Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanko. Tak jak pisałem proponują mi pakiet Superpremium+. Na stronie nc+ klienci wybierając ten pakiet otrzymują dodatkowo przez 3 miesiące gratis HBO GO, nc+ Go TV oraz kanały History HD i H2 HD na 3 miesiące i Filmbox na miesiąc. Czy ta oferta również by mnie obejmowała podczas przedłużania umowy na ten pakiet czy jest to tylko skierowane dla nowych abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roju trochę te "Superpremium" różni się od tego co ja posiadam ....

Widzę że nic się nie zmienia w tych ofertach a mi jeszcze rok został z tych 24 miesięcy co brałem umowę ale ten czas szybko leci ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po pierwszej rozmowie z konsultantem. Propozycja jaką dostałem to umowa na 24 miesiące, pakiet Superpremium z 8 Canal+, HBO, Cinemaxami i multiroomem za 119 złotych przez pierwsze 12 miesięcy a przez kolejne 12 za 124 złote.

 

Na koniec oczywiście standardowa śpiewka, że oferta jest superatrakcyjna, jedyna w swoim rodzaju i tylko dla stałych klientów i mam podjąć decyzję jak najszybciej bo wkrótce może jej już nie być. Na razie odmówiłem stwierdzając, że muszę to jeszcze przemyśleć. Mają ponownie dzwonić do mnie w piątek.

 

Myślę, że mógłbym płacić taki abonament ale pod warunkiem, że do tego dołożą mi HBO GO, obydwa Eleveny oraz Sundance HD przez cały okres trwania umowy. Ewentualnie obniżka abonamentu o jakieś 15-20 złotych. Myślicie, że pójdą na takie coś i zgodzą się na moją propozycję albo od razu wysyłać pismo z rezygnacją i czekać na dalsze oferty z ich strony?

 

Byłem dzisiaj w punktcie NC i gdy składałem wypowiedzenie babka powiedziała mi, że u niej każdy kto chce uzyskuje Superpremium za 99 zł.

Edytowane przez Stef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznie 2016. Łamaniec ze średnią 54 zł (bez kilku groszy). Ostatnie rachunki 79,90 zł.

Dzisiaj w punkcie złożyłem wypowiedzenie. Jeszcze czas ale i tak będę musiał złożyć i tak, więc przy okazji... :-)

 

Jestem zdumiony ofertami o jakich piszecie. Toż to prawie 100% podwyżka. Co mnie obchodzi, że była promocja, że ostatni rachunek to 79,90. Od roku płacę 54 zł i kropka... a teraz za to samo (Extra+, 8C+, HBO) każą mi zapłacić 99,00 zł. Oni się chyba z końmi na głowy pozamieniali.

 

Mi to przypomina akcję z przed 2 lat przy łączeniu N z C+. Wówczas też szaleli z cenami. Wówczas ludziska się zbuntowały i musieli odpuścić. Teraz ci którzy "uzależnieni" od piłki nożnej płaczą i płacą ale ja... mam ich głęboko w poważaniu. Piłki nie oglądam a za resztę nie mam zamiaru płacić jak za zboże. Bez przesady TV to nie towar pierwszej potrzeby i przecież też nie oglądam tv 12 godzin na dobę.

 

Olewam ich... jak nic się nie zmieni idę do CP... Nie dam się oszukiwać...! :sad:

Ja mam to samo już złożyłem wypowiedzenie bo umowę mam do końca listopada dzwonili już trzy razy i zawsze oferta za 69.90 to jest prawie 25% drożej powiedziałem że nigdy tyle nie zapłacę i p.konsultant się obraził i powiedział że już nigdy nie zadzwonią. Ale nie możemy się dawać i musimy walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Troche przgapiłem sprawę i ocknąłem sie po telefonie konsultanta w sprawie przedłużenia umowy która jest do końca bieząceego miesiąca.

Jednopytanko: naco mogę liczyć w sprawie przedłuzenia umowy. Miałem łamańca : ozł przez 5 mieś później 79zł przez 10 mies. pakiet extra i wszystkie canal+ oraz multi room z kartą kameleon na 2 dekodery. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę do końca października, jak szybko rejestrują wypowiedzenie w punkcie? Czy trochę się z tym spóźniłem?

 

Dzisiaj dzwonił do mnie kolo z nc+ jednak po krótkiej rozmowie (gdzie standardowo zaproponował gorsze warunki 69,90 prawdopodobnie bez Elevenów od moich obecnych (łamaniec 15 m-cy gdzie pierwsze 4-5 m-cy miałem za free, potem za 99). Powiedział, że zadzwoni 16 paźdz, bo 15 będą wiedzieć co z Elevenami dla stałych abo.

Nie wiem kompletnie czego się spodziewać i na co absolutnie nie iść :/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon (ponoć z głównej siedziby NC+ zeby.GIF ) i uwaga: za pakiet Ekstra z 6 C+ zaśpiewali cenę 89,90 zł! Powiedziałem, że to nie śmieszny żart, ale chyba wiadomo teraz na ile wyceniają Eleven...

