Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom!  Moja umowa kończy się 31 stycznia 2016  roku, wypowiedzenie wysłane, zarejestrowane, pojawiły się nawet pierwsze "głuche" telefony z numerów NC+

 

Obecnie posiadam pakiet: Comfort+Extra+Multi+ 3xHBO+ 6x Canal Plus+ Canal+VOD+HBO GO+ HISTORY HD+ SUNDANCE Channel+ Multiroom standard + Pace PVR 500 GB i Sagemcoma 

 

Opłata za abonament wynosi 64,90 zł.

 

Chciałbym się zapytać, co mógłbym ugrać w cenie do 50-60 zł? Zależy mi na zniżce abonamentu, bo i tak mało kiedy oglądam tv, a jeżeli już to tylko sport.

 

Dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili z ofertą świąteczną

 

PAKIET: COMFORT+

 

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM 

EXTRA+

PACZKA CANAL+

FILMBOX NA MIESIĄC ZA FREE

 

Cena za wszystko to 79.90 czyli zaoferowali mi dokładnie identyczną ofertę jaką mam teraz, gruba oferta świąteczna jak widać skoro obowiązywała już 1.5 roku temu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy  telefon wypowiedzenia złożone w listopadzie

 

Umowa 15msc , nie ma umów 12msc

 

Comfort+ 39zł

Extra+ 44,90zł

Extra+ HBO  44,90 + pół roku HBO za freee później  po 25zł za HBO

Comfort+  6Canal+ 59zł

Superpremium 99zł

 

Muliroom 49zł aktywacja dekoder bez wi-fi  - pierwszy rok 5zł potem 10zł

 

mogłem dziś przedłużyć również  z zaznaczeniem od 1 kwietnia by biegła umowa  lub od razu ale straciłbym to co teraz mam

 

Ponoć nic się nie zmieni w ofertach przez najbliższe miesiące 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mxv1 szału nie ma ...

Jeśli chodzi o ciebie to sam wiesz co cię czeka ;)

No chyba że zgodzisz się płacić o wiele więcej .....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na EXtra+6C za 69,90 na 24-mce przedłużona, do tego HBO za free na 6 mcy z automatycznym wyłączeniem. Dodatkowo od 2 drugiego miesiąca umowy 1 m-c paczka Filmbox za 0 zł z automatycznym wyłączeniem. MR nie posiadałem więc nie ma opcji za free. Dekoder PVR PACE za 0 zł na 24-mce, tylko ponowna aktywacja 20 z (jeśli miałbym swój to wtedy bez tego). Reasumując grudzień: 20 zł, styczeń 2016-grudzień 2017: 69,90 zł

Edytowane przez geistchen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1 - ciekawe, że proponowali Ci Extra+ za 44,90zł/mc, dla mnie takiej oferty nie było, trochę to dziwne, ale widać albo mają bałagan albo jakiś cel, jednym mówić, że się nie da a innym proponować prosto z mostu :) gdybym miał ofertę za 44,90zł za sam Extra+ to bym brał :) a tak będę mieć umowę z CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

czytam w miarę regularnie forum, ale rzadko widzę rozmowę o pakiecie vip+ vip max , nie ma na stronie nc+ ofert na te pakiety

moje pytanie brzmi czym one się różnią i jakie stawki wchodzą w grę, mam wypowiedzenie umowa do końca roku płacę duużo 180 zł prawię, i za vip + dostałem ofertę 149 + 8 za eleven

