Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@james_b Jak w CP nie ma dekodera z dyskiem, a EchoStar DVR-747 :> :arrow:Dekoder EchoStar DVR-747 z twardym dyskiem chyba, że go wycofali :roll:

Co do opłat, to jak weźmiesz tego Samsunga HD za 300 zł (+70 zł jeśli z anteną) na własność, to nie będzie konieczności płacenia dodatkowych opłat z tytułu jego dzierżawy. A jeśli zdecyduje się ktoś na inne rozwiązanie to znalazłem to, co kiedyś w innym temacie napisał Łukasz:

:arrow: uzyczenie dekodera na 12 miesięcy (dodatkowa miesięczna opłata 26zł), po tym okresie dekoder jest juz na własnośc - cena zestawu 199+1

:arrow: udostepnienie dekodera z dodatkowa miesięczna opłata 15 zł. przez okres trwania umowy (2 lata) potem dekoder nie przechodzi na własność. Cena 70+99 za aktywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder z twardym dyskiem jest cały czas dostępny.

 

Co do opłat za HD to zerknijcie tutaj:

... jest dokładnie opisane, a samemu nie chce mi się przepisywać tego :) Ale to co jest napisane na tej aukcji jest w 100% zgodne z prawdą.

Jest zakup na własność / raty / dzierżawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy się opłaca brać Samsunga HD na własność, przy umowie na 12 miesięcy. Opłata za użyczenie 5 zł miesięcznie ( 99zł+60 zł rocznie). Sprzęt ten za rok i tak trzeba będzie wymienić a gdy coś się z nim stanie nie czekamy jak go naprawią,tylko jest wymieniany od ręki, bo nie jest naszą własnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie a mianowicie posiadam echostart dsb717 noi jeżeli w przyszłosci po ukończeniu okresu gwarancji zepsuje mi sie ten dekoder jak i gdzie mam kupić nowy bo jak sie dowiedziałem karta jest przypisywana do dekoderu a więc pytam bo na przyszłosci chcem wiedzieć co mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić drugi dekoder i podpisać nową umowę, a jeśli trafi się na jakąś dobrą promocję, no to już jest super.

Podejrzewam, że koszty naprawy starego dekodera mogą przewyższać cenę nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli już wkrótce wymienić swoje standardowe dekodery na takie, które umożliwią oglądanie Euro 2008 w standardzie telewizji wysokiej rozdzielczości - dowiedziało się media2.pl

Klienci, którzy już korzystają z usług Cyfrowego Polsatu będą mogli wymienić swoje dekodery - trzeba zgłosić się do telefonicznego biura obsługi klienta.

 

Szansę na wymianę będą mieć ci klienci, którzy mają zakończoną umowę na czas określony. Każdy przypadek będzie jednak rozpatrywany indywidualnie - może się więc okazać, że abonenci będą mogli otrzymać dekoder HDTV na preferencyjnych warunkach.

 

Klienci Cyfrowego Polsatu nie będą więc musieli kupować nowej aktywacji i płacić podwójnego abonamentu.

 

 

źródło: http://www.media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Możecie mi powiedzieć jak mam to rozumieć? Jakoś nie bardzo kumam, o co w tym biega.

O to chodzi, że skorzystać mogą (będą mogli) tylko Ci, którzy umowę z Cyfrowym Polsatem już zakończyli (obowiązkowy czas umowy), ale jej nie zerwali. Przykład - ten, kto kupił wczoraj Echostara 717 nie może skorzystać z tej promocji, jednak np. @debos już tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli już wkrótce wymienić swoje standardowe dekodery na takie, które umożliwią oglądanie Euro 2008 w standardzie telewizji wysokiej rozdzielczości - dowiedziało się media2.pl

Klienci, którzy już korzystają z usług Cyfrowego Polsatu będą mogli wymienić swoje dekodery - trzeba zgłosić się do telefonicznego biura obsługi klienta.

 

Szansę na wymianę będą mieć ci klienci, którzy mają zakończoną umowę na czas określony. Każdy przypadek będzie jednak rozpatrywany indywidualnie - może się więc okazać, że abonenci będą mogli otrzymać dekoder HDTV na preferencyjnych warunkach.

 

Klienci Cyfrowego Polsatu nie będą więc musieli kupować nowej aktywacji i płacić podwójnego abonamentu.

 

 

źródło: http://www.media2.pl

 

Taka możliwość była już w ubiegłym roku !

Jak umowa jest już na czas nieokreślony to tego samego dnia po napisaniu wypowiedzenia (odsyłam do tematu: cyfrowy polsat: zapowiedzi strona 197-200) można zakupić nowy dekoder :|

Nie rozumiem co się do tej pory zmieniło - pozostaje pytać sprzedawców, są bardziej zorientowani niż konsultanci CP - poważnie - ten temat był poruszany na konferencji CP (niekompetencja konsultantów CP, dostaliśmy odpowiedź, ale nie chcę jej tutaj cytować).

 

//Edit

Klienci, którzy już korzystają z usług Cyfrowego Polsatu będą mogli wymienić swoje dekodery - trzeba zgłosić się do telefonicznego biura obsługi klienta.

Po co pytam - skoro i tak nic się człowiek nie dowie ? :|

Człowiek sam wie jak napisać podanie / wypowiedzenie prawda :D Konsultant czasami takiej błahostki nie potrafi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Panowie i Panie- szlag mnie trafia. Moj dekoder zostal uszkodzony pod koniec lutego. Przyczyna bylo przeciazenie, urzadzenie po prostu spalilo sie. Przedwczoraj dekoder zastepczy zostal dezaktywowany, wczoraj odebralem rzekomo nowe urzadzenie (Echostar DSB-717). Podlaczylem, elegancko wyszukalo mi kanaly, jednak na wiekszosci mam komunikat "Zakodowany sygnal". Dziala m.in. Polsat 2, TV Biznes, Fashion TV (!). Z konsultantem rozmawialem juz z 5 razy, za kazdym razem kazano mi czekac (lacznie czekam juz niecala dobe). Przywrocilem (wedle zalecen pani z infolinii) ustawienia fabryczne i nic- dalej to samo.

Do ciezkiej [beep]y, akurat na Mistrzostwa Swiata musialo sie cos zepsuc? Jesli ma ktos jakies pomysly, to prosze sie nimi podzielic.

Pozdrawiam.

 

PS: Warunkiem otrzymania nowego dekoderu bylo oplacenie z gory abonamentu na pol roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...