Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta przed sprzed chwili

extra+

6x c+

multiroom premium

 

89,99

 

umowa na 12 miesięcy.

 

Obecnie posiadam 8c+, multiroomPremium, eleveny to wszystko za 107,90 zł

 

Umowa roczna ... przez chwilę chciałem przedłużyć ;) Ale nie troszkę za dużo wołają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

NIedługo kończy mi sie umowa i konsule rozpoczęli zarzucanie wędki :)

Mam obecnie  Turboboxa z pakietem Comfort+  i HBO  za 49 zł 

Konsule proponują Extra+ bez HBO za 49zł.

Ile musiałbym dodatkowo zapłacić za samo C+    

Ile   za HBO i C+

Ile za C+ , HBO i MR standard?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo przyjemna, szybka i konkretna rozmowa z konsultantką:

 

Propozycja nr#1:

Start+ 19,90zł

 

Propozycja nr#2:

Extra+ 44,90 (15m)

nc+go 100h

Eleven 14,90 (12m)

Razem 59,80

 

Na pytanie o pakiet Eleven w niższej cenie konsultantka stanowczo podkreśliła że te ceny są stałe i nie podlegają promocji.

Na moją odmowę oferty zostałem poinformowany o zwrocie sprzętu po zakończeniu umowy która obowiązuje do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Państwa się może orentuje jak wygląda oferta przedłużeniowa z dekoderem na własność? Kupiłem swego czasu zestaw NC+mix, przeszlem na rok abonamentu z pakietem komfort za 29,90 ktory konczy sie w czerwcu.

Wypowiedzenie wyslane, ale nikt sie ze mna nie kontaktuje. Czy w tym wypadku jest możliwe przedluzenie? Bo nie ukrywam, ze 60 zl za ten pakiet to dla mnie za duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz przy Eleven zastosować opcję włącz/wyłącz. Obecna promocja na Eleven jest do 6 czerwca. Co będzie później, nie wiadomo.

 

Nie interesuje mnie opcja włącz, wyłącz a raczej stała cena 8zł tyle są warte te kanały.

Dodatkowo tylko powiem że kombinowanie z opcją włączaniem i wyłączaniem również wiąże się z dzwonieniem na infolinie i ponoszeniu kosztów połączenia i czekanie nieraz po 20-30min na połączenie z konsultantem nie wspominając już o pilnowaniu terminów.

 

Jak dadzą to za 8zł miesięcznie zostanę jeśli nie oddaje sprzęt i przechodzę do cp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od półtora miesiąca miałem telefony z ofertą przedłużenia. Obecnie mam extra plus 6 c oraz multiroom premium za 59.99 . Oferty dostawałam za 89 czyli tyle co ty było podawane. Wczoraj po raz pierwszy z duk telefon i propozycja pakiet za 69 ale multi premium gratis no nieźle. Ofertą już na mailu . Miałem przechodzić do Polsatu ale raczej zostanę 69 zł za to co mam dotychczas to nie tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu przedłużyłem i jestem zadowolony. Będę płacił mniej niż  do tej pory ( 127 zł) Teraz :

 

Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Premium 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m i 10 zł 6 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Do tej pory za chiny nie chcieli zejść do zera za MR. Wypowiedziałem i przetrzymałem do praktycznie końca. 31 maja kończyła się umowa. I nagle pani mówi, że MR za zero :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jedno wielkie zlodziejstwo NC. Chce przedluzyc umowe i pytam konsultanta czy dostane euro 2016 za darmo skoro mam multirooma i przedluze o 24 miesiace - odpisuja ze tak. PRzychodze do salonu i juz koles nie chce dac... TO sa jakies jaja. Jakim prawem abonenci ktorzy maja juz multirooma nie dostana mistrzostw tylko ci ktorzy dobiora i zaplaca za mr.... parodia nC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Nieprawda, Euro 2016 dostają również abonenci co już mają multiroom i przedłużą umowę na 24 mieś ale warunkiem jest aby ten mr kosztował 10 zł mies przez 2 lata, jeśli będzie to 0 zł albo 5 zł to nie będzie Euro za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Witam od 1 czewca to.

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 74,9 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 12 mies. Początek okresu oznaczonego 01-06-2016 Koniec okresu oznaczonego 31-05-2017 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, Man Pack Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 64,90 zł 12 m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jedno wielkie zlodziejstwo NC.

NC+ jest tylko pośrednikiem w sprzedaży euro, trzeba być naiwnym aby liczyć,że dostanie się za darmo mistrzostwa.Jakieś pretensje to do polsatu!.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  Witam od 1 czewca to.

  

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 74,9 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 12 mies. Początek okresu oznaczonego 01-06-2016 Koniec okresu oznaczonego 31-05-2017 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, Man Pack Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 64,90 zł 12 m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

 

Extra z C+ za 64.90 zł?Nawet jak to tylko 6C+to oferta bardzo dobra choć za ManPacka nie 5 a 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  Witam od 1 czewca to.

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 74,9 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 12 mies. Początek okresu oznaczonego 01-06-2016 Koniec okresu oznaczonego 31-05-2017 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, Man Pack Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 64,90 zł 12 m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

 

 

i to na 12 m ? wszystkich mająw d*pie a tobie nagle dają taka oferte, coś tu kity wciszkasz :)

Ja w końcu przedłużyłem i jestem zadowolony. Będę płacił mniej niż  do tej pory ( 127 zł) Teraz :

 

Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Premium 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m i 10 zł 6 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Do tej pory za chiny nie chcieli zejść do zera za MR. Wypowiedziałem i przetrzymałem do praktycznie końca. 31 maja kończyła się umowa. I nagle pani mówi, że MR za zero :) 

 

potrafią dać to za 99 zł z HBO/HBO GO zrabatowanymi do 0 zł

 

umowa do konca czerwca wypowiedzenie zlozone oferta z wczoraj:

 

extra 

6c+

eleven

hbo 

hbo go

multiroom + 2 deki i cameleony

 

za 102 dobra oferta? pozdro

 

 

za 106,95 mozna miec superpremium 8xC+ z HBO/HBO GO i Eleveny, takze teoretycznie za pare zlotych wiecej mozesz miec dodatkowe 2 kanały C+ oraz Cinemaxy,

chociaz teraz juz chyba nie daja Elevenow za 7,95 tylko za 11, takze wyszloby ok 110, takze twoja oferta jest całkiem niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...