Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem więcej niż pięć i opinie są rozbieżne.

 

Co do samych praw - jestem wielkim fanem Serie A, często oglądam Bundesligę, Ligę Mistrzów i Ligę Europy. NC+ ma dwie opcje zrekompensowania mi straty włoskiej ligi - albo obniżają cenę albo włączają w jego ramach nowe kanały Eleven. W przeciwnym razie wybieram atrakcyjniejszą ofertę lokalnej sieci kablowej w której będzie Eurosport 2 a być może włączą i Eleven po niższej cenie niż nc+ która ,,wykrwawiła'' się przetargiem na przeciętną Ekstraklasę której nie oglądam. Ligę Mistrzów poszukam na FTA, a przecież są jeszcze puby są streamy w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po ok 20 telefonach nie odebranych od nc+ wczoraj postanowiłem zobaczyć co mi chcą zaproponować ,umowa kończy się 30 września. Otrzymałem dwie propozycje:

1.Jak to nazwała bardzo miła konsultantka pakiet VIP+, według mnie troszkę okrojony poniżej szczegóły

 

C+8 Canal+VOD, HBO HBO GO, Cinemax, Filmbox, History HD, History 2, Adventure HD, Sundance HD, MR (2 x Cameleon), Pace PVR, NC GOTV, seriale+, Prapremiery TVP ,umowa 12m cena 139.90zł.

 

2.Superpremium+

 

C+8 Canal+VOD, HBO HBO GO, Cinemax, Filmbox tylko 2 kanały (Filmbox i Fightbox) History HD, History 2, Adventure HD, Hustler HD, MR (2 x Cameleon), Pace PVR, ,umowa 12m cena 109.90zł.

 

Bardzo ładnie podziękowałem odrzuciłem propozycje i się pożegnałem z panią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja oferta nc+ przedłużona w maju 2014 roku zawiera:

Pakiet Comfort+, extra+, multi+, Premium sport+ premium film sport+, canal + VOD, DO TEGO HBO gratis na 6 miesięcy. Najem mediabox i multiroom.

Umowa 15 miesięcy

Opłaty dotychczas: Pakiety = 5 miesięcy 0 zł / 10m =79,90

Najem mediaboxa = 15 m x 5 zł

multiroom = 6m = 0zł / 9m= 10 zł Średnio wychodziło 64,26

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane umowa do końca sierpnia

Dotychczas dostałem takie oto oferty:

pierwsza z dnia 4 lipca pakiet extra + 6 kanałów C+ z multiroomem za 69,90 miesięcznie bez żadnych gratisów bez C+ VOD - umowa na 12 miesięcy

Druga oferta z dnia 9 lipca Extra+ 6 kanałów C+ = 69,90 plus do tego najem mediaboxa i multiroom standart 15 zł bez C+VOD w sumie za 84,90 na miesiąc - umowa na 12 miesięcy

Z dzisiaj oferta trzecia extra+, 8 kanałów C+ C+vod, filmbox na 6 miesięcy gratis, za 79,90 na miesiąc plus multiroom za pierwsze 12 miesięcy 10 zł za drugie 12 miesięcy 15 zł - DRAMAT - umowa 24 miesiące

Konsultatka cały czas mi wpierała że maja prawa do transmisji ligi włoskiej i francuskiej, na temat lig angielskiej i hiszpańskiej nic nie potrafiła powiedzieć.

Jak widać to pierwsza oferta najlepsza cenowo choć bez gratisów ale filmboxów to za darmo nawet nie chcę a na HBO podobno nie ma żadnych promocji

W poniedziałek składam wypowiedzenie i chyba DVb- t zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja oferta nc+ przedłużona w maju 2014 roku zawiera:

Pakiet Comfort+, extra+, multi+, Premium sport+ premium film sport+, canal + VOD, DO TEGO HBO gratis na 6 miesięcy. Najem mediabox i multiroom.

Umowa 15 miesięcy

Opłaty dotychczas: Pakiety = 5 miesięcy 0 zł / 10m =79,90

Najem mediaboxa = 15 m x 5 zł

multiroom = 6m = 0zł / 9m= 10 zł Średnio wychodziło 64,26

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane umowa do końca sierpnia

Dotychczas dostałem takie oto oferty:

pierwsza z dnia 4 lipca pakiet extra + 6 kanałów C+ z multiroomem za 69,90 miesięcznie bez żadnych gratisów bez C+ VOD - umowa na 12 miesięcy

Druga oferta z dnia 9 lipca Extra+ 6 kanałów C+ = 69,90 plus do tego najem mediaboxa i multiroom standart 15 zł bez C+VOD w sumie za 84,90 na miesiąc - umowa na 12 miesięcy

Z dzisiaj oferta trzecia extra+, 8 kanałów C+ C+vod, filmbox na 6 miesięcy gratis, za 79,90 na miesiąc plus multiroom za pierwsze 12 miesięcy 10 zł za drugie 12 miesięcy 15 zł - DRAMAT - umowa 24 miesiące

Konsultatka cały czas mi wpierała że maja prawa do transmisji ligi włoskiej i francuskiej, na temat lig angielskiej i hiszpańskiej nic nie potrafiła powiedzieć.

