Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mervel

Canal+ wpadło na genialny pomysł by dotychczasowy content rozbić na więcej kanałów- wtedy ich premium wygląda na bogatsze ;] Dla nowych pakiet jest dostępny tylko w całości, natomiast dla przedłużających jest opcja właśnie 6 kanałów (oszczędność 10zł) i brakuje w tym momencie 2 sztuk: Discovery i Seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Do każdego z pakietu z Canal+, aby mieć 8 kanałów, a nie 6 trzeba dopłacać 10zł. I wtedy za Canal+Start płacimy 64,90zł; za Canal+Comfort 69,90zł; a za Canal+Extra 79,90zł.

 

O ile jeszcze na Canal+Discovery coś się jeszcze znajdzie ciekawego do oglądania to już Canal+Seriale to dla mnie porażka. Seriali premierowych tam jak na lekarstwo. To chyba najgorszy kanał z całej paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przedłużali ludzie w czasie tych 14stu dni na oddanie sprzętu- masz wtedy darmowy miesiąc. Nie jestem pewien czy dzwonili z nc+ ale raczej zakładam, że musisz sam zadzwonić pod jakimś pretekstem. Ja może jutro spróbuję i zobaczę czy jest opcja comfort+ 6 canali i dobraniem eurosportu 2 i rabatowaniem dekodera.

Nie zawsze tak jest bo był okres gdy naliczali opłatę 20 zł za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy faktycznie ktoś tu przedłużył umowę po jej rozwiązaniu. Moja wygasła z końcem kwietnia. Płaciłem 84.90 i wiem, że były oferty na Extra + 6xCanal + HBO + Redleight + 2xcameleony + 2xPace za 89,90 i tyle spokojnie bym dał. Ale ja dostałem jedyną ofertę za 119,90. 

Przedłużałem wczoraj. Początkowo nie miałem zamiaru- wypożyczyłem na próbę CP. Osoba decyzyjna stwierdziła jednak iż nie może się połapać w polsatowskim menu . Do wyboru miałem jak to mówią "albo masz rację albo święty spokój w domu" wziąłem nc+. Cenowo bez szału : Extra+ z CANAL+ (6) ,Multiroom Standard, HBO GO, Aktywacja MR Standard, HBO za 84 zeta i maj za darmo. Wcześniej miałem to samo ale 8X Canal+ + Sundance + H2 i coś tam jeszcze  za 70 zł.

Edytowane przez bilion11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

@bilion11

Wbrew opiniom   opuszczających  platformę nc+ i tak jest najlepszą platformą cyfrową więc dobrze ,że nie  zrezygnowaliście i życzę wam aby  cały czas mogli  przedłużać umowę ale na jeszcze lepszych warunkach. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ GO a NC+ GO TV to też dwie różne rzeczy i faktycznie nie mając pełnej paczki 8 kanałów Canal+ nie ma się dostępu zarówno do dyskowej wersji kolekcji Canal+ VOD jak i tej internetowej dostępnej w nc+ GO TV.

 

mam opcje 6xC+, na dekoderze w menu nc+ go tv mam ikonke canal+ vod, i filmy sie odpalaja takze chyba 8xC+ nie jest wymogiem ?

ale np na kompie w przegladarce gdy otwieram nc+go w menu vod nie ma canal+ vod, jest m.in.np premiery vod

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj nie macie racji- bo nc+ go będzie w pakiecie, natomiast faktycznie kolekcja VOD dostępna jest tylko od pakietu pełnej paczki C+

nie wiem o czym piszesz, mam i tylko miałem c6 i mam dostep do c vod jak i do nc go bez ograniczen, bo 100h to nie jest ograniczenie, kto by to wytrzymał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację uzyskałem w aps-ie bo do tej pory miałem 8 C+ i gość powiedział, że przy zejściu na 6 utracę dostęp do kolekcji VOD

 

http://ncplus.pl/co-ogladac/wypozyczalnia-vod/canal-plus-vod

 

wyglada na to ze canal+ vod jest dostepne przez: DOSTĘPNE W DEKODERZE | DOSTĘPNE W nc+ GO i nc+go TV-

takze mozna to miec majac 6xC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żadnym miernikiem tylko skoro nie byłeś na forum to nie wiesz co inni pisali od kiedy pojawiła się opcja 6 i 8C+.Wszyscy byli żle informowani przez konsultantów?

czy to jest wazne co kto pisze jak ich informowali, czy waznuejsze co kto ma?pisze ci ja posiadacz 6xc pisał ci inni user tez z 6 x c ze ma, to chyba nie piszemy tego bezpodstawnie, co do forum to obserwuje ten watek od kilku lat, oczywiscie w czasie negocjacji

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te kłótnie to pierwszy raz to odpaliłem :) (jeśli chodzi o Canal+VOD) a z nc+GO to czasami, bo ostatnio meczyk Pogoni i straszne były zacięcia.

 

czerstwy ja mam umowę od marca i działa mi mając przypomnę 6xCanal+

Edytowane przez DAN-SAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to dziwne, że wydzielają osobno dwa zdecydowanie najsłabsze kanały z paczki C+, no ale w razie czego jest to jakaś opcja by płacić mniej.

Wprawdzie umowa kończy mi się w sierpniu no ale już zaczynam się powoli rozeznawać w temacie przedłużania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...