Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca stycznia. Po telefonie wczoraj przedłużyłem za 69.90 Extra+ 6C+ na 24 miesiące. Wcześniej wszystkie propozycje 80-90zł i nie było innych ofert dla mnie. Po dłuższej rozmowie nagle znalazło się Extra+6C+ za 69.90 albo Extra+8C+ za 79.90. Co prawa tracę canal seriale i canal discovery, ale coś za coś. Utrzymałem pakiet extra i 6C+ za w miarę rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na taka oferte moge sie jescze zgodzic. Umowe mam do konca stycznia. Jak na razie chca za to 69zl wczesniej mialem to co Ty za 56zl. Jak nie bedzie takiej oferty dla mnie to rezygnuje. Pol roku i tak juz doplacam za eleveny co nie powinno miec miejsca...

Za 69.90 zł to usłyszałem od konsula że standardowa cena czyli każdy powinien to dostać.Też chcieli opłaty za Eleventy na razie się nie zdecydowałem na dniach podobno kończy się promocja.Co dalej nic nie wiedział@Frugo straciłeś dodatkowo Sportklub Zeest tv i C+VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

 

31 stycznia kończy mi się umowa.  Wypowiedzenie złożone w listopadzie.  Do tej pory miałem kilka tel z DUK ale żadna oferta mnie nie przekonała. Walczę o extra z 6c+ za 69 zł ale nie chcą się zgodzić. Warto czekać do ostatniego dnia umowy? Potem jest 14dni na zdanie sprzętu.  W tym czasie też można jeszcze przedłużyć? 

Czekaj do końca a nie to przez 14 dni w lutym masz szansę przedłużyć.Jak mieszkasz w dużym mieście to idż do jednego drugiego czy trzeciego punktu i spytaj o ofertę dla Ciebie.Mają całą paletę ofert z tą która wspominasz tylko kwestia trafienia na konkretnego pracownika.Ja np. tak robię i nie żałuje w czerwcu dostałem np.Wifi Premiumboxa za free.I bardzo często mam monitor wykręcony w moją stronę i widzę pełną paletę ofert dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dzis propozycja od DUK.

Superpremium z 8xC+, HBO, Filmbox lub HBO GO na 6m za darmo, automatyczne wylaczenie) 99,90zl

Wifi premium Box 5zl

Multiroom (z wifiboxem) - 12m za darmo, po 12 miesiecach 10zl

Mezzo 5zl

 

czyli:

pierwsze 12 miesiecy: 109,90

kolejne 12 miesiecy: 119,90

 

czy jest to dobra propozycja? Mozna ugrac do ponizej 100? Teraz placimy podobnie, ale nie mamy multiroom (tylko 1 Pace PVR)

Czy moge prosic o opinie?

Da sie powyzsze zbic do ponizej 100zl?

Chcialbym nie placic ,a wifipremium box i wifibox nic, placac 99 za superpremium.

Czy to mozliwe? Nie chca mi umozliwic zostac przy pace jak chce dobrac multiroom - mowia ze tylko z boxami. Czy to dobry krok czy nie. Bo rozumiem ze dostane nowe karty i juz zawsze bedzie sparowanie z dekoderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do DUK, na "Jana" powiedziałem, że ostatnio mi proponowali Extra+ 8xCanal+,hbo,hbo go, za 89,90 (ktoś pisał z forum) i czy mają coś ciekawszego. 
Trafiłem na rzeczowego konsultanta, przynajmniej tak wynikało i mówi, że może najtaniej: Extra+ 6xCanal+ za 69,90, Extra+ 8xCanal+ za 79,90 i do tego +20 jeżeli chce HBO i HBO GO

i już sam zgłupiałem,czy uda się wyrwać coś lepszego... bo są wyjątki, co dostają taniej niż wszyscy inni, a są też tacy co dostają powyższe pakiety +10 zł w górę - sensu i logiki brak :)

Poczekam do przyszłego tygodnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich oferta z DUK dzisiaj

Extra+ z Canal+ (6) 69,90 zł 24 m

Multiroom standard za 0zł do końca umowy

Czy jest szansa coś jeszcze ugrać?

Dodatkowo mówiła że promocja na eleven jutro się kończy i  będzie w normalnej cenie 15zł

Od stycznia już miało być w standardowej cenie.Zapewne znowu przedłużą promocję czego nie wykluczał konsultant z którym wczoraj rozmawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy się z ostatnim dniem stycznia. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.  Otrzymałem e-mail z opcją aktywacji ( telefonów było około 20 ) z taką ofertą na dzień dzisiejszy :

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

102,89

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Wybrane usługi

Pakiet Superpremium+, FILMBOX, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

w tym pakiecie jest także HBO HD i Cinemax 1, 2, HD na całą umowę. Konsultant zapewnia mnie , że już taniej nie możliwości aby coś znaleźć. Do tej pory płaciłem 81,70 za 

History HD

MULTIROOM STANDARD
HBO
Najem ultraBOX+
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
H2
Adventure TV HD

Jak myślicie , czy można to aktywować , czy konsultant nie robi mnie w bam-buko ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jak odpowiada oferta i wszystko się zgadza z ustaleniami to akceptuj.Rozmowy są nagrywane więc zawsze można reklamować gdyby było coś nie tak.

