Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choć, niektórzy (jak np. "lukimann") nie wytrzymują ciśnienia, pozwolę sobie w celach porównawczo-edukacyjnych, przedstawić dzisiejszy odcinek negocjacji z nC+. Zaczęło się obiecująco, bo miła pani zaproponowała za 59,90 (12 m-cy) pakiet Extra z opcjami 6xC+ i Cinemax. Upomniałem się nieśmiało o HBO i po dwuminutowej "konsultacji z przełożonym", otrzymałem tą opcję na 6 m-cy gratis. Niestety, dalsze negocjacje utknęły w martwym punkcie, ponieważ zacząłem dopominać się o "rekompensatę" za Zest i Sportklub. Po dłuższej chwili padła propozycja w postaci History i H2, ale bezceremonialnie oświadczyłem, że te kanały mnie nie interesują, a mogę zaakceptować np. Sundance Channel (Adventure otrzymałem na 24 m-ce w ramach decyzji UOKiKu). Konsultantka, nieco mnie rozbawiła, twierdząc, iż na taką konfigurację, nie pozwala w moim przypadku, "system". Chciałem być dowcipny i powiedziałem, że jeszcze poczekam, do czasu, aż "system" potraktuje mnie nieco łaskawiej. Pani, jednak, chyba się obruszyła moimi "żarcikami". Więc czekam (do 31.VIII, na razie bez wypowiedzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Umowa do końca czerwca 2015 wypowiedzenie wysłane. Czy pakiet EXTRA + Filmbox ewentualnie Cinemax za 49. 90 PLN na 15 miesięcy opłaca się ?/ EXTRA+ 6 C+ za 59,90 umowa na 12 miesięcy czy warto?.

Proszę podpowiedź na co się zdecydować. Na C+ i HBO mi tak bardzo nie zależy ponieważ mam w domu drugi zestaw NC+ gdzie te kanały mam. Co mogę wywalczyć.

Obecnie płacę 99.90 ale mam pakiet Superpremium z C+ HBO.

Za rady z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra + FIlmbox za 49,90 to bardzo drogo…

a ta druga oferta to jest już standardowa.

 

 

Mija miesiąc a u nich nic się nie zmienia. Szkoda, że nie ma tych łamanych ofert. Ogólnie chcą wciskać każdemu to samo, za bardzo podobną cenę.

Dzwonią teraz bo wiedzą, że w sierpniu bez kilku lig itd nie podpiszą z niektórymi umów. To chcą ich teraz zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższego widać że wypowiedzenie przestało być kartą przetargową do lepszych ofert.

 

Jak wypowiedzenia zaczną się uskuteczniać-tj. ilość abonentów rezygnujących z coraz uboższej oferty zacznie mieć tendencje wzrostową, to sytuacja stoponiowo wróci to normy...Zaczna "poważniej" traktować wypowiedzenia przynajmniej im bliżej końca umowy :wink: Tylko czekać na kolejne kroki konkurencji ułatwiające podjęcie takich decyzji. Na szczęście czas działa na moją korzyść-umowa do marca 2016. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :]

 

Do tej pory:

Comfort+

Multi+

Premium Sport+film

Multiroom Standard (2 x cameleony)

HBO x3

C+ VOD

2 x PEACE

Wszystko na 15 miechów za 84,90zł (bez łamańców).

Umowa do 31.08.2015 - wypowiedzenie złożone.

 

Dobijali się smsami i telefonicznie, nie mogłem odebrać, raz odebrałem z Krakowa ale nie mogłem rozmawiać, powiedzieli że zadzwonią. Dzisiaj zadzwoniła bardzo miła Pani (kierunkowy Warszawa) i jej propozycja- wszystko co do tej pory, czyli:

przejście na extra+

8x C+

HBO x3

C+ VOD

Multiroom Standard

2x PEACE

do tego:

2 x cinemax

5 x filmbox

Wszystko na pełne 12 miesięcy. kwota dokładnie ta sama 84,90zł, cinemaxy i filmboxy włączone od zaraz, mimo że umowa od 01.09.2015 czyli de facto mam je na 14 miesięcy. Na wariata spytałem o manpack, oczywiście w tej kwocie. Dałoby radę (rozmawiała z przełożonym taaaa hehe) ale wtedy HBO tylko na 6 miesięcy za darmo. Mam dostać to na maila. Hmm hmm i co Wy na to?

 

Ok, dostałem to w końcu na maila nazywa toto się superpremium+ (6) itd itp ale wykazie kanałów nie ma tych 2 nowych C+ (pies je ganiał ale gadka była inna). Zadzwoniłem do DUK i koleś mnie zabił - nie ma takiej możliwości żebym miał 8xC+ w tej cenie, panienka w piątek musiała się pomylić, reklamacji nie mogę składać bo jeszcze oferty nie aktywowałem... mam chęć wcisnąć "Rezygnuję z oferty"... w imię zasad :censored::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, dostałem to w końcu na maila nazywa toto się superpremium+ (6) itd itp ale wykazie kanałów nie ma tych 2 nowych C+ (pies je ganiał ale gadka była inna). Zadzwoniłem do DUK i koleś mnie zabił - nie ma takiej możliwości żebym miał 8xC+ w tej cenie, panienka w piątek musiała się pomylić, reklamacji nie mogę składać bo jeszcze oferty nie aktywowałem... mam chęć wcisnąć "Rezygnuję z oferty"... w imię zasad :censored::mrgreen:

 

W imię zasad możesz podtrzymać wypowiedzenie umowy . Ze skutkiem rozwiązania na okres wyznaczonego czasu. W uzasadnieniu odejścia jako powód możesz opisać sytuację. No chyba ,że się nie szanujesz-twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą sms ze dzisiaj jakiegoś Happy Hour i zeby dzwonić, ale coś mi się wydaję że każdy dostał takiego smsa. Te ich "promocje" chyba jakieś kiepskie są :)

 

Tez dostałem :)

To widzę, że dział marketingowy kombinuje jak koń pod górę. Gdyby było coś sensownego (czyt. normalna cena za pomniejszone pakiety), to pewnie by dzwonili, a nie wysyłali jakieś smsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dziś pierwszy telefon w sprawie przedłużenia umowy (wypowiedzenie jeszcze nie wysłane) i tak: Extra+ 6xCanal+ w cenie 59.99zł. na 12mies. Nie wiem czy to przyniesie jakieś korzyści, ale idę na przetrzymanie, dodatkowo wyślę wypowiedzenie. Zapytałem jeszcze jak będzie z ligą włoską i francuską i zapewniono mnie że w tej kwestii nic się nie zmieni bynajmniej dla mnie, bo mają podzielić się prawami z Eurosportem, a Eurosport będę miał w pakiecie, tak bynajmniej mnie zapewniono.

Pytałem jeszcze o wymianę dekodera z Turbo na Mediaboxa+ ale niestety poinformowano mnie, że nie są już dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...