Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedobrze, powinni coś takiego zrobić.Dają tylko swoje kanały własne, i do tego opcje dodatkowe można jakieś dobrać,ale pewnie się nie doczekamy się nigdy tego że każdy wybiera sobie kanały które ogląda i chce płacić.. widzę też że nie ma już czegoś takiego jak multipakiet c+.. Jeśli to prawda że umowy z C+ tylko na 24 miesiące można przedłużyć to już w ogóle.

Edytowane przez tom427
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli cinemax jeszcze dorzucili.

Myślę że można było powalczyć o nie dorzucanie cinemaxów(oraz ew.c+seriale i discovery) i wyciągnięcie tego za max 80zł. 

czyli 6 c+,hbo i eleven ;)

Wg. konsuli z nc+ pakiety się pozmieniały i superpremium zawiera pakiet HBO+Cinemax, ktorych nie można rozdzielić.

 

Podam aktualne widełki, które mi zostały przedstawione po telefonie do nich.

Extra+8xC+ 79.90 (6xC+ -10PLN), Superpremium (8xC+, HBO+Cinemax) 99,90. Do każdego z tych pakietów 11-stki za 7.95. Nie ma zmiłuj, decyzje biznesowe, o których konsul powiedział, że nie ma pojęcia. Po prostu ma przygotowane oferty i takie proponuje. W dodatku jak spytałem o kolekcie Seriale+ (mam w tej chwili w ofercie) to + 30 PLN, czyli jak dla klienta z ulicy. Widocznie mają za dużo klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przejrzałem kilka ostatnich stron znalazłem masę narzekania na złą ofertę dla przedłużających i niestety żadnych konkretów jakie mnie interesują więc zapytam:

 

Rok temu przedłużałem umowę i wygadałem sobie Comfort+, Extra, Multi, 6xC+, HBO w łamańcu 5x0 + 10x79.9 +5zł za mediaboxa czyli średnia miesięczna 58zł, za ile teraz mogę mieć to samo?? Sport mnie nie interesuje, tylko dokument i film, chętnie dodałbym do pakietu inne kanały filmowe bo C+ i HBO to czasami za mało... Walczyć o mniejszy rachunek, lepsze pakiety czy jest tak źle, że mam być szczęśliwy jak przedłużę na aktualnych warunkach? ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś faktycznie uważnie przejrzał ostatnie strony to byś nawet nie śmiał żartować o obniżeniu rachunku i dwa razy zastanowił przed napisaniem by utrzymać warunki ;]

nc+ postanowiło podnosić mocno ceny za swoją 'premium telewizje'

Jeśli nie jesteś fanem sportu to obecnie możesz nie mieć czego szukać w nc+ bo ich oferta filmowa również nie powala i chyba lepiej przejrzeć ofertę konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zatem żeby ludzie ostatnio przedłużający pisali bardziej chętnie lub jeszcze raz co mają w jakiej cenie, kiedy przedłużyli, ewentualnie gdzie odeszli i na jakich warunkach. Wiadomości zostaną dla następnych. Zredukujemy liczbę błądzących w ciemnościach takich jak ja;-) Ewentualnie pierwszy temat wątku mógłby ktoś edytować i wstawiać aktualne info jak to bywa na forach. Na ostatnich stronach niewiele ofert a taki jest chyba cel tego tematu - pomóc uzyskać najlepszą ofertę czy to w NC czy gdzie indziej;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pio5 - nie uzyskasz UŚREDNIONEJ ceny wcześniejszej umowy z nc+ - temu służył właśnie tzw. łamaniec - część miesięcy za darmo, cześć za większą kasę , i choć średnia wychodziła przyzwoita, dla "konsula" ZAWSZE płaciłeś 80 zł - dostałeś tylko RABAT na parę miesięcy . Odpowiem Ci również na zasadne pytanie - teraz nie dostaniesz rabatu :) No w sumie dostaniesz , ale nie taki o jakim marzysz - jakbyś przyszedł "z ulicy" bulił byś koło 100 zł.

A tak to pozwolą Ci zostać na warunkach 79.9 zł miesięcznie na 24 miesiące umowa, tylko pewnie bez HBO - przez cały okres 15 m miałeś HBO w tej cenie ??

Możesz od biedy zejść do 69,9 jeśli zrezygnujesz z C+ Seriale i C+ Discovery, ale te kanały chyba Cię interesują.

Jak chcesz tylko filmy a nie sport to szukałbym CP albo sprawdź czy masz możliwość wzięcia telewizji z Netii, Orange czy jakiejś kablówki. Choć prawdę powiedziawszy rynek kanałów premium i to filmowych (bo to Cię interesuje) ogranicza się do HBO i C+. Więc albo nc + albo pakiet kablówki z Canalami.

Osobiście nie płaciłbym nigdy tak dużego abonamentu tylko dla filmów, gdyż jedynie wydarzenia "na żywo" czyli sport moim zdaniem mają rację byty jako "sprzedawacz" abonamentu.