PAKIET VIP+ W ramach Pakietu PAKIET VIP+ otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: 13 ULICA, 4FUN FIT&DANCE (2), 4FUN HITS (2), 4FUN.TV (2), ACTIVE FAMILY, ADVENTURE HD, ALE KINO+ HD, ANIMAL PLANET HD, ATM ROZRYWKA, AXN BLACK, AXN HD, AXN SPIN HD, AXN WHITE, BABY TV (1), BBC BRIT HD, BBC EARTH HD, BBC HD (1), BBC LIFESTYLE, BBC WORLD (2), BLOOMBERG (2), BOOMERANG (1), CANAL+ 1 HD, CANAL+ DISCOVERY HD, CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ HD, CANAL+ SERIALE HD, CANAL+ SPORT 2 HD, CANAL+ SPORT HD, CARTOON NETWORK (1), CBEEBIES (1), CBS ACTION (1), CBS DRAMA (1), CBS EUROPA HD (1), CBS REALITY (1), CINEMAX 2 HD, CINEMAX HD, CNBC EUROPE (2), CNN (1), COMEDY CENTRAL FAMILY, COMEDY CENTRAL HD, DA VINCI LEARNING, DISCO POLO MUSIC, DISCOVERY CHANNEL HD, DISCOVERY HISTORIA (1), DISCOVERY LIFE, DISCOVERY SCIENCE HD, DISCOVERY TURBO XTRA HD, DISNEY CHANNEL HD, DISNEY JUNIOR, DISNEY XD, DOMO+ HD, E! ENTERTAINMENT, ESKA TV (2), EUROSPORT 1 HD, EUROSPORT 2 HD, EXTREME SPORTS HD (1), FIGHTBOX HD, FILMBOX, FILMBOX ACTION, FILMBOX EXTRA HD, FILMBOX FAMILY, FILMBOX PREMIUM, FOKUS TV (2), FOX COMEDY HD, FOX HD (1), FRANCE 24 (2), H2 HD, HBO 2 HD, HBO COMEDY HD, HBO HD, HISTORY HD, ID INVESTIGATION DISCOVERY HD, KINO POLSKA, KINO POLSKA MUZYKA, KUCHNIA+ HD, LIFETIME HD, MANGO 24 (2), MGM HD (1), MINIMINI+ HD, MOTOWIZJA (1), MTV LIVE HD, MTV POLSKA, MTV ROCKS (1), MUZO.TV, NAT GEO PEOPLE HD, NAT GEO WILD HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NICK JR., NICK., NICKELODEON HD, NSPORT+ HD, NTL RADOMSKO, ORANGE SPORT (1), PARAMOUNT CHANNEL HD, PLANETE+ HD, POLO TV (2), POLONIA 1 (2), POLSAT 2 HD, POLSAT CAFE HD, POLSAT CRIME & INVESTIGATION, POLSAT FILM HD, POLSAT HD, POLSAT JIM JAM, POLSAT NEWS 2 (1), POLSAT NEWS HD, POLSAT PLAY HD, POLSAT ROMANS, POLSAT SPORT NEWS (1), POWER TV (2), PULS 2, ROMANCE TV HD, SCI-FI UNIVERSAL, SPORTKLUB (1), STOPKLATKA TV (1), SUNDANCE HD, SUPERSTACJA (1), TELE 5 (2), TELETOON+ HD, TLC HD, TNT HD (1), TNT SD (1), TRACE URBAN, TRAVEL CHANNEL HD (1), TTV (1), TV 4 HD, TV 5 MONDE (2), TV 6 (1), TV PULS, TV REPUBLIKA (1), TVN 24 BIZNES I ŚWIAT, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN FABUŁA HD, TVN HD, TVN METEO ACTIVE, TVN STYLE HD, TVN TURBO HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP ABC, TVP HD, TVP HISTORIA, TVP INFO (2), TVP KULTURA, TVP POLONIA (2), TVP REGIONALNA, TVP ROZRYWKA, TVP SERIALE, TVP SPORT HD, TVS (2), UNIVERSAL CHANNEL HD, VH 1 (1), VIVA POLSKA (1), VOX MUSIC TV (2), ZEST TV (1).

do tego oczywiście serwisy internetowe: np. nc+go, VOD+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Miałem umowę do końca stycznia 2016. Standardowy łamaniec z HBO i multiroom (2niezależne karty) 5x0  i 5x79zl.

 

Dzisiaj przedluzylem umowe (NIE wyslalem rezygnacji) tylko sam zadzwonilem do BOK i polaczylem sie z Dzialem Utrzymania. Powiedzialem,ze 2tyg temu wyslalem rezygnacje i chce porozmawiac nt. oferty.

 

Przedluzylem umowe:

-24mce

-Extra z 8C+ za 79,90 (moglem wziac 6C+ za 69,90, ale zalezy mi na 8C+)

-HBO na 6mcy za 0zl i kolejne 6mcy za 25zl (deklaracja 12mies.)

-Hustler na 12mcy 0zl i kolejne 12mcy za 4,99 (deklaracja 24mies.)

-Filmbox na 1 pelen miesiac (grudzien i styczen) za 0zl, pozniej automat.wylaczenie

-Multiroom na 2 niezalezne karty 0zl przez 24mies.

-wymiana Pace PVR na wifipremium - aktywacja 49zl (doliczane do rachunku), abonament 5zl. Drugi sagemcom bez zmian za 0zl w wynajem.

 

ps.Kilka razy pytalem, czy po wymianie PACE na wifipremium bedzie mi dalej dzialal Multiroom na 2 niezaleznych kartach... Konsultant sto razy potwierdzal, ze tak...I to mnie przekonalo do przedluzenia umowy, bo moj Pace to trup, a wczesniej zawsze twierdzili,ze przy wymianie dekodera bede musial miec multiroom jak w dawnej Nce po kablu.