Jak tak dalej pójdzie to będzie papa z nimi :/

 

Wcześniejsze rozmowy we wrześniu skończyły się na tym, że czekam na Eleveny i zejście z ceny 74,90 na 69,90 zł za Ekstra i 6 C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, człowiek zapracowany, nawet nie miałem czasu ogarnąc jak sprawa z NC+ wygląda a tu z tego co widzę, za Eleveny sobie drogo proszą, nie ma łamańców, ceny popaprane.. Ehh, ale zauważyłem, że są jakies propozycje 8x C+ albo 6x C+? 6x C+ (czyli bez Discovery i Seriali) i elevenami poniżej 80zł nie ma szans zejść (MR w tym)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca października i jak nie dostanę 6 c+ extra za 59 to centralnie po 7 latach wykreślę ich rachunek z pozycji do opłaty co miesiąc i to bez żalu .Stały klient to pewne źródło i o takich trzeba dbać a skoro tutaj tego brak to..... niech sami oglądają tą ekstraklapę w takich cenach .Ja uciekam albo do netii albo do cp---pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca października i jak nie dostanę 6 c+ extra za 59 to centralnie po 7 latach wykreślę ich rachunek z pozycji do opłaty co miesiąc i to bez żalu

To możesz już wykreślić rachunek z listy, ja tez byłem abonentem 6-7 lat i mam odcięty sygnał od 1 października.

Za tą cenę 59 zł dostaniesz Comfort , 6 C+ na 2 lata, ja chciałem na 12 miesięcy i nie pykło. W połowie września miałem taką propozycję od konsula po konsultacji z przełożonym i odrzuciłem, miał zadzwonić ostatniego dnia umowy, ale już niby nie było takich ofert, tylko 2 letnie. Poczekam jeszcze parę dni zanim zdam sprzęt i sam zadzwonię. Na 15 miesięcy bym wziął, ale 2 lata odpadają.

 

Jestem przekonany, że na święta ktoś w NC obudzi się z ręką w nocniku i zaczną sypać dobrymi ofertami dla nowych (starych) aby wrócili.

Za dużo osób odpłynęło z końcem sierpnia i września oraz odpłynie z końcem października, listopada jak tak dalej będzie.. Szczególnie wielu starych abonentów....

Edytowane przez davidsss
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem dzisiaj pierwszą ofertę telefoniczną (tel. 122947879). Oczywiście na początek krótka pogadanka czemu złożyłem wypowiedzenie itd. W końcu po chwili przeszła miła konsultantka do oferty. Na tą chwilę mam łamańca który teraz mi wychodzi 79.90zł (15msc).

Pakiet składa się z Extra+, 8x C+, HBOx3, History HD. Powiedziała że utrzymanie ceny nie wchodzi w grę ale za to że jestem długo abonentem to

przedstawiła mi ofertę, Extra+, 6x C+ na 24 msc za 74,99zł. Do tego mogę dobrać na rok za pół ceny HBO, czyli 12.50zł. Szczerze?!

Przemilczałem cenę i zapytałem o ELEVEN, jak te kanały będą świadczone. Uświadomiła mnie że po 15 października będzie wiadomo co i jak.

Podziękowałem za ofertę i powiedziałem że jak sprawa się z kanałami wyjaśni to wówczas możemy porozmawiać o przedłużeniu ewentualnym.

Co mogę ugrać w cenie podobnej do swojej? Mulitroomu nie mam więc moim skromnym zdaniem należy się mi coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Bardzo proszę o pomoc. Mieliśmy z żona w domu dekoder jeszcze z cyfry plus i 3 dekodery połączone ( przez jakieś urządzenie ,gdzie była wsadzona karta i sygnał był rozprowadzany po dekoderach)
Dniem 1 października odłączono mi system SD , wściekłem sie bo nie po informowano mnie o tym listowanie , tylko zawsze dostawałem SMS żę faktura jest na dekoderze lub inne informacje , oczywiście nigdy nie mogłem tego przeczytać , złożyłem reklamacje i zerwanie umowy wyliczono mi że mam do zapłaty 108zł ,ale dziś do mnie pani dzwoniła z ofertą

Mam obecnie pakiet comfort+ , pakiet extra i hbo i płaciłem za to 39zł

Teraz zaproponowano mi
Pakiet extra za 66zł bez hbo ( co ubolewam )

Dekoder HD z WiFi i dyskiem 500GB za 0zł i Multiroom 2 urządzenia za każde aktywacja 49 zl plus do abonamentu 5 zl przez 12 miesięcy a potem 10 zl.
Nie znam sie na tym czy jest to standardowa oferta czy da sie coś z tym zrobić .Umowa na 30 miesięcy

 

Blagam o pomoc . Nie mamy wogle tv teraz w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 miesięcy? Extra za 66 zł?

Jak byś to zaakceptował to byłbyś wybitnym ..... i tu wstaw sobie jakieś słowo. To już lepiej iść do CP i wziąźć Rodzinny HD + HBO i HBO GO za 39,90

Umowa co prawda na 24 miesiące [ ale nie na 30 ] i 6 miechów gratis. Widzisz różnicę? + satysfakcja, że bujający w obłokach naciągacze z NC nie zobaczą twoich 66 zł za goły Extra + warty maks 40 zł.

 

A tak w ogóle to napisz jakie masz preferencje oprócz HBO.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz się na e-rachunek to będą informować o wszystkim .        Jeśli nie wnikasz w piłke kopaną a nie widać byś podawał  tutaj że masz Canak+  to idź do Polsatu i poczytaj o Smartdomie      już  500tyś klientów z tego korzysta. W najwyższych pakietach MR  to 5zł  co miesiąc od drugiego dekodera  nie wiem jak trzeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rpolak99. Możesz dostać tylko to co Ci zaproponowano. A to,że nie masz MR to nie znaczy, że należy Ci się coś więcej. Jeśli chcesz mieć to co masz to minimum 99/m.

@lukasz.zst. Nic nie zrobisz. Jedyny ratunek to kupno w swoim zakresie najtańszych dekoderów HD. Choć nie wiadomo, czy na dzień dzisiejszy opłaca się taka inwestycja. Drogi pakiet i umowa na 30

m.Śmiech. Jedno jest pewne. Nie dostaniesz już takiej taniej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...