Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też się dzisiaj już kończy umowa ale z premedytacją nie odbieram. Jak już to jutro przedłużę, przynajmniej miesiąc będzie za free, no i następna umowa będzie się kończyć na święta, za dwa lata może zmieni się kierownictwo nc+ to może i oferty będą ciekawe na święta tak jak niegdyś bywało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 59,9 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Comfort+ z CANAL+ (6), HBO, Dopełnienie do Extra+, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) 59,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Hustler 0 zł 12 m i 4,99 zł 12 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.


W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

Potwierdzamy, że uruchomienie zamówionej oferty/usługi nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację.

Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni telefon i jutro wyłączają sygnał: ta sama oferta- 85zł za extra+ canal+ mediabox na 24m. Eleven oczywiście dodatkowo płatny. Jedyna krótsza oferta to 15m ale za 99zł z 6 canalami. Pogięło ich  :D

 

@DJK

gdzieś ktoś taką ofertę już dostał. Dla fana sportu to nadal średnio bo trzeba doliczyć osobno eleven+ eurosport 2 pomiając fakt, że brak reszty kanałów z extra i 2 kanały C+

edit: co to jest 'dopełnienie do extra+' ? Jak ma być to samo to czemu po prostu extra nie dają?

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie to co w opisie i wiem ze obecnie bede musial liczyc sie z podwyzka. Mam do Was pytanie za ile moge dostac extra+ (wszytkie kanaly z pakietow nie liczac dodatkowych h,h2,adventures itp) 8xc+, HBO, HBO Go i moj Mediabox. Powiedzcie tez co wchodzi w sklad pakietu superpremium+ bo widze ze za 99zl go daja? tam sa juz te kanaly typu spport klub, zest moze h i h2?

 

Jak z Elevenami, mozna zamowic je z pakietem czy dopiero po przedluzeniu bede mogl domowic i jak tak to po ile chodza?

 

PS: wyslane wypowiedzenie teraz cos nam daje jak kiedys? jesli mam umowe do lutego to najlepiej przedluzyc w ostagniej cwili zeby te 2 miech grudzien i styczen miec jescze w tej cenie 58zl?

Edytowane przez piotrekj66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli to nie odpowiedni wątek to z góry przepraszam. Mam pytanie: jeśli zamówię dzisiaj (1 grudnia) kanały eleven to cały grudnień będę miał je gratis ? bo z tego co pamiętam, kiedyś było tak że przy zakupieniu opcji dodatkowej 2 dnia miesiąca, opcja była gratis, a jeśli 1 dnia to płaciło się kwotę jak za pełny miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie, 

 

nawiązując do rozmowy z Konsultantem ds. Utrzymania Abonenta, proponujemy Panu przedłużenie Umowy...... na następujących warunkach: 

- pakiet Superpremium+ w kwocie 99,90 zł przez 24 miesięcy,

- kanały premium Canal+ dostępne w tej ofercie przez 24 miesiące,

- bezpłatny najem dekodera ultraBOX+ przez 24 miesiące, 

- 24- miesięczny czas oznaczony. 

 

Oferta Multiroom zgodnie z ustaleniami z Konsultantem. 

 

W załączniku przesyłam Warunki powyższych Promocji 

Powyższa oferta obowiązuje do odwołania, zatem zachęcamy do skorzystania z niej już dziś. 

Umowa wlasnie sie skonczyla 30.11.2015.....jak ma ktos lepiej to dajcie info....zalezy mi na 11 sport a tu cisza....

To jest jakas stara oferta z maja 2015....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam

Wczoraj skonczyla mi sie umowa. Nikt nie dzwonil. Mialem nastepujace warunki:

Comfort+
Multi+
Extra+
Sport&Film (6xC+)
3×HBO na cala umowe
Filmboxy na 5 miesiecy
C+VOD
NetVOD+ konto podst
(Tvn player, Sport+, aleKino, planete, domo, mini mini, kuchnia, babytv, smaczki)
mediabox

Umowa - na 15 miesiecy. Srednia cena 53,27zl. Klasyczny łamaniec 5*0+10*79,9

w jakiej cenie moge dostac cos takiego, ewentualnie w jakiej cenie bedzie oferta odpowiadajaca Comfort+ + Multi+ + Extra+ ?

Z gory dzieki za pomoc


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam

Wczoraj skonczyla mi sie umowa. Nikt nie dzwonil. Mialem nastepujace warunki:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

Sport&Film (6xC+)

3×HBO na cala umowe

Filmboxy na 5 miesiecy

C+VOD

NetVOD+ konto podst

(Tvn player, Sport+, aleKino, planete, domo, mini mini, kuchnia, babytv, smaczki)

mediabox

 

Umowa - na 15 miesiecy. Srednia cena 53,27zl. Klasyczny łamaniec 5*0+10*79,9

 

w jakiej cenie moge dostac cos takiego, ewentualnie w jakiej cenie bedzie oferta odpowiadajaca Comfort+ + Multi+ + Extra+ ?

Z gory dzieki za pomo

 

 

Nie dzwonili bo pewnie składając wypowiedzenie w APS pracownik samodzielnie zaznaczył opcję ,,zakaz kontaktów handlowych" - miałem ttak samo.  

Też miałem takiii pakiet do wczoraj, umowa wygasła. Dzisiaj przedłużę, czekam na telefon, ewentualnie sam zadzwonię. Dostać możesz standart  EXTRA 6 x C+ za 69,90 zł.

Edytowane przez metrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też koniec umowy, wczoraj telefon ostatniej szansy z nc+ z ofertą.... standardową.

 

Extra+ z C+ 69,90zł/mc. MR (2xCamele za 0zł) umowa na 24 mies.

Extra+ (bez C+) 54,90zł/mc. MR (2xCamele) 0zł - okres trwania umowy dowolny do wyboru (12, 15, 24 mies.)

Comfort+ (bez C+) 39,90zł/mc, MR 0zł podobnie możliwość wyboru czasu trwania umowy bez wpływu na cenę.

 

Po odrzuceniu propozycji, Pan zapytał co chciałbym dostać gratis do umowy, bo wybór opcji jest duży, stwierdziłem, że

praktycznie wszystkie opcje już przerabiałem i w zasadzie interesuje mnie tylko niższa miesięczna kwota abonamentu -

Pan stwierdził, że takiej opcji "dla mnie nie przewidziano"...

Pożegnaliśmy się i pewnie już nie zadzwonią, czyli zmiana operatora :) gratulacje dla ncplus, ale pewnie polityka celowa żeby pozbyć się gołych kart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

czytam w miarę regularnie forum, ale rzadko widzę rozmowę o pakiecie vip+ vip max , nie ma na stronie nc+ ofert na te pakiety

moje pytanie brzmi czym one się różnią i jakie stawki wchodzą w grę, mam wypowiedzenie umowa do końca roku płacę duużo 180 zł prawię, i za vip + dostałem ofertę 149 + 8 za eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...