego w tej kwocie (99zl)

Edytowane przez yogi85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...