Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam pytanie odnośnie takiego pakietu: Comfort+

Opcje dodatkowe: netVOD+ konto podstawowe MULTIROOM STANDARD Najem ultraBOX+ Multi+ Cinemax EXTRA+ Filmbox HBO NOC Redlight HD Premium Sport &Film VOD+ Seriale+ History HD SunDance HD Adventure TV HD

Ile ten pakiet jest wart?

Jakieś 120-130. Za mniej, bardzo mało realne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jery2006 No to chyba logiczne, wypowiedzenie sie składa do 30 dni przed zakończeniem umowy i żadne paragrafy tu niepotrzebne, więc dziś jest ostatni dzień. Jeśli zrobisz to jutro umowa wydłuży się już o miesiąc czyli do końca listopada.

Edytowane przez dk67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dk67 jak widać powyżej nie tylko ja miałem inne podejście do tych 30 dni więc dobrze jest rozwiać wątpliwości. Akurat ja składam zawsze dużo wcześniej wypowiedzenie więc raczej chodzi o pomoc tym co wczoraj się obudzili że lepiej mieć rezygnacje żeby nie wpaść w duże ABO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam pakiet ( łamaniec ) obecna cena 99,90 na 18 miesięcy z Canal + ( 8 ) do końca października ( poszło wypowiedzenie ). 

 

COMFORT +  29,90zł

HBO            0zł

PREMIUM SPORT i FILM 40zł

EXTRA +  10zł

MULTI  + 0zł

MULTIROOM STANDARD 0zł

NAJEM DEKODERA  20zł

 

Pani w punkcie oferowała taką samą cenę za to samo ( tak mówiła ) podczas składania wypowiedzenia. Odpowiedziałem że trochę drogo ( chciałem ugrać 10zł-20zł ) powiedziała żebym czekał na ofertę z centrali ( na pewno się odezwą wspomniała ). No i dzwonili tylko chcą za podobną ofertę ponad 120zł i że jeszcze jakieś programy odpadną bo jak powiedzieli zdrożały. Ja na to że dziękuję :crazy:  i do widzenia, czy jest szansa wyrwać to co mam za mniej niż 100 zyla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przedłużyłem :)

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6)

 

Opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD - 2 Cameleony

Hustler HD - 6m - 0zł , 6m. - 4,99 zł

Adventure TV HD - 1m - 0zł.

Cinemax - 6m - 0zł.

H2 - 1m - 0zł.

History HD - 1m - 0zł.

 

69,90 - 24miesiące

 

Jak na dzisiejszy czas cena niezła, ale te 24 miechy to stanowczo za długo. Do grudnia mało czasu [ koniec umowy ] i za tyle bym wziął, ale absolutny maks to 15 miechów. Nikt mi nie zagwarantuje, że C+ nie przegra  przetargu na BPL jedyną rzecz która mnie trzyma przy NC+.

No ale dla innych dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym ponowić swoje pytanie bo widzę że temat zmienił trochę wątek. Czy przy zejściu na niższy abo i ofercie konsultanta jak dla nowych klientów (extra+ bez c+ za 59,90zł) można cokolwiek ugrać dobierając dodatkowo MRP (obecnia oferta 10zł przez pierwszy rok potem 20zł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie składalem wypowiedzenia umowy. Panowie z NC+ Łaskawie zadzwonili do mnie ..TYDZIE Przed koncem umowy, i byly tlelefony, mowienie ofert, ale jesli Pan powiedzial ze zadzwoni o tej i o tym dniu, z oferta, odebralem,. po namysle stwierdzilem ze chcialbym o odlaczenie 30 wrzesnia pakietów NC+, pan konsultant powiedzial ze tak uczyni i co..Dzis mam umowe na czas nieoreslony.. za kwote 171 zl i 50 gr. Co mam dalej robic? a Dzis bd dzwonic.. co do "problemow z umowa ", tak napisali mi na E-MAIL.

Edytowane przez krzych1921
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich co do tej pory mieli pakiet Extra+ Multi + 8C+ na 15 miesięcy w łamańcu 4 mce za 0, 11 mcy za 79.90.

 

Złożone wypowiedzenie, sygnał wyłączony dzisiaj, dzisiaj też telefon od konsultanta.

 

Jedna z propozycji, na którą się chyba zdecyduję bo zależało mi na tym żeby płacić mniej: Extra+ bez Canalów + za 44,90 (jeszcze wczoraj przed wygaszeniem sygnału nie było opcji żeby zeszli niżej niż 59.90). Acha, no i płatności od listopada czyli październik za 0 zł. Umowa na 15 miesięcy.

