Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem,ta oferta extra+ 6 c+ za 69,90 jest do zaakceptowania.Nie jest to co prawda to co było jeszcze kilkanaście miesiecy temu,ale jak wiemy zmieniła się strategia firmy i trudno przypuszczać by w najbliższym czasie się wycofali z tego.Ja mam umowę do końca marca i nie miałem jeszcze telefonów w sprawie przedłużenia,także sobie cierpliwie czekam bo nie mam pośpiechu.A;e jak nic się nie zmieni,to wezmę te etra+ 6c+ za 69,90,bo ja jestem tzw"sportowcem" i oferta polsatu wcale mi nie odpowiada,bo nie miałbym tak co do oglądania.Ale jak ktos nie jest sportowcem to nie ma sencu się zastanawiac nad ofertą nc+ tylko brać CP

No ale skoro jesteś 'sportowcem', to 69,90 plus 7,95 za jedenastki - więc jeszcze drożej będzie, no ale jak do zaakceptowania, no to cóż...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że jak wezmę 11 to wyjdzie ponad 70 zł,ale takie jest życie.Wolę płacic 70 parę złotych i oglądać to co lubię i to co mnie interesuje( sport) niż płacić mniej i nudzić się przed tv.Powtórzę jeszcze raz - jakbym nie był "sportowcem" to brałbym polsat

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciej3 muszę dodać, że w przypadku obu pierwszych wariantów zaproponowanych mi, to są opcje bez hbo. Czyli za 69.90 i 79.90 klasyczne w "czyste" pakiety z c+ bez wodotrysków;-). Stąd te superpremium chyba wypada ciekawie, choć to dużo, jak na moje możliwości z początkiem 2016. :-(

 

@mihalek Tą "standaryzacją cen" chciałem wyrazić prawdopodobny fakt, że cokolwiek nie zrobimy, my klienci w negocjacjach z nimi, to tak powiedzą, że się nie da. By tu obniżyć, tam obniżyć. W moim przypadku było tak w dwóch ostatnich negocjacjach, przy migracji z c+ i w ub. roku w sierpniu. Wtedy to my stawialiśmy warunki;-)

Edytowane przez ironman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MULTIROOM STANDARD
Najem ultraBOX+
Multi+
Cinemax
EXTRA+
Filmbox
HBO
Premium Sport &Film
Najem HD Multiroom
Eleven Sports
Adventure TV HD

Za to obecnie płace 108 zł umowa do lipca,chce zrezygnowac z hbo. cinemax. filmbox i adventure .Interesuje mnie exstra 6xC+,  i stary MR Ciekawe ile za to zawołają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to że masz napisane nie znaczy że taki dostaniesz, jak już pisałem wcześniej niektórzy mają za 69,90, niektórzy za 79,90 a inni za 89,90.

 

ironman, mi oferują ten sam pakiet za 89,90 też bez HBO wiec nie wiem skąd te ceny. A przez telefon mówili że teraz nie będzie że jeden ma taniej a drugi drożej tylko wszyscy równo a tutaj widać jak wszyscy mają równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płace 133złote za to co mam w podpisie a uwowa konczy mi sie pod koniec lutego i wlasnie pare dni temu mialem telefon z propozycja przedluzenia "za jedyne" 135zl + cinemaxy co czytajac wasze ceny jest normalnie rozbojem w bialy dzien nie posiadajac nawet MR. Od razu odeslalem ich z kwitkiem, zwazywszy ze jestem 4 rok ich klientem a oni wyskakuja do mnie z taka "superoferta". Moglby mi ktos podeslac wzor przykladowego wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tel. z DUK. Propozycja Extra+ 6xC+ za 69.90, więc standardowo. Dotychczas miałem łamańca ale z Cinemaxem, więc średnio było koło 58 zł/mc. Alternatywnie sam Extra+ za 54,90, po malych sugestiach z mojej strony zeszło na 49,90 i oczywiście to najniższa możliwa cena dla mnie. Czy komuś udało się w podobnej sytuacji uzyskać za sam pakiet Extra cenę na poziomie ok. 45 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem wybór albo comfort + 6C+ za 79,90 albo extra+ 6C+ za 89,90 albo jak to Pan powiedział tutaj za 89,90 nawet by mi mogli dać z 8C+

Może to jest zależne od tego ile teraz płacisz? Ja płaciłem dotychczas 79,90 i taką ofertę zaproponowali extra z 6c+ czy 8c+ cena ta sama,miałem jeszcze ofertę na superpremium za 99,90 ale nie byłem zainteresowany. Z tańszych opcji był tylko comfort i extra odpowiednio 49,90 i 59,90  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem wybór albo comfort + 6C+ za 79,90 albo extra+ 6C+ za 89,90 albo jak to Pan powiedział tutaj za 89,90 nawet by mi mogli dać z 8C+

