Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety dla mnie także nie ma takiej oferty;  Ekstra+ 8C mam za 89'90, a z 6C za 79'90.

I zero rozmowy żeby otrzymać za 10 zł mniej. 

Umowa do jutra. Z Canal + od początku istnienia. 

Najgorsze jest to że będę musiał przedłużyć bo nie mam możliwości wzięcia kablówki.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem im nie odpuszczę  :-|

I to jest chwalebne , że tak może być 

też powiedziałem konsultantowi jak będą mieli jakąś sensowną ofertę to niech dzwonią 

był słowny od około miesiąca zero tel 

 

Prawda jest banalna jesli nie chcą moich pieniędzy w wysokości 85 zł miesięcznie 

to trudno chciałem zejść do pakietu extra + multi za ok. 45-49 złociszy 

bez canałow+ hbo i cinemaxów 

nie narażać ww firmy na straty ha ha 

głupie propozycje w postaci super[beep]a za 99 lub 95 zł. niech sobie wsadzą w p..pe

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie także nie ma takiej oferty;  Ekstra+ 8C mam za 89'90, a z 6C za 79'90.

I zero rozmowy żeby otrzymać za 10 zł mniej. 

Umowa do jutra. Z Canal + od początku istnienia. 

Najgorsze jest to że będę musiał przedłużyć bo nie mam możliwości wzięcia kablówki.

Ja również jakies 15 lat , zadzowniłem pod numer Krakowski - oferta 69,90 na dwa lata, szkoda, że nic nizej sie nie udalo, ale coz, kolejne dwa lata z nc+ mnie czekaja.

 

pakiet: multiroom standart, najem dekodera pace pvr, Extra+, 6x C+, i na jeden miesiac filmboxy. Potwierdził, że jeśli podpisuje umowe na 24, to te dwie karty Camaleon bedą aktywne na 99%.

Edytowane przez prz3m3k1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wysłali rano sms-a z tym tekstem ale i również zadzwonili z Krakowa 20 min. temu "... czy dalej Pan podtrzymuje zakończenie współpracy z z tv NC+?"  - powiedziałem że tak, bo nie dostałem żadnej dobrej propozycji . Po czym Pan powiedział:... Dobrze to dziękuję i nie przeszkadzam Panu... . 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dają za 69,90 za extra+ 6xcanal+ nawet 3 miesiące przed końcem umowy a mi dwa dni przed końcem 74,99 i ani grosza taniej. Nie chodzi o te 5zł ale o zasady i jeśli nie zejdą o te 5zł to się z nimi pożegnam.

Obecnie turbobox, extra , multi, 8xC+ w klasycznym łamańcu za 53,27 zł . Oferta comfort + 6C+ bez Eurosport2 za 59,90 zł . Dużo, dużo mniej za dużo więcej kasy. I tylko te sms-y że stracę ... możliwość odbioru nc+ dziś o 24-tej. - Cóż mówi się trudno. Było miło. Może w maju CP przed ME...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj sms od nc+. Pan mówi, no widzę, że wpłynęła rezygnacja i propozycja za to samo co mam w opisie bez HBO za 69,90. Odmówiłem. Rozmawialiśmy z 15 minut i nic. On mi swoje, a ja swoje, że lepiej chyba mieć 50 dyszek niż nie mieć nic, że jak im załóżmy 100 tys. abonentów ubędzie to może i on stracić pracę etc. on mi na to, że ubywają i przychodzą nowi, no to spoko mówię i powiedziałem, że zdecydowanie mimo, że jeszcze mam trzy miechy to rezygnuję i że nie dołożę ani złotówki więcej. A rozmawiałem jeszcze z nim o samym Comfort+, powiedział mi że tak jak dla nowych klientów za 39,90 i rabat na MR Standard za zero zł, no i tu umowę może mi dać na 15 mcy. Między czasie koleś mi mówi, żebym nie czytał forów, bo tam głupoty piszą, a ja że nie czytam  etc. Także śledzą nas jak nic. Pożegnałem Pana i tyle. 

Edytowane przez piracik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jakies 15 lat , zadzowniłem pod numer Krakowski - oferta 69,90 na dwa lata, szkoda, że nic nizej sie nie udalo, ale coz, kolejne dwa lata z nc+ mnie czekaja.

 

pakiet: multiroom standart, najem dekodera pace pvr, Extra+, 6x C+, i na jeden miesiac filmboxy. Potwierdził, że jeśli podpisuje umowe na 24, to te dwie karty Camaleon bedą aktywne na 99%.

Gdyby mi proponowali Extra+, 6x C+ za 69,90 lub 79.90 za 8x C+ to od razu bym podpisał tylko, że dla mnie nie ma takiej oferty !!!! 

Jeszcze dzisiaj zadzwonię i zobaczę co ostatniego dnia zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi proponowali Extra+, 6x C+ za 69,90 lub 79.90 za 8x C+ to od razu bym podpisał tylko, że dla mnie nie ma takiej oferty !!!!

Jeszcze dzisiaj zadzwonię i zobaczę co ostatniego dnia zaproponują.

Dzwon na ten Krakowski numer i próbuj, może trafisz na jakiegoś spoko typa. Ja zawsze gadam,ze miałem chwilę wcześniej od nich polaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzwon bo dziś na pewno krójcej pracują. Miaem umowe na wzpowiedyeniu do dzisiaj Nie dzwonili do mnie już dwa tygodnie więc ja zadzwoniłem na numer 122947879 wcisnąłem ściemę ze kilka dni temu rozmawiałem z kimś od nich na temat oferty extra +6c+ za 69 zł i jeżeli jest taka oferta to jestem skłonny się zdecydować. Oferta  taka dla mnie znalazła się i przedłużyłem za za to 69 zł w tym też multiroom i dwa dekodery pace + eleveny za 7 złz groszami co miesąc. 

Edytowane przez m.sta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrezygnowałem z darmowego HBO w ramach plusu miesiąca. Wiecie może za ile można wytargać HBO? Mi konsultantka powiedziała, że jedynie 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy (HBO i HBO GO) a wiem że kiedyś można było 6x0 zł i 6x25zł

Również zrezygnowałem z tej opcji. Konsultant zaproponował mi HBO i HBO GO w pakiecie za 20zł do końca mojej umowy (04.16). Zrezygnowałem. Przez 3msce obejrzałem może 2filmy w całości a z HBO GO nie skorzystałem. Więcej powtórek niż na C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...