Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mogę,nic się nie zmienia,znowu tylko 1 mecz-normalnie żenada,że w TV otwartej nie ma 2 meczy LM,a w kodowanej jest na w\ogóle nie dostępnej n-ce-jak wejdzie do kablówek to pewnie z jakimiś innymi kanałami i zażyczą dodatkowych opłat(bo że wejdzie normalnie do pakietu to mi się wierzyć nie chce) ,

może lepsze studio będzie,ale to mały plus(i tak czas będzie ograniczony bo to tv otwarte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,66306 ... olsat.html

 

Kmita-szef PS mówi,że Polsat rozpocznie studio o 20:30 a skończy po północy(czyli jak kiedyś w PS).Do tego mogą retransmitować mecz(fajnie,mam nadzieje,że np. w 1/4 LM zrobią zaraz po 1 meczu retransmisje drugiego bo wtedty tylko 2 mecze grają).Do szczęścia brakuje tego meczu wtorkowego.

Na pewno zmieni się to,że LM dzięki Polsatowi zyska nieco atmosfery-otoczka będzie większa niż w TVP gdzie studio jest nijakie i idzie krótko,ale szkoda,że nie mogli dać więcej kasy i kupić mecz we wtorek.

Ogólnie Polsat zachował się jak Polsat-tanio popularny produkt.I znowu we wtorek nie będzie można ogladać LM jak kiedyś.

Wiadomo coś o nsport w kablówce-będzie jakiś pakiet czy wejdzie do istniejących pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipa. a miało(mogło) być tak pięknie .szkoda wielka ,ale co zrobić.......................

co do pakietu kodowanego to w sporcie na tvn gośc powiedział takie coś"według naszych nieoficjalnych danych lige mistrzów bedzie można oglądać przez następne 3 lata w kanale nsport" . nawet nie było żadnego reportażu ,tylko krótka wzmianka.Wg mnie to oni opierają się tylko i wyłącznie na tym co napisała dzisiejsza prasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety troche sie zawiodlem myslalem ze beda transmisje takze w we wtorki :/ A nsport nie moze we wtorki jednego meczu puszczac w otwartym tvnie to by bylo ligiczne. Dobrze ze jak Polski klub awansuje i bedzie gral we wtorek to beda to pokazywac na polsacie ciekawe jak z kwalifikacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,66306 ... olsat.html

 

"Po trzecie, dla nSportu to bardziej łakomy kąsek niż przed trzema laty, bo w myśl nowej umowy stacja ta pokaże mecze już od trzeciej rundy eliminacyjnej, a jej partner z otwartej stacji ma prawo do jednego a nie dwóch dni z Ligą Mistrzów - opowiada jeden z nich."

 

Ciekawe co z meczami eliminacyjnymi polskich druzyn? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli polski klub zagra w LM pewne jest że 6 spotkań w grupie będzie pokazane,czyli innego meczu niż polskiego klubu nie zobaczymy,

prawa dają możliwośc pokazywanie polskiej drużyny w LM,więc pewnie przetarg na Ligi Europejskie też da taką możliwośc(ciekawe czy od eliminacji) bo podobno to prawa na całe rozgrywki a nie od 1/4 jak ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...