Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Gdy operujecie cenami 69.90 badz 79.90 które oferują konsultanci, te ceny zawierają już w sobie najem mediaboxa?

 

Gdy rozmawiam z DUK oferują mi oni zawsze 59.90, 69.90 lub 79.90 ale bez najmu. Zastanawiam się czy coś więcej można tu wynegocjować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

69,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Filmbox Pack

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów

 

 

Zaproponowali mi to ale jeszcze nie potwierdziłem

Edytowane przez sos80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Ciekawy kolego jak u Ciebie z ofertami od nc+? Bo w podpisie aktualne warunki masz rewelacyjne!

 

Extra+ 44,90zł

Extra+ HBO 64zł

Extra+ 6 Canal+ 69zł

Extra+ Canal+ i HBO 79,90zł

wymiana dekodera 150zł z turbacza na wifiPremium

dobranie multiroom aktywacja + pierwszy rok 5zł drugi 10zł 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem identycznego smsa :wink: . Dzisiaj nie dzwonili więc zamówiłem Polszmatę. Jeżeli tak się traktuje starego klienta to chyba ich strata ja wydam kase u konkurencji.Miałem nc+ nie dla sportu więc właściwie na przejściu nie wiele stracę.

Do osób, którym umowy kończą się za kilka miesięcy potrafią dzwonić po kilka razy dziennie, a nas już całkiem skreślili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozumiem Was.

Po co się godzicie na tak obleśne oferty? Ja dzięki temu foum otrzymałem magiczny numer i zadzwoniłem sam.

Wypowiedzenia nie składałem i dostałem:

Extra+ +8C+ + Multiroom Premium za 79,90 zł, gdzie w APS lub telefonicznie gdy dzwoniłem sam do nc+ na inny numer tala oferta była dla mnie za co najmniej 99 zł / rok / drugi rok 109 zł.

 

Dzwońcie sami na ten numer, bez wypowiedzenia otrzymałem takie warunki. Mogłem jeszcze mieć Superpremium + multiroom premium za 99 zł.

 

Ps. Eleven mam za 7,90 do końca listopada a potem mogę przedłużyć a mogę zrezygnować z nich.

Jaki jest ten magiczny numer może też dostanę jakąś ciekawszą ofertę  ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślę coraz częściej by "zresetować" swoją ofertę czyli zakończyć umowę- oddać stary dekoder i wziąć premiumboxa z 1 multiroom z samym pakietem comfort. Płacenia będzie połowę mniej bo tylko 55 zł. Raz na jakiś czas można uruchomić HBO.

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich negocjacjach mam:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Adventure TV HD, Filmbox Pack, HISTORY HD, History 2HD, SunDance HD, nc+GO TV AXN Now, nc+GO TV Seriale+, nc+go TV  DA VINCI Extra, nc+go TV  DZIECI, nc+go TV  FUN VOD+, nc+go TV  HUSTLER, nc+go TV  KINO ŚWIAT, nc+go TV  NAJLEPSZE TVPPL, NAJEM HD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcje nc+ go TV 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem żeby wyłączyć Man pack z końcem miesiąca I przy okazji Pan zaproponował mi ofertę przedłużenia. Obecnie umowa do końca lipca. Zaproponował mi Extra+6C+Eleven 94,90 umowa na 24 miesiące, podziękowałem i powiedziałem, że czytam forum i że ludzie dostają to samo taniej, na co Pan mi odpowiedział, że mówi mi to prywatnie i też czyta forum i ludzie wypisują głupoty, bo dla każdego skierowana jest indywidualna oferta i od kilku miesięcy nie ma już rozdawania pakietów za darmo jak kiedyś.Na koniec powiedział, że taniej już nie dostanę.

Edytowane przez smett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po długich negocjacjach mam:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Adventure TV HD, Filmbox Pack, HISTORY HD, History 2HD, SunDance HD, nc+GO TV AXN Now, nc+GO TV Seriale+, nc+go TV  DA VINCI Extra, nc+go TV  DZIECI, nc+go TV  FUN VOD+, nc+go TV  HUSTLER, nc+go TV  KINO ŚWIAT, nc+go TV  NAJLEPSZE TVPPL, NAJEM HD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcje nc+ go TV 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

myslę, że taką ofetę to jeszcze bym przełknął ale 99.9 to nie,  wole obyc sie bez paczki c+ i wziać CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul wręcz był obrażony dlaczego nie chcę przedłużyć umowy na jak uważał fascynujących warunkach, telefony w końcowej fazie umowy miałem po dwa dziennie. Tekst: co możemy zrobić, żeby Pan mógł z nami zostać i brak możliwości negocjowania ceny choćby o złotówkę. Dlatego nawet tak dla zasady podziękowałem im za współpracę a byłem jeszcze za N-ki. Faktycznie podczas takich rozmów najlepiej podziękować i się rozłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...