Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca maja.Już teraz mam dostępne Superpremium za 99zł Extra+6C+ za 89 zł czy Comfort+6C+ za 64.90 zł.Pytałem czy dużo osób zdaje dekodery pracownik stwierdził że jest to bardzo widoczne na początkach miesięcy.Dziennie ok.5 sztuk przyjmuje więc spytałem że chyba trudno dziennie podpisać tyle nowych umów.Stwierdził że 5 to na tydzień :lol2: W drugim punkcie pracownik wcześniej pracował w CP tutaj przyjmuje dekodery ze zwrotów tam dwa razy dziennie więcej dekoderów niby wymieniał uszkodzonych :lol2:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie .. umowa do końca stycznia ze złożonym wypowiedzeniem .. brak telefony z od nich .. więc postanowiłem z ciekawości zadzwonić i zapytać co mają... 

no i było wielkie ROZCZAROWANIE .. zostałem "przełączony" na " DUK" no i Pan zapytał się co chce.. ja to i tamto nie chcę tego i tego .. no to wyskoczył 99 zł a ja mówie a taniej się nie da ?? a on nie ..takie mamy oferty na sztywno nic nie można zrobić.. ja mówię że wiem o lepszych ofertach z 8c+ za 79 zł 6c+ za69 a on wielkie zdziwienie gdzie o takich ofertach słyszałem .. potem zaczął gadać nauczoną historyjkę i powiedział że takich ofert jak 8c+extra za79 to na pewno nie ma tym bardziej za69 z 6c+ i nie ma na to szans.. i gadał że abonenci próbują różnych sztuczek wysyłając wypowiedzenia i myślą zę my będziemy im ulegać  :crazy:  potem że sport kosztuje że trzeba to rekompensować dlatego takie ceny że nigdzie indziej nie dostanę lepiej że gdyby smart dom miał sport to by był 3 razy droższy itp itd 

 

Poczekam grzecznie do końca umowy jak nie to WITAM CP a Ligę Mistrzów to se gdzieś w necie będę oglądać:) i [beep] na NC+ :evil:

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodasz 1 z przodu, to będzie bardzo podobna cena :grin: . A tak poważnie to minimum 99,90 . Cały czas o tym się pisze. Na prawie każdej stronie powtarzamy to samo.

A jak tak ciągle powtarzasz to samo,to może tak na chwilę zamknąć temat.Bo na razie od pewnego czasu lecą te same propozycje cenowe od konsuli z DUK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje sposób wypowiedzenia umowy, w efekcie którego można zejść na niższy pakiet zachowując dekoder? Obecnie mam Pace z dyskiem 500 GB i pakiet:

 

Comfort+
Canal+
Multi+
Najem ultraBOX+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
netVOD+ konto podstawowe

 

Średnio przez cały okres umowy płaciłem niecałe 60 zł, było tak, że kilka miesięcy gratis a teraz 80 zł/miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje sposób wypowiedzenia umowy, w efekcie którego można zejść na niższy pakiet zachowując dekoder? Obecnie mam Pace z dyskiem 500 GB i pakiet:

Zejście na niższy pakiet to żadne czary abyś musiał szukać specjalnego wypowiedzenia haha.

Podczas moich negocjacji w grudniu bez problemów mogłem zamiast dotychczasowego Extra+ wziązć Comfort, dodam sam Comfort bez paczki C+ którą miałem wtedy.

Kwestia twojej stanowczości i nic więcej. Mów że cię nie stać na obecny pakiet i tyle. Po co masz się produkować?

 

Dodam, że mi też zależało na zatrzymaniu Pace bardziej niż na cenach szczególnie po wygraniu BPL. Bez BPL NC+ nie miało u mnie szans.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Konsultant zaoferował:

Superpremium + Filmbox za 0zl na 6 mies. + nc+go za 0 zł (od początku istnienia zawsze miałem rabat na nc+go) za 99zl

Powiedziałem mu ze z miejsca podpiszę umowę jak mi doda Pace PVR. Ale nawet po konsultacji powiedział ze nie da się. Więc ofertę odrzucilem.

Edytowane przez Big Show
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę do końca kwietnia tego roku. Obecnie mam Extra+ 8C+HBO + ELEVEN. Płacę za to 77,85 zł Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. A tu niespodziewniae telefon z nc+, że mają dla mnie super promocję, z której głupio byłoby nie skorzystać. Jako, ze miałem wolną chwilę, postanowiłem wysłuchać tej "super oferty". Na początek było pytanie, co mnie intersesuje, więc powiedziałem, ze to co mam obecnie, i nie potrzeba mi więcej "wodotrysków". Skoro tak, to Pani konsultant zaproponowała mi pakiet SUPERPREMIUM z 6C+, dodatkowo z paczką filmboxów za jedyne 102 zł z groszami!!!! Grzecznie więc zapytałem, gdzie jest u licha dla mnie ta promocja, skoro stracę dostęp do 2 C+, a także do ZEST TV oraz SPORTKLUB a mam zapąłcić 25 zł więcej. Pani nie umiała mi na to pytanie odpowiedzieć, grzecznie dopowiadając, że zadzwoni do mnie jak będzie miała dla mnie "ciekawszą ofertę". Dla mnie ciekawsza oferta to na pewno: Pakiet EXTRA Z 6C+ oraz ELEVEN + MANPACK za ok  75-80 zł. Z HBO mogę zrezygnować, bo i tak go nie oglądam. Interesuje mnie głownie sport. Ciekaw jestem czy do końca kwietnia uda mi się taki pakiecik wyrwać.

