Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze eleveny mogą być za darmo dla posiadaczy pakietów C+. będą częścią składową tego pakietu i nie będzie można z nich zrezygnować biorąc C+ za to sam pakiet C+zdrożeje.

I wszystko będzie jasne,dla posiadaczy C+ będą niby bezpłatnie a sama paczka C+zdrożeje i na tym nc+ będzie zarabiać.Zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Aktualnie mam ofertę comfort + z extra+ multi+ hbo i 6C+, słynny łamaniec 53 zł(6 miesięcy 0 zł, reszta 79zł). Umowa ważna do końca września. Wypowiedzenie oczywiście wysłane już w wakacje.  Oferty:

Extra z C6+ na 24 miesiące 69, 99 albo oferta 59 zł i Comfort i C6+(tym pakietem jednak nie jestem zainteresowany). Mimo licznych odmów nie chcą zejść odrobinę z ceny i chyba rozstaniemy się po 11 latach.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, po 11 latach nie chcą zejść z ceny?! A ja się dziwię, że mi po roku nie chcą opuścić ani złotówki :)
Konsultant mi dziś wciskał, że lepsze oferty niż te co przedstawiłeś są dla klientów, którzy są dłużej z nc+. Rok to trochę za mało na duże zniżki. Cyt. "Warto podpisać umowę na kolejne 15 miesięcy za i zbudować lojalność w firmie. Po następnej umowie na pewno będą lepsze oferty."
No i właśnie widzę, 11 lat nie wystarczy na zniżki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, po 11 latach nie chcą zejść z ceny?! A ja się dziwię, że mi po roku nie chcą opuścić ani złotówki :)

Konsultant mi dziś wciskał, że lepsze oferty niż te co przedstawiłeś są dla klientów, którzy są dłużej z nc+. Rok to trochę za mało na duże zniżki. Cyt. "Warto podpisać umowę na kolejne 15 miesięcy za i zbudować lojalność w firmie. Po następnej umowie na pewno będą lepsze oferty."

No i właśnie widzę, 11 lat nie wystarczy na zniżki :/

 

Dziś podczas rozmowy konsultantka mówiła, iż te specjalne "oferty" są dla klientów od 8 lat. Tylko gdzie tu zniżka, skorą chcą żeby płacić za mniej kanałów(HBO, utrata sportów) za więcej kasy... aaa, i też mam ładny cytat z dzisiejszej rozmowy "Umowa na 24 miesiące jest korzystna bo będę miał spokój" - chyba od ich telefonów bo od czego tu więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem na pakiet start za 19,90zł. Już nie chciało mi się walczyć z nimi "jak lew" o 10zł obniżki. I tak pewnie później przejdę na comfort. Powiedzcie mi tylko czy zmigruję później do comfort w cenie 39,90zł? Bo w dokumencie w emailu jest podana cena comfort za 59zł. Niechciałbym później niemiło się zdziwić. Konsultant powiedział że CHYBA będę mógł zmigrować do comfort za 39,90zł. Chciałbym wiedzieć na 100%. Nie kliknąłem jeszcze linku w emailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to cały czas?! Chyba że od dzisiaj...

Ja już miałem 4 telefony od czasu wyłączenia Elevenow i za każdym razem każdy z konsultantów zapewnia, że tak właśnie będzie. Ale jak to będzie faktycznie zobaczymy w połowie października dlatego ja spokojnie czekam. Edytowane przez marcin79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podczas rozmowy konsultantka mówiła, iż te specjalne "oferty" są dla klientów od 8 lat.

Ciekawe, jestem abonentem prawie 15 lat i jakoś lepszej oferty niż Extra z  6 C+ na 24 miesiące za 69,90 lub na 12 miesiecy za 79,90 nie otrzymałem.

Jutro ostatni dzień obowiązującej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze eleveny mogą być za darmo dla posiadaczy pakietów C+. będą częścią składową tego pakietu i nie będzie można z nich zrezygnować biorąc C+ za to sam pakiet C+zdrożeje.

I wszystko będzie jasne,dla posiadaczy C+ będą niby bezpłatnie a sama paczka C+zdrożeje i na tym nc+ będzie zarabiać.Zobaczycie.

W CanalSat  beIN Sport /odpowiednik naszego Eleven /13,5 eur.także nie łudż się na zapas ,bo się możesz roszczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca września i wysłałem wypowiedzenie dopiero 3 września i jakiś czas temu dostałem od nich e-mail z informacją "że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/10/2015."

Czy jeśli przedłużyłbym z nimi umowę 1 lub 2 października, to czy będę musiał za październik płacić tą cholendarną cenę bez promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament za 59,90 za Extra z 6xC+ nie istenieje. Nikt tego nie potwierdził, Takie oferty pojawiały się ostatnio na początku lipca.

 

Czy jeśli przedłużyłbym z nimi umowę 1 lub 2 października, to czy będę musiał za październik płacić tą cholendarną cenę bez promocji?

 

Przedłuż na wszelki wypadek dzisiaj lub jutro, wtedy na pewno nic Ci nie naliczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...