Film, jak wspominał jeden z przedmówców  - lepiej iść do kina, ogarnąć coś na VOD czy użyć bardziej wątpliwych moralnie opcji ;)  Ale co kto lubi - nie każdy musi przecież jarać się sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przejrzałem kilka ostatnich stron znalazłem masę narzekania na złą ofertę dla przedłużających i niestety żadnych konkretów jakie mnie interesują więc zapytam:

 

Rok temu przedłużałem umowę i wygadałem sobie Comfort+, Extra, Multi, 6xC+, HBO w łamańcu 5x0 + 10x79.9 +5zł za mediaboxa czyli średnia miesięczna 58zł, za ile teraz mogę mieć to samo?? Sport mnie nie interesuje, tylko dokument i film, chętnie dodałbym do pakietu inne kanały filmowe bo C+ i HBO to czasami za mało... Walczyć o mniejszy rachunek, lepsze pakiety czy jest tak źle, że mam być szczęśliwy jak przedłużę na aktualnych warunkach? ;-)

No coż..... 99 zł,ale z Cinemaxami ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

obecnie mam wypowiedzianą umowę z końcem października (łamaniec 5 m-cy 0 zł, 10 m-cy 79,90, Comfort+, 6x C+, Multiroom, karta Cameleon). Mam dwa pytania:

 

1. Wypowiedziałem już umowę, ale w obliczu słabych ofert zastanawiam się czy nie cofnąć wypowiedzenia i poczekać do grudnia na lepsze oferty. Czy ktoś wie, jaką cenę będę płacił po przejściu umowy na czas nieokreślony? Czy to będzie to co teraz czyli 79,90?

2. Jaka w jest w tej chwili możliwa cena za taki pakiet jaki mam plus Eleveny? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myśl o wycofaniu wypowiedzenia... ceny bez rabatów są kosmiczne (powinieneś mieć w aneksie który dostałeś ceny bez rabatu, albo poszukaj w ich regulaminie)

Taki pakiet chodzi bodajże po 80-90zł najtaniej +7,95 za eleven na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. konsuli z nc+ pakiety się pozmieniały i superpremium zawiera pakiet HBO+Cinemax, ktorych nie można rozdzielić.

 

Podam aktualne widełki, które mi zostały przedstawione po telefonie do nich.

Extra+8xC+ 79.90 (6xC+ -10PLN), Superpremium (8xC+, HBO+Cinemax) 99,90. Do każdego z tych pakietów 11-stki za 7.95. Nie ma zmiłuj, decyzje biznesowe, o których konsul powiedział, że nie ma pojęcia. Po prostu ma przygotowane oferty i takie proponuje. W dodatku jak spytałem o kolekcie Seriale+ (mam w tej chwili w ofercie) to + 30 PLN, czyli jak dla klienta z ulicy. Widocznie mają za dużo klientów.

 

Parodia.

Sama wypowiedz konsula świadczy że nawet on specjalnie nie broni tej oferty.Na cinemax pewnie nie było chętnych więc dorzucili do hbo i są zadowoleni.Idąc tym tokiem myslenia to powinni też wsadzić tam filmboxy.

 

Krótko mówiąc to nie jest dobry czas na przedłużanie i współczuje tym którzy robią to teraz. Mam nadzieję że to do sierpnia wróci do normalności

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myśl o wycofaniu wypowiedzenia... ceny bez rabatów są kosmiczne (powinieneś mieć w aneksie który dostałeś ceny bez rabatu, albo poszukaj w ich regulaminie)

Taki pakiet chodzi bodajże po 80-90zł najtaniej +7,95 za eleven na rok

Przedłużając umowę telefonicznie otrzymaliście później umowę i regulamin? Bo ja chyba czegoś takiego nie dostałem. Nie wiem czy w kwestii ceny po okresie umowy nie będę musiał zadzwonić do konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ceny na pewno masz kosmiczne i nie licz na to, że będziesz miał normalną. To jest zagrywka na tych co nie wyślą wypowiedzenia lub nie przedłużą na nowych warunkch

Oferta dla mnie z wczoraj, standardowo: extra+; 6xC+ 69,90zł, Eleveny 7 z groszami, HBO 6×0zł; 6×25zł; multiroom - dwa cameleony, 2× Pace PVR za 0zł; Hustler HD na 6 miesięcy gratis; umowa oczywiście na 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helouu - walki ciąg dalszy.

Oferta z dzisiaj przesłana do akceptacji sms

w pdfie ze strony nc+ z konta abo napisali:

Wybrane usługi - Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Na koncie abo w nc+ w elementach oferty pisze:

FILMBOX 15zł, HBO 25zł, MULTIROOM STANDARD 20zł, NAJEM PVR 20zł, Pakiet Extra+ z CANAL+ 170zł,

- a dalej

Przysługujące promocje: 

Extra+ z CANAL+ 84,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, 

 

Czy mam z tego rozumieć że opłata za Filmboxy będzie wynosiła 15zł/mc przez cały okres umowy i to co mam zaakceptować to w zasadzie 99,90 miesięcznie na stałe bez możliwości wyłączenia teraz ?? A dalej idąc tym tokiem - bo nie wynika to z dokumentów nadesłanych (chyba że nie mogę znaleźć/doczytać - czy opcja HBO będzie do wyłączenia po 6m-cach, czy jako płatna 100% będzie obowiązywała od 7-24 mca - czyli umowa nam się robi 99,90+25 zł/mc od 7 miesiąca ???

Niestety, ale umowa jest na Matkę i to Ona z nimi rozmawia, a ja potem robię za głuchy telefon i tak w kółko ... 

Edytowane przez waldemarr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone.

Zadzwonili.

Zgodziłem się na 69,90 zł/m-c:

umowa na 24 m-ce, Extra+, 6xC+, multiroom na kameleonach z PACE 500GB i Philips 250GB, HBO i Filmbox do końca roku za free.

Oferta łba nie urywa ale wg. mojej oceny jest rozsądna.

 

Teraz mają jakiś nowy system, że wysyłają warunki na @ lub sms i dalej: ("Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...