Witam, potwierdzam to samo co kolega, dziś miałem pierwszą rozmowę z konsultantem z nr tel. +48 12 294 78 79 - - - identyczną ofertę usłyszałem za 79,90 (24m-ce) lub 89,90 (15m-cy) także jestem rozczarowany takim obrotem sprawy. Dodatkowo MR za 5zł i nowy dekoder wifi aktywacja 99zł. także podziękuje jutro (bo jesteśmy umówieni na rozmowę) za taką ofertę. Dodam tylko, że umowa do końca stycznia 2016r. wypowiedzenie wysłane na początku grudnia 2015 także mam wybór bo mam jeszcze tv kablową także po 7 latach współpracy podziękuje za taką ofertę :)

Edytowane przez TwOjPoGrOmCA
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, od tego to zależy ale to znaczy że jeśli przez ostatnie 2 lata płaciłem 89,90zł to nie moge dostać taniej mimo że inni dostaja? A jeszcze konsultant przez telefon mówi że skończyło się już że każdy ma inną cenę tylko teraz wszyscy będą mieć tak samo. I właśnie widzę jak jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a przy superpremium można zamienić  cinemax na filmboxy w tej samej cenie?  Zastanawiam się własnie nad taką opcją superpremium z 6xC+, HBO, Filmbox i do tego manpack Chcialbym celować z tym w 99zł  skoro superpremium z 6xC+ kosztuje w granicach 95zł

Mam dylemat czy obecnie lepiej brać cinemax czy filmbox, bo ktoś tu pisał że ci ostatni kupili Disneya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej ofercie. Umowę mam do kwietnia do 2016roku. W punkcie twierdzą , że jest taka sama oferta co na infolinii. Proponują mi pakiet za 59.90zł + 10zł Canal+ 6 kanałów i mam wykupione elveny + 7.95zł = 77.85zł. Obecnie za to samo + 2 nowe kanały canal+ płacę 67.85zł. Czekać jeszcze na telefon z infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tel. z DUK. Propozycja Extra+ 6xC+ za 69.90, więc standardowo. Dotychczas miałem łamańca ale z Cinemaxem, więc średnio było koło 58 zł/mc. Alternatywnie sam Extra+ za 54,90, po malych sugestiach z mojej strony zeszło na 49,90 i oczywiście to najniższa możliwa cena dla mnie. Czy komuś udało się w podobnej sytuacji uzyskać za sam pakiet Extra cenę na poziomie ok. 45 PLN?

 mnie proponowali Extra+ za 44.90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia 2016 roku. W chwili obecnej łamaniec średnia 52 zł w pakiecie:

HBO
Najem ultraBOX+
MULTIROOM STANDARD
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD

Propozycja z przed chwili, ten sam zestaw bez canal+ za 64 zł na 15 miesięcy, z canal+ 6 za 69,90 zł ale bez HBO i umowa na 24 m-ce, ewentualnie z HBO na 12 m-cy z czego 6 m-cy za 0 zł później po 25 zł co daje średnią 12,50 zł. W sumie to moja pierwsza propozycja i się waham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest zależne od tego ile teraz płacisz? Ja płaciłem dotychczas 79,90 i taką ofertę zaproponowali extra z 6c+ czy 8c+ cena ta sama,miałem jeszcze ofertę na superpremium za 99,90 ale nie byłem zainteresowany. Z tańszych opcji był tylko comfort i extra odpowiednio 49,90 i 59,90  

Jak to Comfort za 49.90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potwierdzam to samo co kolega, dziś miałem pierwszą rozmowę z konsultantem z nr tel. +48 12 294 78 79 - - - identyczną ofertę usłyszałem za 79,90 (24m-ce) lub 89,90 (15m-cy) także jestem rozczarowany takim obrotem sprawy. Dodatkowo MR za 5zł i nowy dekoder wifi aktywacja 99zł. także podziękuje jutro (bo jesteśmy umówieni na rozmowę) za taką ofertę. Dodam tylko, że umowa do końca stycznia 2016r. wypowiedzenie wysłane na początku grudnia 2015 także mam wybór bo mam jeszcze tv kablową także po 7 latach współpracy podziękuje za taką ofertę :)

po sprawdzeniu oferty dla nowych abonentów jednak przedłużyłem ofertę na kolejne 24m-ce. Extra+ z CANAL+ (6) 74,90 zł 24 m dla Abonentów, Cinemax 0 zł 6m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów, Najem turboBox+5zł dla Abonentów (+ jak zechcę MR 5zł. miesiąc + dodatkowy dekoder aktywacja 99zł - ale to albo pobiorę i dopłacę albo nie - mam 7dni na pobranie sprzętu od momentu podpisania umowy - odpowiedzenie na e-meila). Także chyba się zdecyduję ponieważ w sumie będę płacił mniej niż do tej pory narazie na rok eleven i zobaczymy - po roku mogę zrezygnować lub przystać na ich nową ofertę o ile taka będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem się ugiąć, sygnał odłączony, teraz umowa przedłużona:

Comfort+6C+Cinemax(6m)+Eleven+ncGotv+Multi+

Styczeń gratis. Cinemaxy wziąłem tylko po to by wziąć. :crazy:

Od lutego 12m 67,95

następne 12m 59,90 + ileś za Eleveny o ile bedą istnieć.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...