Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie w punkcie NC+ i zapytałem czy jest w systemie jakaś oferta dla mnie. Odpowiedź " nie wolo im proponować ofert na niższą cenę niż miałem wcześniej". Radzili żeby rozwiązać umowę bo nowe są dużo korzystniejsze. Dzisiaj sms o pilny kontakt z numerem 122947879 w sprawie umowy. Z tego co widzę to nr krakowski zawsze dzwoniłem na nr warszawskie. Zastanawiam się czy jest sens dzwonić czy dać im szansę niech atakują dalej może "zmiękną" i dadzą jakąś sensowną ofertę ?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi zaproponowali pakiet extra, 8xC+ oraz HBO na 24 m-ce za 79,90 - już się zgodziłem, ale po minucie konsultacji z kierownikiem okazało się, że był "błąd w ofercie w systemie" i nie mogą mi dać HBO za free w ofercie za 79,90 na całe 24 miesiące. Zaproponowali HBO za 0 zł na 6 miesięcy w tej ofercie - odmówiłem.

 

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane we wtorek.

Edytowane przez VKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie w punkcie NC+ i zapytałem czy jest w systemie jakaś oferta dla mnie. Odpowiedź " nie wolo im proponować ofert na niższą cenę niż miałem wcześniej". Radzili żeby rozwiązać umowę bo nowe są dużo korzystniejsze. Dzisiaj sms o pilny kontakt z numerem 122947879 w sprawie umowy. Z tego co widzę to nr krakowski zawsze dzwoniłem na nr warszawskie. Zastanawiam się czy jest sens dzwonić czy dać im szansę niech atakują dalej może "zmiękną" i dadzą jakąś sensowną ofertę ?    

 to by się sprawdzało bo na starej umowie mam tak że przez okres promocji tam pierwsze kilka miesięcy miałem 39zł, a po okresie promocyjnym 145.  tyle że średni abonament mi wychodził 113 zł przez cały okres umowy. Więc teraz mi proponują też 145. Tyle, że na boga, na stronie internetowej za 129.99 jest. Wszystkie posty przeczytałem na forum w tym dziale od połowy 2015 roku i powtarza się, że są umowy za stówkę, tylko czemu się tak boicie podać nazwy promocji? nikt was nie namierzy przecież ludzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ostatniej oferty nie było możliwe. Za HBO chcieli więcej. Jednak się nie ugiąłem.

bardzo dobrze. też się nie uginam i puki co nie przedłużam, czekam na normalną ofertę a nie drożej niz mam. A może 8 dni do końca umowy to po prostu za wcześnie na dobre oferty jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze. też się nie uginam i puki co nie przedłużam, czekam na normalną ofertę a nie drożej niz mam. A może 8 dni do końca umowy to po prostu za wcześnie na dobre oferty jak myślicie?

Każdy moment jest dobry. Zależy od konsultanta. Ja umowę miałem do końca kwietnia a wypowiedzenia nie wysyłałem. Być może oferta byłaby jeszcze lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol, na początek polecam melisę na uspokojenie. Następnie warto byłoby się wybrać do Centrum nc+ zapytać jakie mają dla Ciebie oferty przedłużeniowe. Jak już inni pisali, najtańsza oferta za Superpremium  z 8xC+ to 99,90, umowa na 24 miesiące. Powodzenia ;)

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej rozmowie z konsultantem, wycofałem wypowiedzenie, zgodziłem się na Extra+8xC+MR ST+PVR Pace na 24 miesiące za 79,90 i HBO na 6 miesięcy za darmo. Ponieważ płacę teraz mniej to ten układ startuje po zakończeniu dotychczasowej umowy czyli od 1.05.

Może by się dało wyrwać więcej HBO za darmo, ale już mi się nie chce wałkować tego dalej.

Na plus względem przedłużania umowy z 2014 to to że przesyłają umowę i ma się 7 dni na potwierdzanie lub odrzucenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę.