 

Powodzenia:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że przy opcji Extra+6xC+ za 69,90zł trzeba powiedzieć, że się wysłało rezygnację, bo w dodatku HBO na 6m-cy za free. Dziś oczywiście miałem telefon z super promocją tej oferty, ale bez HBO. Jakbym powiedział, że wysłałem wypowiedzenie to pewnie dorzuciliby HBO :) Ale 3m-ce przed końcem oferty nie chce mi się negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1 - ciekawe, że proponowali Ci Extra+ za 44,90zł/mc, dla mnie takiej oferty nie było, trochę to dziwne, ale widać albo mają bałagan albo jakiś cel, jednym mówić, że się nie da a innym proponować prosto z mostu :) gdybym miał ofertę za 44,90zł za sam Extra+ to bym brał :) a tak będę mieć umowę z CP :)

Dla mnie również nie było takiej oferty, mimo wielokrotnej deklaracji, że chcę extra w cenie do 45 zł.

 

Dzisiaj sygnał wyłączony, opcja nadal niedostępna.

 

Wobec tego zdałem dekoder i papa nc+.

Edytowane przez jotem79
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj także bez sygnału. w październiku oferta Extra+ HBO za 64,90 zł, a w listopadzie nagle nie ma dla mnie takiej oferty, 6 telefonów i ta sama śpiewka Extra+ 59,90 zł i HBO 20 zł. i do tego nawet nie proponowali żadnego dodatku. Oferta gorsza niż dla nowego bo tam chociaż manpacka można za 5 zł dobrać i antena za 1 zł. Żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ps.Kilka razy pytalem, czy po wymianie PACE na wifipremium bedzie mi dalej dzialal Multiroom na 2 niezaleznych kartach... Konsultant sto razy potwierdzal, ze tak...I to mnie przekonalo do przedluzenia umowy, bo moj Pace to trup, a wczesniej zawsze twierdzili,ze przy wymianie dekodera bede musial miec multiroom jak w dawnej Nce po kablu.

 

Powodzenia:)!

To się zdziwisz. Nagrałeś rozmowę? Bo myślę, że się przyda :-) . Uwierzyłeś konsulowi. Gratuluję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

czytam w miarę regularnie forum, ale rzadko widzę rozmowę o pakiecie vip+ vip max , nie ma na stronie nc+ ofert na te pakiety

moje pytanie brzmi czym one się różnią i jakie stawki wchodzą w grę, mam wypowiedzenie umowa do końca roku płacę duużo 180 zł prawię, i za vip + dostałem ofertę 149 + 8 za eleven

Pakiet VIP+MAX ma fikołki i wszystkie serwisy internetowe (na dekoder i komputer)

VIP+ mam za 139 z HBO GO, pakietem prapremiery tvp, multiroomem, dekoderem (którego nota bene nie używam). Do tego niecałe 8 za jedenastki (chociaż tutaj liczyłem na to, że będą za free do tego pakietu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone, więcej ugrać się nie dało :(

Opłata za grudzień 20 zł.

 

 

Kwota do zapłatyza pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  107,85 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Adventure TV HD, Eleven Sports, FILMBOX, HBO GO, HISTORY HD, History 2HD, MULTIROOM STANDARD, SunDance HD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ 99,90 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów, Filmbox 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m i 10 zł 6 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziś ostatecznie przedłużyłem o kolejne 2 lata (umowa wygasła na koniec listopada)

Oferta:

-Extra z 6C+ za 69,90

-Hustler na 6 miesięcy 0zl (potem wyłączenie albo stadardowe opłaty)

-Filmbox do lutego za 0zl, pozniej automat.wylaczenie

-nc+go (kom) na razie free (usługa pilotarzowa)

-nc+go TV na kilka miechów za free (zapomniałem ile)

-Multiroom na 2 niezalezne karty 0zl przez 24mies.

-wymiana Pace PVR na wifipremium - aktywacja 49zl (w punkcie przy zamianie), abonament 5zl.

-drugi sagemcom za 0zl w wynajem (bez zmian).

W sumie 74,90 miesięcznie.

 

W grudniu 20 zl. opłaty aktywacyjnej.

 

HBO nie chciałem (przez ostatnie miesiące nic tam nie oglądałem).

Eleveny włączę i wyłączę na następne GranDerbi, no chyba, że przejmą Formułę1 w nowym roku...

 

Podziękowania dla kolegi @Lisekwawa za info odnośnie możliwej wymiany dekodera - skorzystałem również z tej opcji (PACE coraz bardziej mnie zaczyna irytować) i również gościu zapewniał, że Multiroom zostaje na starych zasadach, na czym mi akurat bardzo zależy, bo w drugim telewizorze mam swój dekorer, a sagemcoma używam w letnie weekendy na działce i tam zabieram tylko kartę.

Edytowane przez tpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...