Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie wiem jaka prędkość jest wymagana do IPTV.

Żadna... "Kanał"danych dla IPTV jest niezależny od internetu. Możesz mieć np. Neo 1Mbps, a po uruchomieniu dla IPTV pojawi się osobno ok 4Mbps dedykowane tylko dla tej usługi (co znaczy, że jak nie oglądzasz tv to nie podziałasz sobie w necie na 5 Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

'Dodatkowo, 21 września br. TP wprowadziła dla niektórych abonentów usługę catch-up TV, która działa na zasadzie telewizji na życzenie, ale umożliwia widzom oglądanie wybranych programów w okresie tygodnia od ich emisji na antenie. Początkowo widzowie będą mieli dostęp wyłącznie do programów własnych TVP1 i TVP2 (przede wszystkim seriale i programy publicystyczne). W najbliższych dniach catch-up TV zostanie udostępniona wszystkim abonentom usługi satelitarnej i IPTV Grupy TP. TV na życzenie dostępna jest bez dodatkowych opłat. Grupa TP zapowiada poszerzenie usługi o kolejne kanały.'

 

https://satkurier.pl/news/59164/tp-nowa- ... up-tv.html

 

Z tego newsa wynika ,że chyba tylko nie którzy mają dostęp do TV na Życzenie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo. Nie wiem dokładnie w czym jest rzecz ale prawdopodobnie blokują możliwość pobrania nowego softu i dekoder świruje. Potwierdzenie tezy? Po odłączeniu Livebox-a od neta dekoder chodzi normalnie. @mrozio11 - spróbuj tego rozwiązania i daj znać czy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft od TP to nie tylko TV na życzenie, ale także wiele innych funkcji. Została zmieniona czcionka, w opcjach pojawiła się opcja wyboru dzwięku(stereo, AC3) oraz lepszy wskaźnik sugnału satelity. Tp szykuje się do tworzenia własnych list kanałów, bo pojawiła się opcja wyboru przełacznika i można na pilocie wpisywać liczby tysięczne, a nie jak wcześniej setne. Ponadto po komunikat "Kanał nie jest dostępny w twoim abonamencie" pojawia się plansza z numer tel i sms. Wreszcie mozna oglądać kanały 4:3 i 16:9 bez konieczności przełaczania i czarnych pasów. Wersja softu to 295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pytanko mam do posiadaczy tego :censored: sprzetu jakim jest ten owy dekoder otoz moj dzisiaj odmowil mi posluszenstwa tzn. nie reaguje wogole na komendy z pilota ani z panelu zatrzymal mi sie obraz na "planszy" z wyborem pomiedzy "telewizja,filmami a canal+" i ani ruszy jak probuje naciskac pilota to dioda "mruga" na dekoderze! :? a po paru minutach robi restart i odnowa to samo :/ mieliscie cos podobnego do tego co ja czy sa jakies sposoby na jakis restart oprucz oddania do serwisu czy wylaczenia na "zywca" z pradu czy to moze ma cos wspolnego z tym nowym softem co mamy go miec juz mi rece opadaja na ten :censored: sprzecior

pozdrawiam

 

aha i jeszcze pytanko z innej beczki czy jesli sie okarze ze to z winy TP :censored: ze mam takie problemy z dekoderem i ze za cos zaplacilem a nie mam mozliwosci skorzystania czy moge sie domagac jakiegos zadoscuczynienia!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...