 

Extra, 8x Canal+, HBO, nc+go (100h), MR standard (Pace PVR+Sagemcom)

24msce za 79,90zł

Oferta jak na te czasy jest b.dobra.

 

@lol. Tak jak wcześniej było pisane. Idź do APS. W sumie teraz masz efekt wzięcia oferty łamanej. Pisałem kiedyś. Konsule nie będą patrzeć na średnią. ..tylko na ostatnie wpłaty. Więc masz drogą ofertę i drogą Ci proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem w ten wątek, aż dziś dostałem SMSa z nc+ ze mam sie skontaktować z nimi w sprawie mojej umowy. Kończy sie za 2 miesiące. Teraz mam Extra+, 6xC+, cinemax ZA 69,90. Ile to jest teraz warte? I czy da zamienić Cinemaxy na Eleven?

Do ostatniej oferty nie było możliwe. Za HBO chcieli więcej. Jednak się nie ugiąłem.

No to masz to HBO czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jak na te czasy jest b.dobra.

 

@lol. Tak jak wcześniej było pisane. Idź do APS. W sumie teraz masz efekt wzięcia oferty łamanej. Pisałem kiedyś. Konsule nie będą patrzeć na średnią. ..tylko na ostatnie wpłaty. Więc masz drogą ofertę i drogą Ci proponują.

Mi w APS zapewniano, że to co oni proponują( to samo co DUK) taniej się nie da. Nie wiem iść do innego APS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z wczoraj:Extra+ 6C, HBO (przez cały okres umowy), NC+ go, HBO go w cenie 69,90, do tego MR 5 zł przez pierwsze 12 miesięcy , 10 zł przez następne 12 i dodatkowo 5 zł miesięcznie za główny dekoder.

Czy da się zejśc z tych opłat dodatkowych? Miał ktoś taką ofertę?

Jesteś pewien ,że to było 69,90 a nie 79,90?Jeżeli tak to sie robi ciekawie.

Edytowane przez wibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w APS zapewniano, że to co oni proponują( to samo co DUK) taniej się nie da. Nie wiem iść do innego APS?

Spróbować zawsze warto. Ja jak byłem ostatnio w APS i tam dowiadywałem się o oferty przedłużeniowe to dostałem informacje o chyba wszystkich możliwych ofertach dla mnie w systemie. Co ciekawe kilkakrotnie pytałem i chciałem podejść pracującą tam panią by pozwoliła mi rzucić okiem na monitor, to absolutnie się nie zgadzała i była gotowa bronić monitora swym ciałem przede mną ;). Mówiła, że absolutnie nie wolno im pokazywać ofert klientom. Czyli może mają prikaz wciskania ofert zaczynając od tych droższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli zostawię Multiroom, to mogę wymienić Philipsa na Pace lub inny dekoder? Oczywiście Cameleony chciałbym zachować po Cyfrze.

Raczej nie wymienią. Będą Cię namawiać na P.box

Dawno nie zaglądałem w ten wątek, aż dziś dostałem SMSa z nc+ ze mam sie skontaktować z nimi w sprawie mojej umowy. Kończy sie za 2 miesiące. Teraz mam Extra+, 6xC+, cinemax ZA 69,90. Ile to jest teraz warte? I czy da zamienić Cinemaxy na Eleven?

Skoro dawno nie zaglądałeś i jak już zajrzałeś...to zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj kilka stron, a odpowiedź znajdziesz bez problemu. Jeśli będziesz śledził wątek, to nie będziesz zadawał pytań, na które jest odpowiedź. Masz dużo czasu. ..więc bierz się za czytanie. Może zdążysz przez 2 miesiące. :-) Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie będą mogli zrobić? Przecież MR będziesz dalej miał. Jeśli wymienisz od razu 2 deki...to i od razu będziesz miał MR w sieci. Aktywacja oczywiście + opłata za MR. Chyba, że uda Ci się za free deki wymienić.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...