Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jerry

Nie no, ale dekoder./moduł dają nie .

Dla jasności,  jestem jeszcze abo nc...

Dają albo każą zapłacić, zależy co wybierasz. Czyli zależne jest tez od tego co masz w NC+

 

Jednak wygląda że dają ale nie można dostać dekodera z nagrywaniem.

 

EDIT: sprawdziłem promocje na stronie CP

Edytowane przez jerry2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

umowę mam do końca listopada. Posiadam aktualnie Extra+Canal+ 8x, HBO, Multiroom Standard za 0zł (2 karty) - moduł CAM + DSI87 z wolnego rynku. Płacę za to średnio 65zł. Chyba przyszedł czas na zmianę a mianowicie będę potrzebował w sumie 3 dekoderów i to raczej w konfiguracji P.box i 2xWifiBox. Nie chciałbym łączyć tego kablami (mieszkanie w bloku, sieć WiFi ładnie się rozchodzi). 

Teraz pytanie: co mogę przy przedłużaniu wynegocjować i w ogóle z jakimi kosztami by się taka zmiana wiązała (aktywacje, miesieczne opłaty)??

Dzięki

 

Sam sobie odpowiem :-) Miałem właśnie telefon z DUK.

Oferta aktualna to Extra+ 6xC+ 24m za 69,90zł. Jeśli chodzi o multiroom to wygląda to następująco:

- WiFi PremiumBox 5zł mięsiecznie

- 1-szy WiFiBox 5zł/12m, potem 10zł

- 2-gi WiFiBox 10zł/24m

 

Nie wiem czy za dodatkowe dekodery żądają aktywacji - nie dopytałem. Ceny multi jak dla nowych.

Edytowane przez kogutko21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, extra+ 6x canal ze średnią - 53 zł. Dają ceny jak wszystkim, więc na przeczekanie też chciałbym start + . Ktoś wyrwał teraz za mniej niż 19,90?

Zostawią mi dekoder nbox HD 500gb?

Ps. Dla nowych jest Comfort z 6 miesięcy za darmo, ale umowa na 30 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj zadzwonili (standardowo z numeru 224695590) pytanie co mnie nie interesuje , odpowiadam że Comfort z Canal + i multiroom a pan na to że nie ma takiej oferty dla  mnie i czemu nie chce Eurosport i piłki nożnej , na odpowiedź że mnie piłka nie interesuje totalnie bo oglądam żużel odpowiedział że faktycznie wtedy nie ma dla mnie nic do zaoferowania i że może coś się pojawi dla mnie za jakiś czas. Dziś idę złożyć wypowiedzenie bo umowa do końca listopada a nie chce się zdziwić z opłatami ... 

 

 

P.S składając wypowiedzenie w punkcie wystarczy dowód osobisty czy trzeba jakiś druk wypowiedzenia zabrać ze sobą ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 15 min ględzenia z konsultantem taka propozycja: Comfort + z Eurosportem 2  + 6 x C+ za 64,90 na 24 m-ce.

Mam do końca września (jak to tu na forum piszecie) "łamańca" Comfort + z Eurosportem 2  + 8 x C (ale 2 x C+ doszły w trakcie umowy) za średnio 58,0/mc.

Nie przyjąłem

Edytowane przez sHHeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no po prostu beton. Na dodatek widzę, że nie dostaję nawet tego co wszyscy tylko drożej :/

Dzwonią co dwa dni, bo do końca umowy został tydzień i zawsze to samo. Więc dziś też to samo:

Extra+, 8xC+(bo ponoć z 6 wychodzi taka sama cena), - 79,90 zł

Extra+, z jakimiś dodatkami HBO na 6 m-cy, Filmboxy, Cinemaxy itd na 1 m-c - 59,90 zł

 

Do tego dochodzi najem dekodera za 5 zł dodatkowo.

Wszystko oferowane na 15 miesięcy.

 

Aaa, zapytałem o Eleven bo Pani mnie mocno namawiała na pakiet "Premium" z Canalami. Stwierdziłem, że nie chcę brać teraz bo co będzie jak kupię ten pakiet, a za Eleven będą mi kazali płacić kolejne 20 zł. Pani jednak nie przyjmowała argumentów, cały czas swoje, że kanały Premium kosztują, i teraz w NC+ już klienci nie mogą tak mówić, że nie ma piłki, bo są wszystkie ligi. Więc ja od nowa, że tak, ale nie chcę płacić za C+ i dodatkow za Eleven. A ta znowu swoje, że to kosztuje, bo to "Premium", no i ostatecznie poweidziała, że ... może tak być, że będą kosztować dodatkowo, ale to przecież "Premium" więc musi kosztować :)

No i nie przyjąłem oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy zamienić? Kończysz umowę, zdajesz sprzęt i bierzesz TV na kartę.

 

Nie wiem czego można nie rozumieć w słowie zmienić. Nie zamienić, nie wymienić tylko zmienić.

 

Da się zmienić sposób rozliczania się z nc+ z systemu abonemontowego na przedpłatowy (bez wymiany sprzętu).

 

Prościej nie dam rady...

Edytowane przez emigum
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...