mógłbłyś podesłać na PW Regulamin oferty Extra z CANAL+(6) za 59.90 12m, bo na screenie widzę, że jest coś w PDF do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Umowa kończy się z ostatnim dniem stycznia. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.  Otrzymałem e-mail z opcją aktywacji ( telefonów było około 20 ) z taką ofertą na dzień dzisiejszy :

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

102,89

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Wybrane usługi

Pakiet Superpremium+, FILMBOX, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

w tym pakiecie jest także HBO HD i Cinemax 1, 2, HD na całą umowę. Konsultant zapewnia mnie , że już taniej nie możliwości aby coś znaleźć. Do tej pory płaciłem 81,70 za 

History HD

MULTIROOM STANDARD
HBO
Najem ultraBOX+
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
H2
Adventure TV HD

Jak myślicie , czy można to aktywować , czy konsultant nie robi mnie w bam-buko ?.

 

Tracisz dostęp do History 1 hd i Adventure tv hd i płacisz 20zł wiecej zyskując cinemaxy warte 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o opinie?

Da sie powyzsze zbic do ponizej 100zl?

Chcialbym nie placic ,a wifipremium box i wifibox nic, placac 99 za superpremium.

Czy to mozliwe? Nie chca mi umozliwic zostac przy pace jak chce dobrac multiroom - mowia ze tylko z boxami. Czy to dobry krok czy nie. Bo rozumiem ze dostane nowe karty i juz zawsze bedzie sparowanie z dekoderem

Wziąłem taką samą ofertę + eleven końcem roku. Dodatkowo możesz wyrwać wszzystkie kolekcje internetowe i filmboxy na miesiąc za darmo z opcją automatycznego wyłączenia.

Też chciałem nie płacić za dekodery, ale nie było takiej opcji

Edytowane przez konrad88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję porady na dzień dzisiejszy mam nc+ i umowa kończy się w marcu (nie pisałem pisama)

Dziś 2 razy do mnie dzwonili.

Mam obecnie 8x C+ Comfort wraz z kanałami z marki Canal +( n sport kuchnia domo itp) + dobrałem eleveny miałem 79,9 + 7,95 za eleveny razem 87,85.

 

Dziś zaproponowali mi 89,90 za 8x C + oraz 7,95 za eleveny czyli razem 97,85 na 24 miechy czy to dobra oferta czy robią mnie w jajo bo wydaje mi się że coś drogo,

Ew 6XC+ plus eleven za tyle samo ale na 15 miesięcy .

 

Jak to rozegrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracisz dostęp do History 1 hd i Adventure tv hd i płacisz 20zł wiecej zyskując cinemaxy warte 15zł.

Nic nie tracę , mam History HD i H2 na całą umowę i dodatkowo Filmboxy. Podobno kanał Adventure tv HD ma być likwidowany z nc+ , taką informację przekazał mi konsultant. Druga sprawa , że nigdy nie oglądałem tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłać wypowiedzenie i się potargować, ja wysłałem i nadal mi wciskają Extra+ z 8xC+79,90 zł na 24 miesiące. Też umowa do końca marca.

 

Napisałem emaila do nich z moją propozycją Start+ 6xC+ za 39.90 na 24 miesiące.

 

A ile mogę utargować 

chodzi o 8x C+ Eleveny + dodatkowo chciałem Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję porady na dzień dzisiejszy mam nc+ i umowa kończy się w marcu (nie pisałem pisama)

Dziś 2 razy do mnie dzwonili.

Mam obecnie 8x C+ Comfort wraz z kanałami z marki Canal +( n sport kuchnia domo itp) + dobrałem eleveny miałem 79,9 + 7,95 za eleveny razem 87,85.

 

Dziś zaproponowali mi 89,90 za 8x C + oraz 7,95 za eleveny czyli razem 97,85 na 24 miechy czy to dobra oferta czy robią mnie w jajo bo wydaje mi się że coś drogo,

Ew 6XC+ plus eleven za tyle samo ale na 15 miesięcy .

 

Jak to rozegrać ?

Ale to na pewno comfort, nie extra ? Przy tej cenie co płacisz za 6xC powinni zejść 10 zł na 24 miesiące

 

Edit: jeśli chodzi o łączenie kablem to powinieneś 5 zł utargować jeszcze na starcie

 

Mógłby mi ktoś podać informację czy aplikacje nc+go i canal + sport są obsługiwane przez chromecast ?
 
Wiem, że hbo go jest, ale o usługach nc+ nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Edytowane przez Asansiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale to na pewno comfort, nie extra ? Przy tej cenie co płacisz za 6xC powinni zejść 10 zł na 24 miesiące

 

Edit: jeśli chodzi o łączenie kablem to powinieneś 5 zł utargować jeszcze na starcie

 

Mógłby mi ktoś podać informację czy aplikacje nc+go i canal + sport są obsługiwane przez chromecast ?
 
Wiem, że hbo go jest, ale o usługach nc+ nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

 

Racja racja extra pakiet nie comfort.

Czyli generalnie do ugrania jest jakieś 15 zł ?

 

Czy multiroom standard wymagają dwóch niezależnych kabli antenowych każdy do każdego dekodera + ethernet do spiecia jednego z drugim ? Czy 2 kable antenowe idą do głównego a eternetem obraz przesyłany jest na drugi dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...