Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pokrywek, o ile mi wiadomo, listopad nie będzie za free, bo zgodnie z tabelą opłat za eleven bez promocji (tj. za 15,90) jest zapis, mówiący o kwocie, jaką trzeba zapłacić za skorzystanie z tej usługi w trakcie miesiąca (im później tym ta oplata się zmniejsza), chyba, że w trakcie rozmowy z kosulem wynegocjowałeś cos innego.Ale to Ty już wiesz najlepiej.

 

Nie ma oplat za pierwszy miesiac. Zamowilem Eleveny 25 pazdziernika i na fakturze, ktora mam do zaplacenia w Listopadzie, nie mam dodatkowej oplaty. Tak samo to dziala dla kazdego innego pakietu m.in. paczki C+ czy ESP2. Nigdy nie place za pierwszy miesiac. Mozna powiedziec ze Cene takich pakietow mozna podzielic przez 2, w przypadki gdy wlaczamy takie pakiety cyklicznie na 2 miesiace ;)

Edytowane przez koraspl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberthinco, miałeś dotąd 2 dekodery czy dali ci teraz drugi i jaki, masz 2 camele?

Tak od dawności 2 dek i 2 camele, kiedyś tam jak brałem multirum przy przedłużaniu umowy to dali darmo, czy dzis są tacy szczodrzy to nie wiem, niektórzy radzą brać multirum w miesiącu przedłużania umowy, żeby już był przy negocjacjach. W sumie za ten miesiąc i tak byś nic nie zapłacił, no ale to trzeba się dopytać w punkcie już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedzenie złożone. Do tej pory Extra + 6xC+, Box+ za 59.9 zł do końca grudnia. Nie oczekuje nic więcej, gdyż według mnie po stracie tylu praw sportowych ten pakiet może być tyle wart. Tym bardziej, iż nie posiadam żadnych multiroom-ów ani cameleon-ów więc cena wydaje mi się ok. Propozycja na dzisiaj standardowa Extra 6xC+ za 69.90 zł - odrzucona. Niby 10 zł więcej, ale skoro inni mają też inne dodatki jak chodźby multiroom to niby dlaczego mam płacić tyle samo? Przeglądałem ofertę CP i tak jak koledzy piszą za 67 zł można mieć pakiet premium z HBO i Cinemax, Filmbox czyli filmy jakieś będą, a co do sportu to Polsat sport zawsze jakaś alternatywa przed zbliżającymi się mistrzostwami. Zresztą obecna oferta sportowa w Nc+ jest bardzo uboga. Słaba Ekstraklasa no i niepewna liga angielska więc jedynie zostaje liga mistrzów i europejska, które lecą 2 razy w miesiącu. Według mnie żadna strata. Jeśli nie będzie oferty za 59 zł jak dotychczas to alternatywa jest CP lub Multimedia.

Edytowane przez mikolo6
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby którym się skończyła umowa 30.10 a przedluzyli ja np. O2.11 naliczana jest opłata aktywacyjna 20zł więc nie do końca miesiąc za darmo

Moja umowa skończyła się 30.09, a przedłużyłem 05.10 i nie płaciłem żadnej aktywacji (miesiąc za darmo).

Edytowane przez Arr0w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, nie ma żadnych szans na wyciągnięcie od nich deka z nagrywarą z 0zł? Naprawde, obecnie nie ma lepszej alternatywy niz Sagemcom DSI83? Bo ostatnio ciężko z nim mam, często się zacina, chcialbym coś zmienić :razz: a wifiBOX+ da się za 0zł/mies wyciągnąć? :)

Mi się udało to zrobić i wymieniłem Newboxa na Wifi Premiumboxa  za free i to bez przedłużania umowy.

 

Osoby którym się skończyła umowa 30.10 a przedluzyli ja np. O2.11 naliczana jest opłata aktywacyjna 20zł więc nie do końca miesiąc za darmo

Bardzo ciekawe bo przedłużałem tak umowę i miałem całkiem za free.Co prawda było to w Lutym ale wystarczy poczytać wątek by wiedzieć że w tej kwestii nic sie nie zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info co do opłaty aktywacyjnej ....wg konsultanta miałem dekoder w darmowym użyczeniu i systemie pojawia się opłata jednorazowa w wysokości 20 zł przekazywał mi konsultant próbując przekonać do powrotu umowa do końca października.


Wielokrotnie to już pisałem, ale uważam że CP nie jest żadną alternatywą dla kibica piłkarskiego, a i filmy w Canal+ oraz Ale Kino też są nie do pogardzenia. Nawet Vectra, której jestem abonentem, to dość słabe wyjście- drogi Canal+, HBO, brak wielu wartościowych kanałów(Planete, Domo, Kuchnia) i Eleven.

