Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co są tu ciągłe dyskusje, jedyne co udaje się wynegocjować to gratisy w postaci jakiś kanałów na msc lub dwa i długość umowy.

 

W przypadku umów 24msc, które bierze zdecydowana większość ceny są takie :

69,90 extra 6C+

79,90 extra 8C+

64,90 Extra z HBO

99,90 Superpremium

HBO można dobrać w ofercie pół roku za darmo pół za 25zł i wycofać po 12msc.

 

Ciekawiej zaczyna się z ofertami krótszymi 15msc i po bardzo długich negocjacjach 12msc.

 

89,90 extra z 6C+

84,90 EXTRA Z HBO

119 zł Supermpremium

 

Do obu ofert dostaje się multiroom standard z użytkowaniem dekoderów za 0zł.

 

Jak widać cena plus 20zł od ceny na 24msc. Większość skusi się na 24msc, ale nikt nie ma pewności jakie ceny będą za rok i czy czasami nie pojawi się nowy gracz na rynku :)

 

Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok  nie byłem na forum, po przeczytaniu kilku ostatnich stron forum widzę,że oferty takie jak rok temu nie ma już szansy. Moja umowa do końca marca 2016: Comfort+,Multi+,Premium Film,EXTRA+,HBO,Premium Sport wszystko za 49,90 zł.Ile teraz trzeba wybulić za coś podobnego??

 

89,90-99,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra z 6C+ i 8 C+ w takiej samej cenie?

Tak w tej samej. Mówiłem konsultantce, że 10 zł taniej i biorę. Poinformowała mnie, że jak dla mnie 6+C i 8+C taka sama cena. No to podziękowałem. Najgorsze jest to, że co trochę dzwoni inny konsultant, oferuje to samo i trzeba przerabiać to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak powiedział konsul, że dla klientów z dłuższym stażem oferta jest na 8 (czyli 7) C+ ale nie rozumiem dlaczego drożej! Wczoraj miałem nawet rozmowę, że akurat na chwilę obecną nie ma dla mnie w systemie żadnej propozycji. Na szczeście udało mi się w końcu załatwić rezygnację i tym samym uwolnić od ich wspaniałych promocji. Pozostał już tylko DUK do końca roku. W punkcie miły Pan stwierdził, że sporo tego mam i nie ma podobnej oferty dla mnie, ba wręcz uswiadomił mnie, że nie mam co liczyć na sam Start, Comfort czy Extra. Jak to on pięknie określił "klient nie może oglądać mniej niż do tej pory".

Edytowane przez Le0nGC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzgodniono: 15 mcy Comfort+ (Multi) właczenie od 1.01.16. po 24,90 zł/mc Z linkiem poczekam parę dni...

Szok podwyżki o10 zł (teraz było śr. 14,95) mam nadzieję zniweluje Eurobank  (średnio po dopłacie 220 zł wyjdzie ok.10 zł). Broniłem się nawet przed dodaniem Ekstra na jakiś okres free, he,he... a co będziemy oglądać  w ramach abonamentu okaże się wiosną.

Multi w sensie Multiroom, czy paczka kanałów (Kuchnia, Domo itd.)? Jaki pakiet masz obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak powiedział konsul, że dla klientów z dłuższym stażem oferta jest na 8 (czyli 7) C+ ale nie rozumiem dlaczego drożej! Wczoraj miałem nawet rozmowę, że akurat na chwilę obecną nie ma dla mnie w systemie żadnej propozycji. Na szczeście udało mi się w końcu załatwić rezygnację i tym samym uwolnić od ich wspaniałych promocji. Pozostał już tylko DUK do końca roku. W punkcie miły Pan stwierdził, że sporo tego mam i nie ma podobnej oferty dla mnie, ba wręcz uswiadomił mnie, że nie mam co liczyć na sam Start, Comfort czy Extra. Jak to on pięknie określił "klient nie może oglądać mniej niż do tej pory".

NC+ robi się bezczelne sami decydują jakie pakiety są dla nas a jaki nie.Jeszcze tego brakowało by operator decydował co mam oglądać i na jaki pakiet podpiszę umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...