Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sama nc+ nie oferuje takich usług, więc te oferty są co najmniej dziwne.

Ale oferuje takie usługi autoryzowany przedstawiciele nc+ . Na przykład firma ELTECH. Inna firma z Wrocławia oferuje karty z opcją superpremium za średnią kwotę 83.33 zł./miesiąc. To się moim zdaniem bardzo opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak jest niby napisane?Poczytaj dokładnie regulaminy  a szczególnie co to jest wypowiedzenie umowy i rezygnacja z usług i co kogo dotyczy.

tak Szanowny Panie wytłumaczył mi konsul telefonicznie, będąc ponad 10 la z C+ nigdy nie miłem problemów z wypowiedzeniem umowy, a dawniej btł trzy miesieczny okres wypowiedzenia teaz jest lepiej po decyzji UOIKk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam extra za 44.90, umowa do końca września 2015, wypowiedzenie wysłane dawno. Telefony często i oferta 49,90 za to samo i że taniej nie będzie.

Oferta extra dla nowych abo 59,90, umowa na 30 miesięcy. 6 miechów gratis co daje średnio po odliczeniu kasy za boxa 49,90 :)

Czyli dla nowych to samo co dla starych abo ? I jeszcze że mam rabat 10zl bo nowi placą 59,90

Czy to jest ok ? Uczciwie ?

02 pazdziernika sam zadzwonilem, 15 miesiecy za 49,90 extra, miesiac gratis, hbo i hbo go do konca roku i filmbox na jeden miesiac gratis. Zdecydowalo pozostanie przy turbo boxie - lepszego sprzetu nie ma. Edytowane przez Mum81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia umowa comfort, extra w łamańcu za 42.20 zł, Dziś telefon i przyjęta ta sama oferta za 44,90 zł na 24miesiące, plus mają właczyć filmboxy na cały grudzień. Umowę miałem do końca listopada, ale wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Telefonów miałem całe mnóstwo i oczywiście za ten mój pakiet co mam chcieli cały czas 49,90zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe do końca roku. Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem ale telefony każdego dnia. Płacę teraz za jakis tam prawie ful z przed 2 lat 129.90 z multiroomem premium. Tłumacze im że przedłuże umowe na kolejne 2 lata ale na pakiet comfort. Usłyszałem że nie ma takiej możliwości. Chyba sobie jaja robią. Wziąłem Polsat 6m-cy gratis poniewaz zależało mi na module a w nc+ go nie ma ( tylko mix za 199 zł). Mósiałbym być ciężko chory żeby tyle zapłacić i po gwarancji modlic się żeby się nie zepsuł. Skoro nie ma takiej możliwośći czekam do końca umowy i multiroom z Polsatu.

Edytowane przez stojak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Szanowny Panie wytłumaczył mi konsul telefonicznie, będąc ponad 10 la z C+ nigdy nie miłem problemów z wypowiedzeniem umowy, a dawniej btł trzy miesieczny okres wypowiedzenia teaz jest lepiej po decyzji UOIKk

w przedstawianym przypadku nie obowiązuje miesięczny tylko 30 dniowy okres wypowiedzenia.A kiedy obowiązuje miesięczny to radzę poczytać regulamin.W C+ w takim przypadku też nie było 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia.Trzy miesięczny okres wypowiedzenia obowiązywał w całkiem innych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku i odziwo dziś tel. w sprawie przedłużenia(wypowiedzenie jeszcze nie złożone) i przedstawił standardową oferte jaka tu pada, czyli extra z 6c+ za 69 na 24m. Więc mówię, teraz mam pakiet extra z paczką c+, hbo, mr(dwie karty)i chcę przynajmniej otrzymać to w tej samej cenie.....zaproponował pakiet superpremium za 99zł, widzę że się chyba nie dogadamy :D Pytałem jeszcze o kanały eleven czy będą w pakiecie łącznie z c+, odpowiedź konsultanta....być może ale jeszcze nic nie jest uzgodnione, do 15 ma się wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich co do tej pory mieli pakiet Extra+ Multi + 8C+ na 15 miesięcy w łamańcu 4 mce za 0, 11 mcy za 79.90.

 

Złożone wypowiedzenie, sygnał wyłączony dzisiaj, dzisiaj też telefon od konsultanta.

 

Jedna z propozycji, na którą się chyba zdecyduję bo zależało mi na tym żeby płacić mniej: Extra+ bez Canalów + za 44,90 (jeszcze wczoraj przed wygaszeniem sygnału nie było opcji żeby zeszli niżej niż 59.90). Acha, no i płatności od listopada czyli październik za 0 zł. Umowa na 15 miesięcy.

 

Wniosek: warto czasem odczekać do końca żeby ugrać lepszą ofertę i nie robić pochopnych ruchów z zakupem CP :)

 

Inne oferty od nc+ (tutaj nic się nie ruszyło):

 

- to co miałem do tej pory za 79.90, umowa na 24 m-ce

- Comfort + i 6C+ za 59,90, umowa na 24 m-ce

- Comfort + i 8 C+ + C+VOD za 69,90, umowa na 24 m-ce

Czyli płacisz tyle co ja, tylko bez dodatków :( oj ciężko będzie po nowym roku coś czuję 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zadał wcześniej to pytanie, ale nikt nie odpowiedział.

Po odłączeniu sygnału zwykle dzwonią jeszcze z jakąś ofertą, czy to nieliczne przypadki są? Nie wiem, czy mam oddać sprzęt, czy czekać jeszcze. Do 14.10 jeszcze trochę czasu jest, może się odezwą z czymś lepszym niż do tej pory.

