Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mxv1 - ciekawe, że proponowali Ci Extra+ za 44,90zł/mc, dla mnie takiej oferty nie było, trochę to dziwne, ale widać albo mają bałagan albo jakiś cel, jednym mówić, że się nie da a innym proponować prosto z mostu :) gdybym miał ofertę za 44,90zł za sam Extra+ to bym brał :) a tak będę mieć umowę z CP :)

Taką dostałem ofertę przez telefon więc napisałem tu :) dziś jakbym się zgodził na powyższe oferty to bym stracił to co mam więc poczekam cierpliwie do marca 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytanka:

 

1. Kiedy piszecie 6xC+ to jakie kanały macie na myśli, albo inaczej - jakich nie macie?

2. Mam kartę cameleon, dwa swoje tunery i stary spliter. Tunery się sypią, mam trudności z wymianą, bo nowe modele nie działają ze spliterem, muszę szukać wśród używek... Czy wymieniając kartę na nową i biorąc MR coś tracę? Pytam, bo wiem, że cameleony cieszą się tutaj estymą

3. Czy MR od nc+ może działać na takiej zasadzie, że sygnał z anteny jest doprowadzany do obu tunerów, a klucz kablem ethernet? Teraz tak mam i chciałbym zostać przy takim rozwiązaniu

 

Byłbym wdzięczny za jakieś odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili wczoraj, żona nie mówiła nic [ na nią umowa ] dopiero jak rzekłem iz teraz możemy brać na 24 miechy to powiedziała, że proponowali takie coś:

 

Umowa 15 miesięcy.

-Extra+

-6x C+

-HBO 6 miechów gratis

-History, H2, Adventure na 1 miesiąc free

-Filmbox free [ dla mnie absolutne dno ] cała umowa

-Hustler 6 miesięcy free

 

89zł

 

Mówili coś o 24 miesiącach podobno dochodziło 2x C+ do tego, ale nie jest pewna co i jak bo mało ją C+ obchodzą.

Średnio mi to pasuje bo w stosunku do tego co mam teraz za 89 zł ubywa HBO [ raczej mi nie zależy ]

Co uważacie?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z DUK i o dziwo okazało się, że extra i C+ 89.90, superpremium 99.90 plus oczywiście 7.95 11-stki. Na moją propozycję (wczesniej jakiś konsul powiedział, że dla mnie oferta 6 czy 8 C+ jest taka sama) 66.90 za Extra i C+, odpowiedź, że nie ma takich ofert, jedynie po konsultacji z kierownikiem za 79,90. To było jeszcze przed info o BPL, ale Pani zapewniała, że jest wielce prawdopodobne, że zostanie w nc+.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętych wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużyłem umowę w połowie listopada z Extra+6C+ za 69,9zł. Chciałbym dobrać eleveny, czy nadal jest możliwość wzięcia za 7,95zł na rok z możliwością rezygnacji po roku, żeby później nie płacić 15zł?

 

Z tymi Elevenami to proponuję nie wchodzić w jakieś zobowiązania tylko aktywować je na początku miesiąca, potem następnego odwołać - opłata za dwa miesiące 15zł.

Oczywiście ma to sens jeśli ktoś nie jest fanatykiem LL lub Calcio oraz dla okresu (czerwiec) lipiec -wrzesień gdzie tak naprawdę nic na nich nie będzie (we wrześniu dopiero się to rozkręca). Ja mam zamiar aktywować tę opcję tylko trzy razy w roku dla najciekawszych spotkań . Wyjdzie o połowę taniej. W przyszłym roku od czerwca już nie będzie nic ciekawego (z powodu ME). Pamiętam sezony kiedy w czerwcu było już "pozamiatane" i oglądanie tych lig nie miało sensu - gra była o pietruchę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie:

Universe+
Najem mediaBOX+
HBO
Premium Sport
Multiroom Standard
umowa 15m - koniec w grudniu 2015, opłaty były 5x79.90 + 10x99.90 pln

 

po wypowiedzeniu; dogadana oferta EXTRA + 6 Canal za 74,90 + Najem mediaBOX+ 5,00 zł razem  79,90 zł

 

ale po rozmowie dostałem 2 maile, w jednym  oferta na 74,90 a w drugiej 79,90 zł. Zrzuty ofert poniżej:

91667c5250eaa.jpg

jak to zrozumieć? 1. oferta wynika z błędu konsultanta i będe miał najem mediaboxa za darmo?

czy też może w 1. ofercie najem dekodera będzie liczony wg. standardowego cennika?

 

oba linki aktywacyjne minimalnie się różnią, ktoś miał podobną sytuację, czy to standardowa procedura u nich?

Zaakceptuje chyba opcję z pierwszego maila, rozmowe mam nagraną, więc w przypadku naliczania większych opłat sprawa wygrana, ciekaw jestem czy to działa w drugą stronę i czy oni mogą reklamować że co innego dogadaliśmy przez telefon a co innego przyszło w mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o okres oznaczony z tabelki?
przewertowałem załączone do maili oferty i one róznią się jedną stroną, w której opisane są warunki promocji Najmu Mediabox+ za 5 zł.

