Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje. Dzisiaj przedłużałem umowę z nc+ i  zgodziłem się na ofertę Comfort+ na 24 mies za 14,90 zł  plus 2 mies. pakietu Extra. Mam turboboxa z dyskiem 500, nie płacę żadnych najmów i dodatkowych opłat. Chciałem zrezygnowac bo  mam CP w pakiecie smartdom, który kosztuje mnie 31 zł za pakiet premium z HBO i wszystkimi filmowymi  ale za takie pieniądze to się opłaca bo te wszystkie dekodery wytrzymują maks. 3-4 lata gdyby je kupić dla siebie więc  wolę żeby nc+ wymieniała mi je za darmo jak się popsują!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie tego co miałem do maja https://forum.satkurier.pl/topic/10321-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-839  wylicz sobie samą opcję C+ i coś koło tego wychodzi.Teraz wkleiłem ofertę z wczoraj której już tak nie rozbijają i jest cena za całość 59.90 zł wcześniej średnia opłat to 53 zł z groszami.Mogłem kontynuować starą umowę nową od czerwca od lutego lub marca wybrałem najbardziej bezpieczna wersje czyli marzec.A odlicz  anulowane miesiące ze starej opłaty czyli 3 opłaty po 79.90 zł i policz ile wtedy wyszła średnia :lol2:

 

Sorry za OT.

 

Jak to było ? Za C+ płacisz 25 PLN? :D Kiedyś w wątku Sport w nc+ tak twierdziłeś. Ja tam widzę 60 PLN (wcześniej to samo), oczywiście tylko dlatego, że wziąłeś jeszcze inne bajery, bo inaczej byłoby drożej, bo samej paczki nie weźniesz....Dzięki za screena :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ofik

Golas comfort + za 14,90 to nowość na tym forum - jaki pakiet miałeś wcześniej ?

Mnie proponowali sam comfort za 39,90 :)

Miałem pakiet 5x0+10x25zł czyli średnio 15zł/mies na 15 mies. za Comfort+, który wysępiłem ostatniego dnia przed zakończeniem umowy. Trzymam nc+ z uwagi na PVR w dekoderze i lepszego pilota niż CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z całym szacunkiem dla kolegi Ofik, który jest z nami od 2013 roku i napisał zaledwie tylko 4 posty - jakoś nie wierzę w Comfort za 14,90zł przy 24 miesiącach. Obserwuję każdy wątek odnośnie ofert i średnio jest 39,90/34,90/29,90zł za ten pakiet. 14,90zł nie wierzę, że za tyle to oferują

Edytowane przez Gursonek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dzis propozycja od DUK.
Superpremium z 8xC+, HBO, Filmbox lub HBO GO na 6m za darmo, automatyczne wylaczenie) 99,90zl
Wifi premium Box 5zl
Multiroom (z wifiboxem) - 12m za darmo, po 12 miesiecach 10zl
Mezzo 5zl

czyli:
pierwsze 12 miesiecy: 109,90
kolejne 12 miesiecy: 119,90

czy jest to dobra propozycja? Mozna ugrac do ponizej 100? Teraz placimy podobnie, ale nie mamy multiroom (tylko 1 Pace PVR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie dlaczego jedni klienci otrzymują comfort + za 39.90 i extra + za 44.90 a inni comfort+ za 39,90 i extra za 59,99 zł "bo nie ma innej oferty " dla niego 

@ Qlex

Mezzo powinno być za 1,99 zł jak np  History - kurcze Mezzo  kanał premium a nie tłumaczony napisy po francusku więc zrezygnowałem chociaż lubię te klimaty 

Edytowane przez REM.explorer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z całym szacunkiem dla kolegi Ofik, który jest z nami od 2013 roku i napisał zaledwie tylko 4 posty - jakoś nie wierzę w Comfort za 14,90zł przy 24 miesiącach. Obserwuję każdy wątek odnośnie ofert i średnio jest 39,90/34,90/29,90zł za ten pakiet. 14,90zł nie wierzę, że za tyle to oferują

