Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa do końca czerwca. aktualnie mam:

comfort+ extra

6xC+ (czyli 8x, bo 2 dodatkowe włączone "promocyjnie")

HBO

multiroom standard, ultrabox+ (pace) i box+ (sagem, za free bo miałem starego pionka a oni upgrejdowali sprzęty ludziom do HD)

eleven za pół ceny na 12m (do października)

opłata miesięczna - 87,94 zł. (z elevenami, normalnie było 80 zł)

było już kilka telefonów, oferta wciąż taka sama - to samo za tę samą cenę ale bez HBO albo z HBO GO za 107,94 zł

proponowali też superpremium za 99 z HBO na 6 miesięcy free i cinemaxami i adventure i filmboxami, ale po co mi.to

i jeszcze jedno cudo - konsul powiedział, że ZLIKWIDOWALI DUK i już nie będzie super ofert po wypowiedzeniu umowy!

nie chce mi się wierzyć, ale nie śledziłem forum więc nie wiem. pytaie moje jest takie: czy da się wyrwać to, co mam obecnie za tę samą cenę? 88 złotych to znośna cena (zależy dla kogo, oczywiście), a więcej płacić nie mam ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca czerwca. aktualnie mam:

comfort+ extra

6xC+ (czyli 8x, bo 2 dodatkowe włączone "promocyjnie")

HBO

multiroom standard, ultrabox+ (pace) i box+ (sagem, za free bo miałem starego pionka a oni upgrejdowali sprzęty ludziom do HD)

eleven za pół ceny na 12m (do października)

opłata miesięczna - 87,94 zł. (z elevenami, normalnie było 80 zł)

było już kilka telefonów, oferta wciąż taka sama - to samo za tę samą cenę ale bez HBO albo z HBO GO za 107,94 zł

proponowali też superpremium za 99 z HBO na 6 miesięcy free i cinemaxami i adventure i filmboxami, ale po co mi.to

i jeszcze jedno cudo - konsul powiedział, że ZLIKWIDOWALI DUK i już nie będzie super ofert po wypowiedzeniu umowy!

nie chce mi się wierzyć, ale nie śledziłem forum więc nie wiem. pytaie moje jest takie: czy da się wyrwać to, co mam obecnie za tę samą cenę? 88 złotych to znośna cena (zależy dla kogo, oczywiście), a więcej płacić nie mam ochoty.

 

 

bez urazy ale co ty gadasz?, jesli oferowali Tobie pakiet Superpremium+ to w tym pakiecie na caly okres mamy juz wszystkie Canal+, HBO i Cinemaxy

Edytowane przez grzes07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox 0 zł dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł dla Abonentów + H2+ wymiana pace na wifipremiumbox na 24 warto + Eleven 7,95 na rok = moja propozycja 109,85 pln
Edytowane przez szymonekre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz cos wiecej napisac?kiedy to dostales, sam do nich dzwoniles i na jaki numer czy oni?ile poprzednio placiles

Sprawdź w moich postach jakie miałem warunki w poprzedniej umowie. Ogólnie zasada jest taka, że w tym momencie średnio jest drożej o 20-30 zł i jest to cena (wyższa) lub usługi (mniej) nieważne w jakich proporcjach, ale sumując właśnie wychodzi około 20 - 30 zł drożej niż się miało do tej pory.

W jaki sposób można mieć najtaniej kanały Eleven? Kojarzy mi się jakiś patent z zamawianiem usługi i jej rezygnacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiasz Eleven na początku miesiąca a rezygnujesz pod koniec następnego> Masz ochotę na taką zabawę: płacisz tylko za miesiąc w którym rezygnujesz.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abo.png

Ta oferta jest z mojego pkt widzenia znakomita, w grudniu za prawie to samo wyłączając HBO musiałem [ dla BPL ] zabulić 89 zł.

Jest to jednocześnie policzek w twarz dla wielu czytających ten temat którzy całkiem niedawno lub nawet teraz przedłużają podobne oferty za właśnie 89 lub 99 lub przy ciut większym szczęściu za 79 zł.

Ale gratulacje, bierz i nawet się nie zastanawiaj.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz nic nie rozumiem. Dzis zachecony postami za 69,90 zl zadzwonilem na warszawski nr a konsultant mowi ze skoro mam zlozone wypowiedzenie to nie moze mi zlozyc oferty. ?? Taki przykaz z gory ze tych ze zlozona rezygnacja olac, i tak wroca. Byl zdziwiony ze krakow mi sklada oferty. Ja juz nic nie rozumiem o co chodzi nc+, czy taki roz[beep]ol maja czy taka polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Extra, Canal+ (6), Eleven Sports, Sportklub, Zest TV, Multiroom: 71,83zł

Propozycja: Extra, Canal+ ( 8 ), Eleven Sports, Sportklub, Zest TV, Multiroom: 91,92zł - przy czym Eleven Sports do końca października za 7,95zł. Od listopada jeżeli będę chciał oglądać te kanały (a będę chciał) to mogę znów je zakupić. Sęk w tym, że nie wiadomo, ile za te kanały musiałbym płacić od listopada...

 

Zapytałem o HBO. Jedyne, co zaproponowała mi konsultantka to HBO 6 m-cy 0zł, kolejne 6 m-cy 25zł. 

 

Oferta odrzucona.

Edytowane przez pchldz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjujesz do chwili zdania sprzętu po zakończonej umowie a na to masz 14 dni.

Co ty za bzdury piszesz .Negocjujesz do dnia do którego masz  ważną obecną umowę .  Po tym terminie masz 14 dni na  oddanie sprzętu i tu nie ma żadnych negocjacji chyba zo sami z NC  zadzwonią i  coś zaproponują  .

Podstawa to złożone wypowiedzenie  bo bez tego umowa przechodzi na czas nieokreślony na dotychczasowych warunkach.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz o czymś zielonego pojęcia to się  nie wypowiadaj.Albo najlepiej poczytaj historię wątku to nie wypisywał byś bzdur.Umowa na czas nieokreślony na dotychczasowych warunkach :lol2: Zapewne i cena zostaje taka sama :lol2:A negocjacji też nie ma a ja poprzednią umowę przedłużyłem kilka dni po zakończonej umowie a takich jak ja jest wielu w tym wątku.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To że przedłużyłeś  umowę po jej wygaśnięciu to wyjątek od reguły i z byt wiele  takich przypadków nie ma .

A to na jakich warunkach umowa okresowa przechodzi na czas  nieokreślony masz zapisane w każdej umowie ,albo masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu ,albo  nie umiesz czytać :)

Bez odbioru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...