Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie ujednolicenie? Skoro nie chcą mi dać Extra + 8c+ i HBO za 79,90. Inni dostają to bez problemu a mi każą płacić 99,90 za to samo. Chyba że tą kwotą 99,90 wcześniej czy później wszystkich obdarują.

 

Dzis ostatni dzień umowy. Nie powiem, bo od tyg to dzwonią prawie co dzien, nie wspominając juz o sms'ach.

Niedawno dzwonili i dawali mi to czego ty chcesz, czyli Extra+ 8C+ +HBO za 79,90, ale spusciłem ich na drzewo.

Była tez standardowa Extra+ 6C+ za 69,90 oraz

Extra+ za 59,90(dla mnie niestety niedostępny za 44,90).

 

Mam wrażenie, ze oni to specjalnie robią i dają na przekór chcesz cos, to nie ma dla ciebie takiej opcji. Dla innego jest ta opcja, a ktoś nie chce tej tylko inną. Co za chora polityka :)

 

Ostatni dzień i zmiana po wielu latach czas przetestować konkurencję :)

Edytowane przez greg28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Was.. Extra+ 8C+ +HBO za 79,90 to słaba oferta ? Bez przesadyzmu. Superpremium+ za 99zł jest dla Was słabą ofertą.. także nie rozumiem Waszych oczekiwań co do ofert, lepiej nie dostaniecie. :)

Słaba jak lepszej nie bedzie to bedzie konkurencja :)

Edytowane przez schranzmania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Cóż , niektórym od tych "łamańców" troszkę się w główkach poprzewracało... :crazy:

U konkurencji będzie wam lepiej? Toż to słabiutki kontent, typowa masówka i tyle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Was.. Extra+ 8C+ +HBO za 79,90 to słaba oferta ? Bez przesadyzmu. Superpremium+ za 99zł jest dla Was słabą ofertą.. także nie rozumiem Waszych oczekiwań co do ofert, lepiej nie dostaniecie. :)

Teraz mam "to" +History + CANAL+vod za 64,90(nie żaden łamianiec, co by mi w główce przewrócił)

Niestety, ale ciężko mi pojąć ich ofertę, gdzie każą mi płacić 15zł więcej za coś, co jeszcze mi okroją. Nie wspomnę już o zabraniu z oferty wcześniej ligi włoskiej i hiszpańskiej, a teraz każą sobie jeszcze dodatkowo za to płacić.

 

Zrzucam to na karb nie zrozumienia przeze mnie ich oferty :)

Edytowane przez greg28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , potrzebuje pomocy w kwesti przedluzenia umowy i oplat.

 

stara umowa skonczyla sie 28.02.2016. nowa umowe podpisalem 02.03.2016 na okres 24 m-cy (canal+ 6xC+)

przy przedluzaniu umowy pytalem konsultantki co z oplata abonamentowa za marzec? powiedziala ze nie bedzie oplaty za marzec , dopiero za kwiecen.

 

dzis wylaczalem pakiety dodatkowe (ManPack) i zapytalem o ta kwestie raz jeszcze. powiedziano mi ze oplata abonamentowa za marzec bedzie proporcjonalna i wliczona w kwietniu (czyli z calosci 69,90zł - 2 dni czyli proporcjonalnosc do momentu podpisania umowy).

 

ps. czy moge skladac reklamacje np. nagran z rozmowy . po prostu wprowazili mnie w blad.

 

dzieki, pzdr

Konrad 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Siema

ja wlasnie przedluzylem umowe z NC+      SUPERPREMIUM + ZA 99.9zl   +   Eleven pakiet za 11.8zl =111,89zl msc  

plus filmboxy na 3msc za darmo   nie ma zle

Pozdrawiam

Dobrze zrobiłeś.Lepszych warunków byś nie uzyskał. Filmboxy są "zapętlone" po miesiącu obczaisz ramówkę ;)Dobra cena i dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w ostatnim dniu obowiązywania umowy telefon od konsula ale oferta standardowa bez zmian.Przynajmniej konsultant  miły nie tak jak ostatnio :wink:.Co mnie nie przekonało ? mniej treści za większą kasę no i umowa na 24 miesiące.. Z n i nc+ od 6 lat. Pa pa nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż , niektórym od tych "łamańców" troszkę się w główkach poprzewracało... :crazy:

U konkurencji będzie wam lepiej? Toż to słabiutki kontent, typowa masówka i tyle. :wink:

 

NC+ propozycja dla mnie: EXTRA+ 59,90 Filmboxy 7,50 Cinemaxy 7,50, Sundance 3.00 HistoryHD+H2 nie pamiętam dokładnie, ale min 3.00 lub więcej.

