Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Konczy mi się umowa pod koniec maja, obecnie mam:

Comfort +

6 lub 8 canalow c+ (podczas trwania umowy doszły te 2 wiec nie wiem jak to wygląda),

hbo (hbo go)

cinemax

i do tego 3x multiroom - za wszystko place 159 zł (na poczatku bylo 125, po roku chyba 135 i tak roslo do konca umowy)

 

ogólnie bez 3 multiroomow jest 125 zł,

teraz proponuja mi to samo za 109 zł, jak ta cena? teraz chce jeszcze eleven dodatkowo wziac.

co da rade tu ukrecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co udało mi się ustalić to tak jak pisałem wcześniej klienci są podzielenie na kilka grup w zależności ile obecnie płacą, dla mojego targetu czyli takich z 6C+ do 80zł to:

1. 6xC+ z Extra+ za 69,90 to oferta podstawowa, dostępna w każdym APS

2. 6xC+ z Extra+ za 74,90 to dla takich co nie mają zgód marketingowych (wtedy jest zbicie na 1. pod warunkiem ich udzielenia) lub jak konsul chce udać, że coś opuści wtedy zaczyna od 2. i może zejść na 1.

3. 6xC+ z Extra+ i HBO na 6 mies. za 69,90 dla mocno u[beep]liwych lub takich co mieli HBO wcześniej

4. 6xC+ z Extra+ i HBO za 69,90 dostępna wyłącznie dla tych co płacili mniej niż 60zł wcześniej, HBO za 10zł ma ich zachęcić jednak do podwyższenia abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja bez wysyłania wypowiedzenia (umowa do końca lipca)

8XC+, extra+, hbo 24m 79,90

Na razie nie przyjęta

I już pewnie nie dostaniesz takiej propozycji. Tylko będzie drożej. B.dobra oferta. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja z teraz:

Extra+ 8C+ + HBO + MR + 100 godzin NC+GO na 24 miesiące za 79,99 właśnie podpisuję.

do tego filmbox na 1 miesiąc za 0 i H,H2 i Adv na miesiąc za 0.

 

Podobno oferta pojawiła się dopiero dzisiaj :).

Wcześnie miałem to samo za 59,99 niestety podwyżka 20 zł no ale po tym co czytam to i tak dobra oferta.

Edytowane przez siwygkl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i pojawiła się dziś ale nadal nie dla wszystkich

 

dotychczas Extra+, 6C+, Redlight, HBO (6m-c za darmo), cena 59,99

+Eleven dobrany za 7,95

 

zadzwoniłem z ciekawości zapytać i tak

 

1. Extra+, 6C+, Redlight, FilmBox na 6 m-cy, HBO na rok, cena 79,99 + 7,95 Eleveny (do wyłączenie po okresie promocyjnym), po roku z HBO + 25 zł

2. Extra+, 6C+, HBO 24 m-c, cena 89,99 + Eleven 7,95

3. Extra+, 6C+, cena 69,99 +Eleven 7,95

 

otrzymałem info, iż w systemie brak ofert z HBO na 24 m-c za darmo, czekam zatem na łaskawość systemu

Edytowane przez kb27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj na maila do akceptacji (obecna do końca lipca bez wypowiedzenia)

Superpremium + z 8C+, Multiroom 2xcameleon Pace + sagemcom całość 99,9 . Miałem w obecnej umowie HBO go i Sundance ale nie chcą zrabatować.

Zależało mi na wymianie Pace na wifipremiumbox i wcześniej nie było opcji zostania przy cameleonach teraz mogę wymienić ale albo aktywacja 199 i wtedy bezpłatny najem albo aktywacja 49 i 5 zł najem. Pytanie czy przy takim pakiecie udało się komuś ostatnio wyrwać wymianę w lepszej cenie? W ofercie do akceptacji mam opłatę 119,9 ale konsul mówi, że nie ma rabatu na najem bo on się automatycznie włączy przy akceptacji warunków.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Ja wymieniłem na ten dekoder z Newboxa za free i bez przedłużania umowy.Ale było to w tamtym roku w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+, 6xC+, HBO + HBO GO, History i Adventure, najem mediaboxa + 3 miesiące bezpłatnego dostepu do 10 bibliotek na życzenie (automatyczne wyłączenie) - 110zł