A punktów 3. w tych pdfach jest dużo.

Zastanawia mnie właśnie te dwa maile, jeśli mam płacić 5 złotych taniej przez 24 miesiące, zgadzając się na wcześniejsze ucięcie HBO itp. to dla mnie jest to lepsza opcja.

Pytanie do przedłużających czy te 2 maile to standard w takich sytuacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku, wypowiedzenie złożone. Dziś tel. z nr 122947879 i standardowa propozycja, extra z 8c+ za 79,90 na 24 m-ce hbo na 6 m-cy plus eleveny za 7,95 lub na 15 m-cy to samo za 10zł więcej, oferta nie przyjęta.

Tak czytam komentarze niektórych użytkowników i widzę narzekania na konsultantów że są [beep]cy i opryskliwi. U mnie wręcz przeciwnie, konsultantka bardzo miła i uprzejma, wie z jakiego powodu i bardzo żałuje że złożyłem wypowiedzenie. Prosiła abym pochopnie nie rezygnował z umowy bo ma nadzieję że zostanie ona przedłużona. No cóż, ciekawe z czym będą dzwonić następnym razem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że jedna opcja wchodzi w życie od razu i nie masz możliwości jej wypowiedzenia, a druga wchodzi w życie później i możesz z tego jeszcze zrezygnować? Mnie o takie coś pytali jak przedłużałem, ale powiedziałem, że chce od razu bez tego okresu rezonacyjnego.

 

może i masz rację

 

Róźnią sie zapiski pod tabelkami:

79.90 - W przypadku zaakceptowania wyżej wymienionej oferty/usługi, będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od oferty/usługi w ciągu 14 dni.

 

74.90 - Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

 

na kliknięcie mam tydzień więc wybiorę tańszą opcję i zobacze w przyszłości jak to na rachunkach będzie wyglądać.

Nic nie ryzykuje bo 79,90 to i tak limit jaki sobie obrałem ze możliwość ogladania tych paru meczu na żywo bez zacięć ze streamow:).

 

Edytowane przez magrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo miałem oferty na poziomie 120 złotych - w zależności jaki podywkonawca telemarketingu dzwonił.
Możesz poczekać aż zadzwoni ktoś normalny, chyba ze telefon był już z krakowa i dostałem też opcję której nie wymieniał nikt na forum (EXTRA + 6C za 74,90 zł)

Na pytanie czy da radę zejść do 69,90 zł to kategoryczne "nie możliwe". Dobrze że chociaż multiroom rabat na gratis. Ja w swoim przypadku dziele opłatę za tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i masz rację

 

Róźnią sie zapiski pod tabelkami:

79.90 - W przypadku zaakceptowania wyżej wymienionej oferty/usługi, będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od oferty/usługi w ciągu 14 dni.

 

74.90 - Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

 

na kliknięcie mam tydzień więc wybiorę tańszą opcję i zobacze w przyszłości jak to na rachunkach będzie wyglądać.

Nic nie ryzykuje bo 79,90 to i tak limit jaki sobie obrałem ze możliwość ogladania tych paru meczu na żywo bez zacięć ze streamow:).

 

Tak mi się wydawało, że taka masz różnicę. A jak rozmawiałeś przez telefon to cię konsultant nie pytał czy chcesz z możliwością rezygnacji, czy chcesz, aby umowa weszła w życie od razu, a kwota rozliczeniowa była naliczana od najbliższego miesiąca? Mnie o to pytali, więc dostałem jednego maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara umowa do 31.12.2015 r. Wypowiedzenie złożone tydzień temu. Podczas odłączania jednej z opcji dodatkowych na koniec listopada okazało się, że mam cofnięte zgody na kontakty marketingowe i dlatego brak telefonów ze strony nc+ do tego czasu. Po wyrażeniu zgody na kontakty telefon się rozdzwonił, ale jakoś nie miałem czasu zbytnio gadać więc nawet nie odbierałem. Dzisiaj rano kolejny telefon, odebrałem i doszedłem do porozumienia z porządnym wydaje mi się konsulem - umowa przedłużona na 24 miesiące.

Warunki standardowe:

  • Extra z 6C+ za 69,90 zł/m-c
  • HBO na 6 miesięcy 0 zł (potem muszę zlecić wyłączenie albo płacić standardowe opłaty)
  • Filmbox do lutego za 0 zł (później automatyczne wyłączenie)
  • Multiroom na 2 niezależne karty 0 zł przez 24 mies.
  • wymiana Pace PVR na WifipremiumBoxa - 5 zł/m-c.(niby bez opłaty aktywacyjnej)
  • drugi sagemcom za 0zl w wynajem (bez zmian).

RAZEM 24 miesiące po 74,90 zł/m-c.

 

Mimo niepewnej sytuacji z tym premiumboxem zdecydowałem się zaryzykować wymianę, ponieważ PACE mimo kilku wymian był nie do zniesienia w eksploatacji. Podobnie jak dwóch kolegów wcześniej dostałem zapewnienia od konsultanta, że multiroom będzie działał na dotychczasowych zasadach czyli dwóch niezależnych kartach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...