Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Zmieniłem region na TV Samsung na Szwajcarię, DNS również na szwajcarskie (te które były podawane już na stronie 7), ale nie jestem w stanie zalogować się przez aplikację do Sky. Również połączyłem się z siecią poprzez wifi telefonu, który działa na VPN szwajcarskim. Próbując zalogować się wprowadzając E-Maila i hasło nie mogę w ogóle przejść dalej (czy to wprowadzając poprawne czy błędne hasło). Nie mogę wejść też żeby zalogować się przez QR code. Na stronie logowania Sky w TV nie wyświetla się również 4 cyfrowy kod potrzebny do logowania przez komputer. Co zrobić? Pomóżcie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach jest opcja preferowanego języka.

 

SKY-DE.jpg

 

Czy jednak ma wpływ na geolokalizację, trudno powiedzieć. Niektórym działa od razu na polskim IP, inni muszą zrobić logowanie ze szwajcarskim adresem. Nie wiem od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowe Samsungi mają wgrany region w BIOSie. To by się zgadzało. Gdy jestem na szwajcarskim regionie i od nowa programuję regiony (na "Smart Hub" co jest możliwe po wyborze kodu) to bez wprowadzenia kodu wybiera mi PL a powinien CH skoro tak było przedtem. Coś jednak jest głębiej w systemie. Język także zmieniłem na niemiecki i nic. Wprowadzam dane klikam zaloguj i nic.

Pewnie tego nie przeskoczę. Będę musiał zastosować jakieś urządzenie zewnętrzne na którym można zmieniać VPN. Doradźcie jakie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założeniem tego tematu nie jest robienie szczegółowego przewodnika o sposobach omijania geolokalizacji tylko prezentacja europejskiego serwisu zarówno pod kątem oferty, ceny jak i jakości. Między innymi po to, aby było porównanie z rodzimym rynkiem i nie tylko.

 

A jeśli już ktoś koniecznie chce mieć to Sky Ch, to zwracam uwagę na fakt, że można założyć konto bez wykupywania od razu subskrypcji (trial Sky Show) i sprawdzić sobie, czy aplikacja na dany telewizor będzie w stanie się zalogować, są nawet jakieś darmowe materiały do odtworzenia. I nie jest prawdą, że Express VPN z lokalizacją szwajcarską nie obsługuje Sky Ch. Choć płatny VPN zasadniczo nie jest potrzebny.

 

Wracając do oferty, transmisje UHD HDR planowane na weekend. Bundesliga, Premier League, Formuła.Tyle nie ma nawet w skandynawskim Viaplay, bo do polskiego 4K jeszcze nie zawitało choć były obietnice.

 

Sky-UHD-00.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wicek napisał:

Zuzia mnie podpuściła, wykupiłem Sky Sport

Wolne żarty. Nikogo nie namawiam do zakupu Sky, a tym bardziej nie podpuszczałam. Ale skoro spodobały Ci się zrzuty UHD i  zasubskrybowałeś to wiedz, że w wątku masz wszystkie wskazówki. Tobie raczej potrzebny jest router, na którym uruchomisz darmowy VPN lub wersję trial. A jeżeli uznasz, że prościej kupić coś na Androidzie w miarę pewny jest Fire TV-Stick 4K UHD. Ale to tylko luźna uwaga, żebyś nie poczuł się znów "podpuszczony" :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
Wracając do oferty, transmisje UHD HDR planowane na weekend. Bundesliga, Premier League, Formuła.Sky-UHD-00.jpg


Już myślałem, że mi się subskrypcja skończyła, a okazuje się, że to pierwszy weekend od maja, w którym F1 jest w HD i tylko wyścig w UHD. Mam nadzieję, że to jakaś wyjątkowa sytuacja, a nie nowy standard.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Platforma Sky oprócz niektórych spotkań Ligi Narodów pokazuje również Multiligę wszystkich meczów na francuskim kanale L'equipe.

Niedawno pokazywali między innymi mecz Polska - Holandia.

 

Sky-pl.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska co w UHD HDR w najbliższy weekend. A propos narzekań, że mało jest w tej jakości. Może powinno być więcej, ale gdy porównać z innymi europejskimi serwisami, to i tak Sky wypada najlepiej zarówno pod względem ilości 4K jak i Full HD oraz liczby dostępnych feedów. Dla porównania - szwedzkie Viaplay na weekend przewiduje tylko DWIE transmisje w 4K.

 

uhd-sky-jpg00.jpg

uhd-sky-jpg01.jpg

uhd-sky-jpg03.jpg

 

uhd-sky-jpg3.jpg

 

uhd-sky-jpg1.jpg

uhd-sky-jpg1a.jpg

uhd-sky-jpg1b.jpg

uhd-sky-jpg1d.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...