 

Co do oferty NC+, to z jednej strony 64,90 zł (59,90 zł +5 zł za mediabox) za gołe Extra+ to dużo za dużo. Z drugiej strony porównałem inne telewizje, które mogę mieć, a jest ich sporo, Vectra, UPC, Multimedia, lokalne jakieś coś z dzielnicy, Netia, CP i taniej wychodzi tylko w CP. Jednak ich oferta zupełnie do mnie nie trafia. Brak tu praktycznie wszystkich tych kanałów, które ogląda się u mnie w domu.

Natomiast porównywałem podobne pakiety, i samych siebie przeszło UPC, pomimo, że mam od nich internet od wielu lat, to ich oferta za coś porównywalnego z Extra+ dla stałych klientów to ..... 90 zł :D Reszta też nie lepiej - Multimedia ok. 79 zł, Vectra ma tak poukładane te pakiety, że trzeba wziąć max za 89 zł, Netia coś ok 75 zł, lokalna TV ok 70 zł. Masakra jakaś ... Oczywiście dużo taniej wychodzi jak się bierze 3 usługi jednocześnia, Internet+TV+Telefon. No ale porównywałem tylko TV, to co oferuje mi NC+.

Gdyby nie dzieciaki (Minimini, Teletoon, Disney) to najchętniej pozostałbym przy telewizji naziemnej, ale tam niestety samo nieciekawe TVP ABC :)

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką cenę oferowali mi rok temu jak miałem łacznie TV i Internet. Potem rozłączyłem usługi rezygnując z TV i teraz, po roku, nie chcą mi dać za skarby żadnej zniżki. Jednak w moim bloku ich TV jest tak koszmarnej jakości, że i tak bym od nich nie chciał, nawet za te 45 zł. 

Faktem jest natomiast, że UPC potrafi dać spoory upust przy przedłużaniu umowy. Internet miałem za jakieś 60 zł, potem dostałem za 44 zł. Za max internet i max TV płaciłem ok 130 zł, przy przedłużaniu umowy to samo chcieli mi dać coś za ok 90 zł (44 net+45 TV). Co innego w NC+ ;)

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum to chciałbym na początku wszystkich przywitać i od razu przechodzę do rzeczy. Otóż za niedługo kończy mi się umowa z nc+ i w piątek już zaczęli do mnie dzwonić. Nie miałem jednak czasu i mają dzwonić ponownie dzisiaj lub jutro. Mój obecny pakiet z jakiego korzystam to CANAL+ PLATINUM 99 zł dla Abonentów. Umowa była podpisywana 13 czerwca 2013 i na 18 miesięcy, tak więc kończy mi się 12 grudnia 2015.

Pakiet, który obecnie mnie interesuje to Super Premium+ z Canal+ do tego Multiroom (obecnie nie posiadam), HBO Go, Sundance HD i Eleveny (chociaż tutaj jeszcze nie ma oficjalnego cennika).
I teraz moje pytanie do bardziej obeznanych w temacie osób.Czy są jakieś szanse aby taki pakiet wynegocjować poniżej 100 złotych, ewentualnie żeby był on przynajmniej w takie samej kwocie jaką płaciłem do tej pory? Umowa mogła by być nawet na te 24 miesiące, chociaż wolałbym dalej na 18.
Zobaczę co zaoferują mi dzisiaj telefonicznie, chociaż oczywiście nie mam zamiaru godzić się na pierwszą ofertę bo nie spodziewam się też żadnych rewelacji.

Jeżeli będą uparci i nie zaoferują żadnej atrakcyjnej oferty to najwyżej wypełnię formularz o rezygnacji z dniem 12 grudnia, wyślę go i zaczekam na kolejne propozycje z ich strony. Tylko nie wiem czy to coś pomoże bo widać, że nc+ jest coraz bardziej uparte w negocjacjach. Dzięki z góry za jakiekolwiek rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam umowe do konca lutego 2016 mam do Was pytanie jak teraz sprawa wyglada z wypowiedzeniem. Z tego co pamietam rok tmeu wysylalem 3 miesiace przed, teraz jesli chce negocjowac lub zrezygnowac to  do kiedy musze je wyslac?

 

Jak wyglada sprawa z tym co proponuja przy wypowiedzeniu, jest szansa utrzymac to co mi dali?

 

Posiadam:

 

comfort+
extra+
multi+
sport film (all canal+)
hbo
hbo go
net vod
c+vod

 

79,9 +5 zl przez 10 miesiecy

5 miesiecy gratis

 

Wiec srednio wychodzilo 58,30zl z dekoderem Media box (chcial bym go zostawic)

 

Jak myslicie jest szansa dostac to samo w podobnej cenie? Ewentualnie z kanalami Eleven za max 65zl miesiecznie?

 

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca stycznia, proponuję udac się do APS w ciągu paru minut dostaniesz gotowy druk do podpisania. Wypowiedzenie pojawia się w systemie od razu. Obecne oferty extra + 6xc+ w cenie 69,99 /24miesiące

Edytowane przez Sebastian123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca stycznia musi do nich dotrzeć papier. Zawsze było miesiąc, a nie 3. 3 tylko wtedy gdy umowa była na czas nieokreślony. Na dzień dzisiejszy to co masz, to dają za + - 89 zł/m. Więc nie ma szans za 65. No chyba, że coś się zmieni za kilka m.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz internet z UPC i nie wiesz jak wyłudzić tanio TV od nich :wink: Też mam internet z UPC i za pakiet Max Extra HD płacę 45,-  :mrgreen:

 

To napisz jak to wyłudzić przy umowie na internet do jesien 2016 :) Gdzie zadzwonić, z kim pogadać :)

Z nc+ ostatnio nie ma dobrych rozmów niestety. Mam czas do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...