Mogę wysłać skan umowy na maila jeśli kolega nie wierzy! Gdy likwidowałem umowę 15 miesięcy temu bo chcieli ode mnie 79 zł za Silver z 6C+ to ostatniego dnia po południu dostałem SMS z propozycją 5 zł za pakiet Start albo 15 zł za pakiet Comfort i zgodziłem się na Comfort. Teraz wypowiedziałem w styczniu umowę i dostałem taką ofertę. Serio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK z Krakowa z dziś:

Oferta sprzed chwili Extra+Canal+8 za 109zł, + 5zł miesięcznie za używanie starego Turboboxa, na moje pytanie dlaczego aż tyle, konsul odpowiedział że do końca roku miałem ofertę promocyjną 85zł miesięcznie za Extra+Canal+6 (bez 5zł za dekoder) i nie skorzystałem,a ponieważ mam umowę do końca lutego taka jest dla mnie obecnie ofera promocyjna. W lutym (jeśli dopiero wtedy się zdecyduję) oferta będzie droższa o 10zł za to samo. Ja wciąż pytam dlaczego to mi powiedział że ze starych klientów "poenkowych" nie mają nic więc chcą się ich pozbyć. Hmm...nie wiem co o tym myśleć.

Do końca lutego mam nieszczęsny łamaniec za 53,27 miesięcznie za Extra+Canal+6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 . Ja wciąż pytam dlaczego to mi powiedział że ze starych klientów "poenkowych" nie mają nic więc chcą się ich pozbyć. Hmm...nie wiem co o tym myśleć.

Do końca lutego mam nieszczęsny łamaniec za 53,27 miesięcznie za Extra+Canal+6. 

Co Ci powiedział ? Że chcą się pozbyć klienta albo się przesłyszałeś albo już im się powywracało w głowach do reszty ,

Dlaczego nieszczęsny łamaniec - takich ofert już chyba nigdy nie będzie szkoda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi sie umowa pod koniec kwietnia ,wypowiedzenie wysłane 2 tygodnie temu.Do tej pory 2 telefony z Krakowa ale standartowo oferta gorsza od tej co mam.Mam to co chyba prawie nikt z was nie ma.Pakiet Extra +8Canal+,3xHBO,History HD,Multiroom,2xPace 500GB,2x cameleon,2x Eleven.To wszysko w cenie 69,90+7,90 za Eleven.Teraz oferują mi za ta samą kwote bez HBO oraz bez 2 Canal+ ale za to NC+Go na cały okres umowy na 24 m-ce.Oferta szczerze mówiąc nie jest zła.Rozchodzi sie o te HBO.Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakich dobrych czasów bo nie rozumiem?Widać na zdjęciu że 19 styczeń 2016?Wczoraj była ta data.

To musiałem gdzieś to przeoczyć,że teraz aneksujesz. Ale wcześniej przecież też to dostałeś, a przynajmniej podobną. Mylę się? Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

 

31 stycznia kończy mi się umowa.  Wypowiedzenie złożone w listopadzie.  Do tej pory miałem kilka tel z DUK ale żadna oferta mnie nie przekonała. Walczę o extra z 6c+ za 69 zł ale nie chcą się zgodzić. Warto czekać do ostatniego dnia umowy? Potem jest 14dni na zdanie sprzętu.  W tym czasie też można jeszcze przedłużyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8

Stronę wstecz wstawiłem co obecnie mam od 1 marca 2015 roku czyli Extra+C+HBO w klasycznym łamańcu za ok.53 zł na 15 miesięcy.Bo ta za 59.90 zł wejdzie w życie od też 1 marca 2016 roku taką datę sobie wybrałem by się zabezpieczyć :lol2:

To na taka oferte moge sie jescze zgodzic. Umowe mam do konca stycznia. Jak na razie chca za to 69zl wczesniej mialem to co Ty za 56zl. Jak nie bedzie takiej oferty dla mnie to rezygnuje. Pol roku i tak juz doplacam za eleveny co nie powinno miec miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...