Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Vision napisał:

@frankie1905to naprawdę wychodzi $300 miesięcznie? Jestem w stanie sporo zapłacić za dobrą jakość PL, idealnie z angielskim komentarzem, ale prawie 1500zł miesięcznie, to ponad limit 

Głowy nie dam, ale tutaj chyba chodzi o inną walutę: dolar hongkoński (HKD) kosztuje obecnie 0,59 zł, podczas gdy dolar amerykański (USD) 4,62 zł :)

Edytowane przez sportsmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, sportsmen said:

Głowy nie dam, ale tutaj chyba chodzi o inną walutę: dolar hongkoński (HKD) kosztuje obecnie 0,59 zł, podczas gdy dolar amerykański (USD) 4,62 zł :)

To by miało sens! I znacznie lepiej wyglądałaby ta oferta! To czekamy na info od @frankie1905o koszcie, jakości i tym, jak trudno się zarejestrować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sportsmen napisał:

@frankie1905 Z ciekawości: ile kosztuje miesięczny abonament, z którego korzystasz? Co obejmuje?

Ja mam wykupionego Season Passa na wszystkie mecze: PL, La Liga, Serie A, Ligue 1, Champions League, UEFA Europa League za 3680 dolarów hongkońskich, co daje 2172,21 zł za sezon. To bardzo dużo, ale dla mnie fanatyka piłki nożnej, który lubi mieć dostęp do wszystkich meczów tych rozgrywek w jakości FULL HD i 4K, bez anten, na TV, laptopie czy komórce, to akurat ja jestem skłonny zapłacić. Wiadomo, gdybym wziął C+Online i full pakiet sportowy za 60 zł miesięcznie + Viaplay za 34 zł miesięcznie to wyszłoby mnie to niecały 1000 zł za sezon, ale co bym się nadenerwował na jakość na Viaplay czy brak 4K, to ja wolę mieć spokój i pewną transmisję. I oczywiście Catch-Up do około miesiąca, a nie 48 godzin jak na Viaplay. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne pakiety i ceny, wszystko zależy czy ktoś chce płacić miesięcznie czy rocznie.

Miesięczny pakiet 4K Premier League + Laliga to koszt 248 HK$ czyli ok 150 zł.

W dwóch pierwszych kolejkach Premier League pokażą 4 mecze w 4K a od 3-ciej kolejki 3 mecze w jakości 4K.

Jeśli chodzi o Laligę to pokazują 1 mecz w jakości 4K w każdej kokejce.

Najlepiej opłaca się zakup rocznego pakietu lączonego.

Dodatkowo jest kod -20% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, frankie1905 napisał:

Ja z NowE korzystam od kilku miesięcy. Nie mam co prawda na Samsung TV podejrzenia aktualnej przepływności obrazu zarówno w FULL HD czy 4K, ale wizualnie sztos. Moim skromnym zdaniem lepiej niż 4K z FUBO TV. Oglądałem najbardziej popularne mecze piłkarskie w trakcie ubiegłego sezonu, w tym finał LM i praktycznie zero zacięć, czy smużenia obrazu. Pojawiały się drobne zacięcia sporadycznie, ale moim zdaniem była to po pierwsze kwestia mojego łącza: 50mb/s i faktu, że oglądałem przez Express VPN. Aktualnie mam 300 mb/s i będę oglądać za pośrednictwem Streamlocator Hub, bowiem na moją prośbę dodali obsługę NowE wczoraj - ich serwery są dużo szybsze niż DNS FLEX czy VPN. W każdym razie zobaczę jak to będzie hulać i dam cynk. 

Ciekawe, czy ich 4K ma HDR jak to ze Sky.

Sky oferując HDR na ten moment ma lepsze 4K niż FuboTV i chyba też wyprzedza NOWE pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oceny jakości mam telewizor 65 cali podpięty kablem sieciowym, nie stosuję Wi-Fi, ani przystawek. Aplikacja we wcześniejszej wersji.  I tu obiektywnie mogę przyznać, że to Full HD nie było pierwszoligowe, ale z pewnością wypadło lepiej niż przekaż Viaplay. Sky na wszystkich czterech feedach płynnie, żadnych mikroprzycięć, czy tego typu niespodzianek. Zrzuty pojedynczych klatek są z PC, bo fotografowanie telewizora mija się z celem.

 

Tu z jeszcze innego feeda.

Premier-League-03a.jpg

 

Premier-League-03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądalem na firestick 4k i też miałem wrażenie że jakoś była dużo slabsza niz dotychczasowy standard sky, a na meczu bundesligi z włoskiego sky sport było jeszcze słabiej - mała ostrość i rozmycia - oglądałem na nowej apce sky preview no i to opóźnienie do flashscore 30 sekund gdzieś z tyłu głowy dodatkowo siedzi...

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na róžnych sprzętach na android może być różnica choć nie musi.

Ja bym pragnął aby Panas wrzucił apkę Sky Ch do systemu bo wsio co w nim jest chodzi lepiej deko niż na Shield.

Ale mogę sobie tylko pomarzyć.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kunkore napisał:

A to ciekawe @Zuzia, w Kodi powtórka tego meczu na Sky Premier League miała max 7,2 bitrate, a tu widzę 8-9.

Mam swoje ustawienia dla buforowania i obserwuję przepływność w czasie rzeczywistym, na statycznym obrazie schodzi w dół, ruch daje wyższe wartości. Tak przy okazji, może to złudzenie, ale czy w tym Premier League biegają szybciej niż w innych ligach? Bo takie odniosłam wrażenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Zuzia napisał:

Mam swoje ustawienia dla buforowania i obserwuję przepływność w czasie rzeczywistym, na statycznym obrazie schodzi w dół, ruch daje wyższe wartości. Tak przy okazji, może to złudzenie, ale czy w tym Premier League biegają szybciej niż w innych ligach? Bo takie odniosłam wrażenie.

 

 

Tak samo możesz przy meczach Ekstraklasy na SportDigital zobaczyć kompletnie inny poziom xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...