Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca czerwca superpremium 6+ za 84,90 i 5 za dekoder. Po rozmowie w trudnych warunkach (hałas) mam na mailu propozycję extra + 6C za 69,90; HBO na 24 za 20; Mezzo za 5 i tyleż dekoder. Byłem skłonny to przyjąć ale 24 mies. liczą dopiero od lipca, wyłączyli od razu Cinemaxy a HBO jest bez GO no i podwyżka zdaje się już od kwietnia. Poczekam, zdążę wypowiedzieć w maju.

Edytowane przez t.wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca 2016. Telefon z numeru 12 294 78 79. Propozycja Extra z 8xC+, na całą długość umowy HBO oraz 100godzin w jakimś seriwsie vod za 79,90. Puki co odmówiłem, choć prawie prawie się zgodziłem. Do tej pory miałem Extra z 8xC+ za średnio 62 zł.

 

Myślę nad przejściem do CP w opcji Premium.

Edytowane przez mr_andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna oferta NC+Comfort+ extra+ sport i film+ eleveny , wifi Premiumbox+ wszystkie c+ za 89.90zł obecnie 64.90zł podziękowałem

coraz to bardziej skłaniam się do kablowego upc  pakiet tv power,120 internet, multiroom, tel stacjonarny najtanszy, do tego c+ okrojony o 2c+ oraz eleveny za168zł na cały okres 24miesięcy jest to do konkretnego przemyślenia.Pan powiedział że to co mam to tylko 89.90zł i taniej nie będzie na razie czekam jeszcze oferta do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, 2 telefon. Proszę o dostęp do Ligi Mistrzów, Eleven, Eurosport 2 i chcę pozostać przy posiadanym MR standard. Jestem u nich od PIERWSZEGO dnia Wizji Tv. NIC więcej mnie nie interesuje. Chętnie zapłacę za to 99 zł z umową na 2 lata - serio mam za duże wymagania czy to oni chcąc za to ponad 130 zł przesadzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem taki sms. Mało tego, dziś ich całkiem pogrzało. 3 telefony w ciągu 2h chyba ich bardzo ciśnie, że tak mnie nękają.

Oferta standard za 79,90 wiadomo co. Podziękowałem. Coraz mniej mi zależy i tak człek głownie w necie siedzi.

Edytowane przez jackq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca 2016. Telefon z numeru 12 294 78 79. Propozycja Extra z 8xC+, na całą długość umowy HBO oraz 100godzin w jakimś seriwsie vod za 79,90. Puki co odmówiłem, choć prawie prawie się zgodziłem. Do tej pory miałem Extra z 8xC+ za średnio 62 zł.

 

Myślę nad przejściem do CP w opcji Premium.

I to jest przyzwoita oferta na którą skłonny jestem się zgodzić ale kolega Czerstwy zaraz pewnie napisze że to za tanio przecież dają 

kolejna oferta NC+Comfort+ extra+ sport i film+ eleveny , wifi Premiumbox+ wszystkie c+ za 89.90zł obecnie 64.90zł podziękowałem

coraz to bardziej skłaniam się do kablowego upc  pakiet tv power,120 internet, multiroom, tel stacjonarny najtanszy, do tego c+ okrojony o 2c+ oraz eleveny za168zł na cały okres 24miesięcy jest to do konkretnego przemyślenia.Pan powiedział że to co mam to tylko 89.90zł i taniej nie będzie na razie czekam jeszcze oferta do końca maja.

Jak dorzucą do tej ceny HBO to można brać bo wtedy oferta będzie dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, 2 telefon. Proszę o dostęp do Ligi Mistrzów, Eleven, Eurosport 2 i chcę pozostać przy posiadanym MR standard. Jestem u nich od PIERWSZEGO dnia Wizji Tv. NIC więcej mnie nie interesuje. Chętnie zapłacę za to 99 zł z umową na 2 lata - serio mam za duże wymagania czy to oni chcąc za to ponad 130 zł przesadzają?

Tak jak napisał ci kolega ircios chcą cię oszukać drożej niż 80 zł się nie zgadzaj

Nie. Będzie dobra za 79,90, + 11 za niecałe 8 bez zobowiązania na tą opcję.

Ja celuje w Comfort,Extra,8xCanal,HBO i Eleveny za max 90zł :> Ciekawe czy dam rade?

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatecznie stanęło na:

Extra+ z Canal+ (6) 69,90

Filmbox 0zł 6mcy

HBO 0zł 6mcy 25zł 6mcy

HBO GO 0zł 6mcy

History, H2, Adventure 0zł 1mc

Multiroom Premium 0zł

 

Mogły być jeszcze dwie inne opcje:

Extra+ z Canal+ (6) 69,90

HBO 0zł 6mcy 

Filmbox 0zł 1mc

Multiroom Premium 0zł

 

albo

Extra+ z Canal+ ( :cool: 79,90

HBO 0zł 6mcy 

Filmbox 0zł 1mc

Multiroom Premium 0zł

 

Umowy na 24 m-ce.

 

Pakiet Extra+ z Canal+ i HBO za 79,90 (HBO na 24mce za 0zł) nie był dla mnie dostępny. Rozmawiałem chyba z 10 konsultantami i wszyscy powtarzali że się nie da. Umowa do końca marca.

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...