Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak.

Ludzie obudźcie się.

Jedne i te samy posty, czytajcie do tyłu

Najprościej napisać i czekać na odpowiedz.

 

Ja dodam z swej strony to że konsultant z nc+ rozbawił mnie.

Powiedział mi, że to jest oferta ostateczna, że mam zwrócić dekoder jak rezygnuję i mogę sobie iść do Cyfrowego Polsatu.

Na koniec usłyszałem same najgorsze rzeczy z Cyfrowego Polsatu.

Ja złożyłem zerwanie umowy.

Jutro mają mi wyłączyć, Dziś dzwoniła pani to co jest powyżej.

Mam wrażenie, że nikomu nie zależy już z NC PLUS

Na innym forum napisał mi pan priva i powiedział, że taka jest teraz polityka. Każdy ma mieć tą samą ofertę nie że jeden jest gorszym a drugi lepszy. Oferty mogą się różnić max 10%. Jak bym stawał na głowie to starej oferty lub lepszej oferty nie otrzymam.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę korzystać ze sprawdzania pisowni w przeglądarce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Extra+ CANAL+6 69,90zł, cinemax 6 m-cy 0 zł 6 m-cy 15 zł, Filmboxsy 1 m-c gratis potem wyłączenie,

HBO do końca roku gratis potem wyłączenie, multiroom (2xCamele) 0 zł, PVR Philips 0zł, umowa 24 c-ce

Średnia cena w pierwszym roku 77,50 zł i tyle będę płacił, potem się zobaczy.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce przedluzyc umowe ale odrzucilem kilkaofert a teraz dostaje od nich gluche tel, myslicie ze specjalnie mnie szantazuja bo coraz blizej konca umowy

Może być tak że automat wybiera kilka numerów telefonu i kto odbierze pierwszy  ten rozmawia z konsultantem.Kiedyś przynajmniej tak było.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem jeszcze o 2 recorderach na jednej umowie, więc myślę że nie dają takich ofert

Nie słyszałeś? To mało czytasz. Dużo byłych abonentów ma w umowie 2 deki PVR. 2 Pejsy lub Pejsa i Philipa PVR. Oczywiście w MR. Inną sprawą jest to, że już nie dają takich zestawów. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Extra+ CANAL+6 69,90zł, cinemax 6 m-cy 0 zł 6 m-cy 15 zł, Filmboxsy 1 m-c gratis potem wyłączenie,

HBO do końca roku gratis potem wyłączenie, multiroom (2xCamele) 0 zł, PVR Philips 0zł, umowa 24 c-ce

Średnia cena w pierwszym roku 77,50 zł i tyle będę płacił, potem się zobaczy.

coś idealnego dla mnie, a na dodatek nie potrzebuję MR ani żadnych kanałów na trochę za free a potem płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś? To mało czytasz. Dużo byłych abonentów ma w umowie 2 deki PVR. 2 Pejsy lub Pejsa i Philipa PVR. Oczywiście w MR. Inną sprawą jest to, że już nie dają takich zestawów.

 

Wątpie czy kolegę wyżej interesuje co było w nc+ parę lat temu, raczej domyślam się, że pytanie dotyczyło czy dostanie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy kolegę wyżej interesuje co było w nc+ parę lat temu, raczej domyślam się, że pytanie dotyczyło czy dostanie teraz.

To było do Ciebie, abyś wiedział, że na dzień dzisiejszy jest b.dużo umów z dwoma PVR, a nc nie ma kilka lat. Natomiast kolega @Amber Gold dostał odpowiedź, że na dzień dzisiejszy już nie ma takiej możliwości. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, dołożą drugiego Pace 500gb gratis do extra canal+6 z 2 kartami i jednym Pace za 69,90?

Jestem takowym szczęsciarzem. Dostałem drugiego Pacea ok 1,5 miesiaca temu po dobrze uzasadnionej reklamacji. Trochę trwało ale dostałem pisemko z przyzwoleniem na wymianę Sagemcoma, na Peaca.A jestem szczęsliwym posiadaczem łamańca za 53 z groszami sprzed 11 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z wami, jaką dostałem fantastyczną ofertę do tej pory płaciłem 139zł AllInclusive+.Zadzwoniła przemiła Pani abym przedłużył umowę. Wypowiedzenie wysłane. I Pani mi mówi że teraz będę płacił 155zł a jako że zależy mi na la liga to jeszcze 8zł za Eleveny.Oczywiście odcinają mi kanały XXX chyba 3 i tam jeszcze jakieś na których i tak mi nie zależało. I Pani twierdzi że będę płacił tyle samo. Pytam się grzecznie co miała z matematyki?? bo mi wychodzi prawie 25zł co miesiąc drożej i jeszcze kanały mi zabierają. A za hiszpańską ligę każą mi dodatkowo płacić bo przegrali przetarg. Na to tekst że badania wykazały że abo nc+ oglądsają głównie naszą kopaną i LM. Ja pier***le powiedziałem jej to niech na C+ filmowym puszczają Klan, Na Wspólnej bo badania wykazują, że to podoba się Polakom.

Więc niech spirzdżają herbatniki. 12 lat abonentem jestem ich nieprzerwanie ale takiego traktowania ngdy nie doświadczyłem chyba dział sprzedaży objął ktoś z Amway... i na koniec znowu napiszą że Polacy tępaki nie zrozumieli znowu oferty...

  • Popieram 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu za 15zł ? 

Jeśli masz C+ w ofercie to normalnie wykup pakiet na rok za 7,95zł (zapłacisz tylko za listopad, bo paźdz za free do końca) i jeśli nie przedłuzysz umowy to trudno i tylko jeden rachunek zapłacisz powiększony o 7,95 a jak przedłużysz to będziesz miał kolejnych 11 miesięcy za tę kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dość logiczne, ale skoro chce Eleven to zakładam, że wie co to za kanały i chętnie je nadal będzie oglądał przez kolejne 11 miesięcy za 7,95 a nie 15 ;]

Chyba, że ma nadzieję uzyskania rabatu na eleven co jak wiadomo jest na obecną chwilę niemożliwe i przez najbliższy miesiąc się to nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myl oferty z reklamacją. Nie ma opcji, aby przy przedłużaniu umowy dostać drugiego Pejsa.

Czekałem aż kroś to napisze.Bierzesz co daja i po miesiącu reklamacja.Jak oni nas to my ich.Samemu trzeba zrobić sobie "ofertę".U konsula czy w punkcie faktycznie nikt chyba nie dostał. Ja nie wiedziałem,że nie mozna i pewnie dlatego mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...