Razem >80pln

Edytowane przez Mr. Orbita
Oferty konkurencji proszę prezentować w dziale konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

ja wlasnie przedluzylem umowe z NC+      SUPERPREMIUM + ZA 99.9zl   +   Eleven pakiet za 11.8zl =111,89zl msc  

plus filmboxy na 3msc za darmo   nie ma zle

Pozdrawiam

Ładny mi pakiet SUPERPREMIUM+ jak tam nawet w nim Filmboxów nie ma. No, ale telewizja premium jak to o sobie mówią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty dla mnie (nie przyjęte):

Extra, 8C+, HBO -> 84,9 zł (24 miesiące)

Extra, 8C+ -> 79,9 zł (24 miesiące)

Extra, 6C+, HBO (6 miesięcy) -> 74,9 zł (24 miesiące)

Extra, 6C+ -> 74,9 zł (24 miesiące) 

Umowa do końca marca. 

 

Dziś 4 telefony z tą samą ofertą.

Oferta nie przyjęta - czas na zmianę i połączenie z internetem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Do 5dario:

Czyli wracamy do punktu wyjścia. Rozsądek powinien podpowiedzieć, że zgadzając się na taka bądź inna ofertę, mam to za co płacę i bede oglądał.Najwidoczniej dla kolegi, który przedłużył umowę filmboxy nie są najważniejsze a wolał dopłacić do eleven-ów.  

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie powiem nic specjalnie nowego - oferty tegoroczne są chyba obliczone na jakieś "miękkie lądowanie" i zamknięcie  firmy. Byłem z cyfrą a potem z nc+ łącznie 8 lat. Zawsze udawało się przy przedłużeniu dojść do sensownej oferty. W tym roku skok z 59,99 na 99,99 - dużo drożej za ofertę obejmującą mniej kanałów. nc+ ma sens tylko z pakietem canal+ i jeśli ktoś lubi z elevenami. Całą resztę konkurencja daje za pół ceny. Zero możliwości negocjacji. Dosłownie dwa telefony od nich przed wygaśnięciem umowy po wypowiedzeniu. Jak nie to nie. Dlatego pożegnaliśmy się. Teraz czytam o ich kolejnej super mega ofercie internetu i telefonu i przecieram oczy... tam chyba naprawdę ktoś ciężko zachorował, albo będą mieli nowy slogan reklamowy podobny do pewnej sieci marketów, tyle, że wyrzucą sobie z "nie" z hasła "nie dla idi...otów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz posiadam 6CP i w propozycji one również zostają. Tyle że za więcej --- 5 PLN.

Cinemaxy i H HD czasem się przydają, Filmboxy już gorzej...

 

Jest to oferta bez wypowiedzenia. Niebawem złożę odpowiednie pismo... Bez większej napinki, oferta CP mi bardzo odpowiada (za wiele taniej), a w dodatku w końcu mają normalny dekoder...

Czekam tylko aż dojdą 11 do CP to NC straci mocno swoją wartość...

Chyba sie rozczarujesz, oferty tym razem nie ulegają polepszeniu po złożeniu wypowiedzenia.

Teraz jest wreszcie normalność. Kiedyś składało sie wypowiedzenie, żeby uzyskać ofertę dobrą, teraz składa się wypowiedzenie, zeby nie przegapić momentu, kiedy trzeba przeskoczyć do konkurencji :)

Edytowane przez greg28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest sytuacja następująca:

 

Umowa wypowiedziana dwa miesiące temu. Dzisiaj się kończy.

 

Porponują extra+ + 6C+ - 12 miesiecy - 89,99, z dekoderem pace i multiroomem na dwoch kartach, eleveny standardowo. Roznica pomiedzy dzisiejsza ofertą a wczorajsza do zmiana okresu umowy z 15 na 12. 

Edytowane przez mejdzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...