 

Wniosek: warto czasem odczekać do końca żeby ugrać lepszą ofertę i nie robić pochopnych ruchów z zakupem CP :)

 

Inne oferty od nc+ (tutaj nic się nie ruszyło):

 

- to co miałem do tej pory za 79.90, umowa na 24 m-ce

- Comfort + i 6C+ za 59,90, umowa na 24 m-ce

- Comfort + i 8 C+ + C+VOD za 69,90, umowa na 24 m-ce

Edytowane przez wroj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, iż cały czas proponują nam te "extra oferty" wniosek jest prosty - tak czy owak, są wybierane :) , a zwroty to jakiś marginalny %.

Przecież czytasz, że większość "mięknie" i bierze co dają. Po co więc mają ceny obniżać?

 

Ja od dzisiaj, nie jestem już w nc+ :)

Edytowane przez Arr0w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniajcie tematu forum, jak byk jest napisane, umowa musi byc wypowiedziana pełny miesiąc listem poleconym lub osobiście w punkcie sprzedaży, sam tak miałem, umowa do końca pazdziernika, wypowiedziałem listownie (aha trzeba podpisać papier osobiście!!!!) na początku września, gdybm tak nie zrobił płaciłbym ponad 150 zł, skad wiem, od konsula z którym rozmawiałem pod koniec sierpnia.

 

Moi rodzicie przedłużyli teraz Extra bez C+ umowa na 24 m-ce za 49,90.

 

Ja czekam, mam łamańca o którym pisał "wroj" 15 m-cy już wole niż 24. akurat 15 m-cy będzie mijać  okolicach Bożego Narodzenia wtedy coś mozna "ugrać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia 2015 (79,90 zł), a dziś o dziwo telefon w sprawie przedłużenia umowy :mrgreen: Z ciekawości pociągnąłem temat i przedstawiono mi ofertę droższą o 25 zł niż mam teraz. Oczywiście umowa na jedyne 24 miesiące  :mrgreen:  Obecnie posiadam:

 

Comfort+Extra
Multi
8x C+
HBO

HBO GO
netVOD+ konto podstawowe
History HD
multiroom (2 karty)
Pace i Philips

 

Delikatnie acz stanowczo nie zgodziłem się na zaproponowane warunki bo i po co robić to teraz. Czekam na decyzję o cenie, jeśli chodzi o Eleven a potem jak zwykle zresztą, wyślę wypowiedzenie. Jeśli okaże się, że warunki mimo złożonego wypowiedzenia, nadal będą oscylować wokół 100 zł to po 10 latach nasze drogi się rozejdą. Robiłem już wstępny rozwiad, w Netii za podobną ceną dostanę to samo + Polsaty Sport (pod kątem Euro 2016).

Edytowane przez zagi82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca listopada, wypowiedzenie poszło, przed chwilą telefon ( pierwszy ), oferta standard 69,9 za extra+ i 6xC+ na 24 miesiące, na hasło krócej i taniej odpowiedź, że się nie da, na pytanie o 11 nie zna ceny ale "zapewniał", ze na pewno będzie to płatne. Oferta odrzucona, powiedziałem żeby dzwonili po 15-tym ale nie robię sobie nadziei, że coś się zmieni. 

Przyjdzie chyba przywitać się ze .....słoneczkiem :-)

Edytowane przez corsair28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniajcie tematu forum, jak byk jest napisane, umowa musi byc wypowiedziana pełny miesiąc listem poleconym lub osobiście w punkcie sprzedaży, sam tak miałem, umowa do końca pazdziernika, wypowiedziałem listownie (aha trzeba podpisać papier osobiście!!!!) na początku września, gdybm tak nie zrobił płaciłbym ponad 150 zł, skad wiem, od konsula z którym rozmawiałem pod koniec sierpnia.

 

Moi rodzicie przedłużyli teraz Extra bez C+ umowa na 24 m-ce za 49,90.

 

Ja czekam, mam łamańca o którym pisał "wroj" 15 m-cy już wole niż 24. akurat 15 m-cy będzie mijać  okolicach Bożego Narodzenia wtedy coś mozna "ugrać".

Gdzie tak jest niby napisane?Poczytaj dokładnie regulaminy  a szczególnie co to jest wypowiedzenie umowy i rezygnacja z usług i co kogo dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie, na jakiej zasadzie działają karty (Cameleon) C+ Prepaid dostępne w internecie?

 

Pakiet Comfort+ wychodzi po 25 PLN (płatność za rok z góry), a nc+ woła od starego abonenta 39,90 PLN.

 

Tylko martwi mnie, że nie płacę nc+, tylko "nie wiadomo komu" :/

Edytowane przez Arr0w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...