 

Wg mnie jeżeli ktoś nie szuka kanałów 8 C+ ciekawą ofertą jest pakiet MAX BOX z Mutimedia, można go wyciągnąć za 45 zł mając internet z Multimediów ( zawiera m.in paczkę kanalów C+ tematycznych wraz nsport+ i Polsat sportowe)

 

Ponadto promocja na Canal+Prestiż 8 kanałów + Super Box ( jest w nim m.in ncsport, eurosport hd+polsat sport i eurosport 2 ) za 59 PLN i najwazniejsze umowa 12 miesięcy !

Edytowane przez ptaszeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po rozmowie z konsultantem w sprawie przedłużenia umowy powiedział że dostanę na: moje.ncplus.pl dokumenty w sprawie oferty na jaką się z nim umówiłem. Ile czekaliście na te dokumenty? Mam 7 dni na wysłanie smsa  z akceptacją nowych warunków umowy.

Edytowane przez majk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po rozmowie z konsultantem w sprawie przedłużenia umowy powiedział że dostanę na: moje.ncplus.pl dokumenty w sprawie oferty na jaką się z nim umówiłem. Ile czekaliście na te dokumenty? Mam 7 dni na wysłanie smsa  z akceptacją nowych warunków umowy.

 

Ja dostałem następnego dnia z informacją że mam aktywować w ciągu 7dni. Tylko u mnie aktywacja poprzez maila.

przedłużyłem 31.10 no i nie zdązyłem aktywować przed 1.11 a teraz chcą abym zapłacił im za listopad prawie 200zł

Napisałem reklamacje jak mi nie uznaja to nie klepne aktywacji i 14 ide oddac zabawki.

swoja drogą na akceptacje dają 7dni i po akceptacji zrzekamy sie prawa do odstapienia od umowy zawartej przez telefon w ciagu 14 dni.

Ciekawe czy jest to zgodne z prawem

info od nc+

" W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

 

Potwierdzamy, że uruchomienie zamówionej oferty/usługi nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację.

 

Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

 

W celu aktywacji oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniżej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem reklamacje jak mi nie uznaja to nie klepne aktywacji i 14 ide oddac zabawki.

swoja drogą na akceptacje dają 7dni i po akceptacji zrzekamy sie prawa do odstapienia od umowy zawartej przez telefon w ciagu 14 dni.

Ciekawe czy jest to zgodne z prawem

info od nc+

" W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

Potwierdzamy, że uruchomienie zamówionej oferty/usługi nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację.

Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

W celu aktywacji oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniżej."

Jest zgodne z prawem. Z prawa konsumenckiego:

 

"Przy sprzedaży treści elektronicznych, klient nie może odstąpić od umowy w 14-dniowym terminie, jeśli w tym czasie spełnianie świadczenia już się rozpoczęło za jego zgodą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zgodne z prawem. Z prawa konsumenckiego:

 

"Przy sprzedaży treści elektronicznych, klient nie może odstąpić od umowy w 14-dniowym terminie, jeśli w tym czasie spełnianie świadczenia już się rozpoczęło za jego zgodą"

 

A kiedy rozpoczyna się spełnienie swiadczenia

po rozmowie z konsulem gdy zgadzasz sie na przyjęcie oferty?

czy po kliknieciu lub odesłaniu sms z akceptacją?

no bo niby jak się dogadaliśmy, to po czort im ta akceptacja

a jak nie klikne akceptacji to moge oddac sprzet i się porzegnac bez opłat?

z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak czytam co tu piszecie i się zastanawiam: do końca stycznia mam EXTRA+ z paczką 8C+, które były na okresie 15 miesięcznym: 5 mcy x 0 zł + 10 x 79,90. Ze starym dekoderem ADB PVR 250 GB (bez wymiany na nowy) i bez MR.

Czy jest szansa powtórzyć te warunki na taki sam okres po wysłaniu wypowiedzenia? Cena tu wychodziła dość atrakcyjna, bo miesięcznie to było ok. 53.30 PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy rozpoczyna się spełnienie swiadczenia

po rozmowie z konsulem gdy zgadzasz sie na przyjęcie oferty?

czy po kliknieciu lub odesłaniu sms z akceptacją?

no bo niby jak się dogadaliśmy, to po czort im ta akceptacja

a jak nie klikne akceptacji to moge oddac sprzet i się porzegnac bez opłat?

z gory dzieki za odpowiedz

Zgadzasz się w momencie kliknięcia w link / odesłania smsa

 

I jak wspomniał już ktoś, jeśli odrzucisz ofertę to musisz ponownie wysłać wypowiedzenie, czyli niestety zapłacisz jeszcze grudzień 200 zł

Edytowane przez Ranger0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak czytam co tu piszecie i się zastanawiam: do końca stycznia mam EXTRA+ z paczką 8C+, które były na okresie 15 miesięcznym: 5 mcy x 0 zł + 10 x 79,90. Ze starym dekoderem ADB PVR 250 GB (bez wymiany na nowy) i bez MR.

Czy jest szansa powtórzyć te warunki na taki sam okres po wysłaniu wypowiedzenia? Cena tu wychodziła dość atrakcyjna, bo miesięcznie to było ok. 53.30 PLN...

A mówisz, że czytasz. Obecnie szansy nie ma na tak dobre warunki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...