Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, czytamy co podpisujemy i potem nie ma zaskoczenia. Podejrzewam, ze konsultant nie sprawdzał tylko zasugerował sie Twoim stwierdzeniem ze umowa sie skonczyla z majem.

 

Edit-----

Z tego co wczesniej pisałeś nie kazał oddawać do 14 czerwca tylko do 14 dni po skończonej umowie :)

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a mi kończy się umowa do końca czerwca. Posiadam 8xc,extra,multi,było 6 m-cy HBO gratis. Płacę średnio 65 zł. Proponują extra, multi 6xc za 69.99 +wynajem 5 zeta mediabox. Ile mogę teraz wyciągnąć najniższa ofertę za to? Z góry dzięki za info

Edytowane przez Siemka969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie comfort plus. Zapytałem ile najtaniej mogą dać ten pakiet :
34,99 zl na 15 miesięcy. Rabat 5 zl...
Start za 20 zl i niżej sie nie da. Mówię że nic nie ma w tej telewizji, ale cóż niżej się nie da.
Za to z canalami plus to 59 zl czyli 6 c+ razem z comfortem.
Cóż trzeba będzie się pożegnać

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie comfort plus. Zapytałem ile najtaniej mogą dać ten pakiet :

34,99 zl na 15 miesięcy. Rabat 5 zl...

Start za 20 zl i niżej sie nie da. Mówię że nic nie ma w tej telewizji, ale cóż niżej się nie da.

Za to z canalami plus to 59 zl czyli 6 c+ razem z comfortem.

Cóż trzeba będzie się pożegnać

Mi proponowali wczoraj comfort za 29zl i umowa na 15 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem ofertę Superpremium za 99.90 zł. Na dwa lata. Do tego WiFi Premiumbox - aktywacja 49zł +5 zł miesięcznie. Filmboxy 1 miesiąc gratis. Ma zadzwonić w piątek. Dotychczas- Extra, HBO, Cinemaxy. Płacę średnio za rok 84,90 zł. Oferta do końca sierpnia. Bez wypowiedzenia. Próbowałem Filmboxy gratis, ale nie chce się zgodzić.Co sądzicie o ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek 0254

Nawet jak złożysz wypowiedzenie oferta będzie podobna.O filmboxy nie warto kruszyć kopii,chyba że dla własnej satysfakcji.Po m-cu ochota na nie szybko ci przejdzie.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bibo999

 

Do jesieni, to ta promocja z zeszłego roku. 7,95 z kagańcem na 12mc.

Migracja z 8xc+ + hbo za 79,90 do comfort + 6x c+ za 59,99.

extra + 8xc+ + hbo za 79,90 nie chcieli dać, widocznie ta opcja jest zarezerwowana dla tych co płacili dotychczas niższe abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia 2016 r., obecnie Extra + z 8 C+, Cinemaxy, History HD, Multiroom Standard, 2x Pace PVR - wszystko za 79,90

 

Oferty przed i po złożeniu wypowiedzenia zawsze takie same - 79,99 za Extra z 8 C+, MR i dekodery. 

Nie chcą nic dodać, a w sumie tracę Cinemaxy i History.

Na razie czekam, może będzie coś lepiej pod koniec miesiąca lub w lipcu.

Czy jest realne w tej cenie dostać np Man Packa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam umowę do końca sierpnia, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem bo jeszcze przywcześnie na to.

Ale już dziś dostałem maila że "w najlbliższym czasie kończy się promocja na Twój abonament, bla bla bla bla..."

I podany numer telefonu by dzwonić. Ale chyba nie warto się wyrywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak czytam oferty jakie dostajecie, sa tu podobne do moich warunkow jakie chcialby dostac.

 

Obecnie mam Extra+, 8xC+, Eleven, Mediabox.

Czytam ze dostaliscie 6xC+ i Extra + za 69,90zł, ktos dobieral do tego Eleveny? chodzi mi zebym mial to samo co teraz, w jakiejs dobrej cenie.

Ktora cena Elevenow wtedy obowiazuje?

 

Umowa do konca lipca, wypowiedzenie juz wyslane.

Edytowane przez kaszi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przedłużysz umowy głównej to wszystko wygasa i oddajesz sprzęt, nie ma możliwości oglądania samych elevenów (to jest opcja dodatkowa). Jeżeli przedłużysz umowę główną to jest możliwość utrzymania Eleven za 7,95 do października tylko musisz zapytać o to konsula (nie wiem czy to przechodzi z automatu, ja wolałem zapytać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...