 

 

 

Na pewno proponowali ci  SUPERPREMIUM z 6C+, i paczką filmboxów za 102 zł?  Nikt tu chyba takiej oferty nie miał a wychodziło by że za filmboxy płaciłbyś  ok 7zł? bo za superpremium z 6xC+ jest  95zł.                    Ta propozycja miała być na całe 24 miesiące? 

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzona umowa.

Extra z 8xCanal+

Najem mediabox

6 msc free hbo i możliośćć wyłączenia(konsul zarzekał się można wyłączyć po konsultacji z przełożonym)

Filmox na 1 msc

Razem 84

Taniej sie nie dało i miałem już dosyć tych negocjacji.

 

6 msc HBO free z możliwością wyłączenia po tym czasie od razu? na pewno? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 msc HBO free z możliwością wyłączenia po tym czasie od razu? na pewno?  :)

Mi dzisiaj też to proponowali - hbo na 6 miesięcy z mozliwością wyłączenia po 6 miesiącach. 

 

Mam:

EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
nc+GO: CANAL+ Sport, Multi+, nSport, internet
netVOD+ konto podstawowe
MULTIROOM STANDARD
Multi+
UltraBox+/PVR PACE
wifiBox+/ SAGEMCOM
karty cameleon
 
Wypowiedzenie wysłane miesiąc temu, umowa do końca marca. Dzisiaj zadzwoniłem do duk w Krakowie czy mają jakąś ofertę dla mnie (chcę zjechać z ceną) Obecnie płacę 84,89. Chciałem goły Extra+ i wymianę Pace na  wifi Premiumbox (Pace w ciągu 4 lat wymieniałem 3 razy, obecny znów zaczyna szaleć). Oferta - 59,90 + 5 złotych za premiumboxa (na początku była zgoda na wymianę) na 24 miesiące i hbo 6 miesięcy z opcją wyłączenia po. Gdybym wziął na 15 miesięcy to cinemax lub filmbox na 6 miesięcy z opcją wyłączenia po. I konsul - żeby brać Ale nagle w czasie rozmowy powiedział że musi się jeszcze skonsultować z kierownikiem w sprawie naliczenia rabatu za multiroom i oddzwoni za chwilę. Po chwili dzwoni i mówi że jako dawny cyfrowicz jednak nie mogę wymienić pace (tak jakby n-kowicze mieli pace...) tylko cały sprzęt łącznie z kartami... i  przedłużenie umowy po dokończeniu starej, czyli od 1 kwietnia wchodzi w życie, wcześniej nie da rady. Podziękowałem i chyba się przywitam z CP. 

 

Edytowane przez cinek2001
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą mi dać HBO na pół roku z opcją wyłączenia.. tylko rok ze średnią miesięczną 12,5 zł.

 

Za darmo na pół roku jedynie Filmbox lub Cinemax lub Hustler HD. Co najlepiej z tych 3 darmowych na pół roku?


czy czekać do końca za HBO za darmo? Niektórzy widzę dostawali takie opcje.. umowę miałem do końca grudnia, sygnał wyłączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam umowę do końca stycznia, wypowiedzenie oczywiście "w trakcie" więc DUK zaczyna wydzwaniać.

Do tej pory miałem Superpremium i Pace PVR HD w łamańcu - 15 miesięcy, średnio 85,92zł.

 

Musimy wymienić Pace, bo co chwilę obraz się tnie i trzeba go resetować i dostałem propozycję na 24 miesiące:

Superpremium 6xC+,

HBO,

Cinemax

Pace PVR

Filmbox lub HBO GO na 6miesięcy

94,90zł

lub

Superpremium 8xC+,

HBO,

Cinemax

Pace PVR

Filmbox lub HBO GO na 6miesięcy

99,90zł

 

Opcjonalnie Supepremium na 15 miesięcy ale po wyższej cenie 119zł/129zł  (6xC+/8xC+)

 

Kiedy powiedziałem, że wymieniając dekoder, chciałbym Multiroom i wtedy zaproponowali mi, że muszę wymienić na Wifi Premium Box i podali takie koszty:

- dekoder główny Wifi premium box +5zł miesięcznie

- dekoder główny Wifi box 49zł aktywacja i przez 12 miesięcy +0zł, kolejne 12 miesięcy +10zł

 

Alternatywnie zaproponowano mi:

Extra, Pace PVR w cenie - tu rozumiem są wszystkie kanały jak w Superpremium poza Cinemaxem (i Filmboxem) ale z HBO i HBO GO za 109,90zł na 15 miesięcy

 

Pytania:

1) czy to dobra oferta jeśli chodzi o Superpremium lub ewent. Extra? Bralibyście na 15 miesięcy czy 24 miesiące?

2) czy faktycznie jeśli chcę dodać multiroom to muszę zrezygnować z Pace PVR na rzecz Wifi Boxów? Chyba tylko w Pace jest DVB-T, z którego korzystamy. Instalację SAT mam poprowadzoną do drugiego pokoju z TV.

3) decydując się na wymianę Pace, czy nie ma ryzyka, że wszystkie które mi dadzą mogą mieć taką wadę - nie da się oglądać bo tnie obraz i średnio 2x tygodniu trzeba przywracać do ustawień fabrycznych

4) Pamiętam, że w trakcie trwania umowy nic nie można zmieniać, ale rozumiem, że w "górę" można pójść, np teraz wziąć Extra i zmienić na Superpremium z/bez Multiroom ?

 

Pzdr

Qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...