Jak widać to pierwsza oferta najlepsza cenowo choć bez gratisów ale filmboxów to za darmo nawet nie chcę a na HBO podobno nie ma żadnych promocji

W poniedziałek składam wypowiedzenie i chyba DVb- t zostanie

Widać jaka była konsultantka doinformowana skoro nic nie wiedziała o Lidze angielskiej którą posiadają jeszcze jeden sezon.Nie ma na co czekać tylko trzeba składać wypowiedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niebawem kończy mi się umowa. Czy mogę coś więcej z nich wycisnąć bo negocjuję twardo a oni nie chcą się zgodzić na nic niżej

 

Umowa na 12 miesięcy

Ogólnie cała oferta + 6 miesięcy redlight - bez pakietu NOC

multiroom (2 camelony)

1 dekoder PACE

 

109,90

 

Mogę z tym zejść jeszcze z 10 zł ? Czy nie da rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z dziś:

- Extra+ z C+ za 69,90

- Start+ z C+ za 59,90.

 

Ile C+ (pewnie 6x) nawet nie pytałem, grzecznie ale ironicznie wytłumaczyłem dlaczego oferta słaba i podziękowałem.

 

Dostałem tą samą propozycję .Oczywiście jest tam 6 c+. Paczkę 8 proponują za 99 zł. Oczywiście pierwsze zdanie przed rozpoczęciem rozmowy to informacja że mam 2 tygodnie na zdanie sprzętu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was był ostatnio w punkcie NC+ i pytał o promocje........bo dzisiaj przypadkiem byłem koło punktu i czytam kartkę "Promocja - extra +, canal+ i HBO za 59 zł na 18m- szczegóły u sprzedawcy". Pytam więc o co chodzi - Pani odpowiada ,że jest to tak łamana oferta programy na cały okres umowy, ale płatności 2x59,90 - 10x69,90 i 6x109,90 wychodzi średnia 82 zł z groszami. Zastrzegam, że Pani w tej ofercie nie była najlepiej zorientowana i mógł się wkraść błąd. Natomiast stwierdziła, że mają podobną ofertę ale na 15 m i podobnych zasadach płacenia (podobno jeszcze bardziej korzystna). Jak będziecie mieć czas to sprawdźcie w własnych punktach. Odnoszę wrażenie, że jak na razie to przy przedłużaniu umów cena może się nieznaczenie różnić od takiej promocji dla nowych klientów oferowanych w punktach NC+, a nie na stronie internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z dziś:

- Extra+ z C+ za 69,90

- Start+ z C+ za 59,90.

 

Ile C+ (pewnie 6x) nawet nie pytałem, grzecznie ale ironicznie wytłumaczyłem dlaczego oferta słaba i podziękowałem.

 

Dostałem tą samą propozycję .Oczywiście jest tam 6 c+. Paczkę 8 proponują za 99 zł. Oczywiście pierwsze zdanie przed rozpoczęciem rozmowy to informacja że mam 2 tygodnie na zdanie sprzętu ;-)

Co to za przepasc miedzy pakietami ? Rozumie gdyby to byl Comfort+ z ta cena 59,90, ale tu Start+ w tej cenie, a o 10 pln'ów wieceji juz Extra+

Zrobione po to by dolozyc te 10pln i brac z pakietem Extra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy każdy będzie narzekał że drogo jak za jeden kanał przykład ESP2.

 

Jestem pewien, że przynajmniej na 40 % procent kanałów, które macie w pakietach nie patrzycie nawet przed chwilę. Wolałbym wybrać 20 kanałów po 5 zł każdy, zamiast 100 śmieci, które nam wciskają. Ale to tylko moje zdanie. Takie tam małe marzenia telewidza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ to może kiedyś był ekskluzywny, ale na pewno nie teraz. Podobnie HBO.

A pakiet Ekstra+ naszpikowany jest kanałami typu paramount czy liftime co 10min reklama. Nie warto przepłacać tylko po to żeby mieć.

pełna zgoda im więc Kanałów Canal plus tworzy tym mniej do oglądania jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z dziś:

- Extra+ z C+ za 69,90

- Start+ z C+ za 59,90.

 

Ile C+ (pewnie 6x) nawet nie pytałem, grzecznie ale ironicznie wytłumaczyłem dlaczego oferta słaba i podziękowałem.

 

Dostałem tą samą propozycję .Oczywiście jest tam 6 c+. Paczkę 8 proponują za 99 zł. Oczywiście pierwsze zdanie przed rozpoczęciem rozmowy to informacja że mam 2 tygodnie na zdanie sprzętu ;-)

Co to za przepasc miedzy pakietami ? Rozumie gdyby to byl Comfort+ z ta cena 59,90, ale tu Start+ w tej cenie, a o 10 pln'ów wieceji juz Extra+

Zrobione po to by dolozyc te 10pln i brac z pakietem Extra+

Jeszcze jedna wazna kwestia, wychodzi na to ze tanio sobie wyceniaja pakiet Extra+, skoro roznica miedzy Start+ to tylko 10zl :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

umowa kończy mi się za 3 miesiące

1. Mam dekoder z dyskiem 500GB na własność

2. Stary pakiet Comfort+ za 29.9zł na 15m

3. Opcja Multi+ za 0zł na 15m po tym czasie 15zł

4. Opcję dodatkową Extra+ za 20 zł na 15m po tym czasie 30zł

 

Płacę miesięcznie 49.9zł

PYTANIE: Pakiet mi odpowiada i jest odpowiednikiem aktualnego Extra+ który kosztuje 59zł, czy jak wypowiem Multi+ i Ekstra+ i nie przedłużę umowy, to zostawią mi pakiet Comfort+ za 29.9zł miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomsor6. Wypowiadasz umowę ''ogólnie'' . Gdy zaczną dzwonić to wtedy podkreślasz,że tylko i wyłącznie interesuje Cię Comfort. Oczywiście nie będą chcieli na początku o tym słyszeć i na siłę będą wciskać to co masz lub więcej...... oczywiście drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...