 

Kazałem zadzwonić w pon. jak się zastanowię

 

Telefon dzisiaj i odmówiłem. Porównałem ofertę z CP I Smart domem, pani chciała mi zrobić podobną (extra+ + 3xHBO + GO). Odparłem, że chyba niżej niż 45zł nie zejdą. Po chwili ciszy otrzymałem odpowiedź twierdzącą oraz informację o 2 tyg. zwrocie dekodera + możliwej cesji na znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogadałem sobie (sami dzwonili) z konsulem pierwszy raz po złożeniu wypowiedzenia. Do tej pory mam Superpremium z 8C+ i HBO, Multiroom Premium, Redlight, nc+GO TV Seriale+ za 109,90.

Dzisiejsza oferta to 129,90, bo jak to określił nie ma już promocji na Redlight i na seriale. Wcześniej oferty były 135 zł, potem chyba 127,?? zł. Oczywiście żadnej nie przyjąłem. Co ciekawe gdy mu mówiłem, że z umowy na umowę podnoszą mi abonament stwierdził, że mnie rozumie ale nie może nic lepszego mi zaproponować.

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były w ogóle kiedyś  jakieś promocje na Redlight? Ten kanał zawsze był po 15zł. A seriale 20zł.   Poza tym przy sumach powyżej 1xx nie nie dają gratis to będą liczyć  -  ale  ile osób odejdzie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios jakich kanałów nie ma w CP poza paczka C+ (wraz ale kino, kuchniami itp)?

W zwiazku z posidadaniem dwóch umów, z różnymi pakietami i różnymi stażami widzę, że nc+ stara się niezależnie od tego co było podnieść cenę do około 80-100zł (lub więcej)

Po wypowiedzeniach chętnie "dają" superpremium za 94,90zl lub 99,90zł gdzie wcześniej nie dawali.

Jesli chodzi o niższe pakiety to już tak różowo nie jest.

Jedną umowę rozwiązałem bo wziąłem CP na evo i jest ok ale że trochę mi zależy na kanałach filmowych to podyskutowałem o drugiej umowie gdzie mam mediaboxa dostałem tam comfort+ 6 HBO nc+go za 79,99  nie jest to idealne rozwiązanie ale jakiś kompromis (10zl drozej niz miałem na pierwszej umowie ale i mniej kanałów) Natomiaast za tę samą cenę na pierwszej umowie (turbobox) mogłem mieć comfort + 6 HBO HBOgo nc+go i filmbox na 6msc lub superpremium.

Nie fajne jest, że w nc+ jak masz 2 umowy to staż liczy się oddzielnie dla każdej.

W ostatnich dniach trafiłem na miłych konsultantów. Gdyby nie chęć posiadania ale kino i kanałów c+ nie przedlużałbym tej drugiej umowy z nc+

Na koniec inna ciekawa rzecz: obie umowy wypowiedziane - dla pierwszej bez problemu otrzymalem oferty na e-mail na drugiej tylko telefonicznie gdy chcialem na e-mail to wiąże się to z wycofaniem wypowiedzenia (dlaczego tak może, ktoś wie?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdził, że rabatowali kiedyś do zera. Zresztą jak mnie pamięć nie myli to przy poprzednim przedłużaniu umowy na końcu zapytałem o Redlight to go dorzucili za darmo.

Ja miałem we wcześniejszej umowie Hustlera za free a w ostatniej Redlighta za free. Teraz dawali za darmo Hustlera na rok a kolejny rok za 4,99 ale ogólna cena pakietu jaką miałem w propozycji była dla mnie nie do przyjęcia - miałem 84,90 a jedyna oferta jaką dostałem była za 119,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie do mnie dzwoniła miła Pani : Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR 

Superpremium+ 109,99 zł 24 m dla Abonentów, History HD0 zł 1 m i 1,99 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Zaproponowała coś takiego w cenie pierwszy miesiąc 109,99 od nastopnego 121,98

Oferta na maila - Brać czy czekać dalej HBO GO gdyby było za free pewnie bym wzięła ale tak nie mam przekonania jest szansa na lepsze oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...