Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj byłem w punkcie i kobieta mi mówiła że są dekodery wszystkie, sama mi mówiła że z dyskiem jest ten sagem i Echostar, ale mogła mnie w błąd wprowadzić, bo jak mówiliśmy, że ja odchodzę z cyfry i jej mówię ze dzieciak nie będzie miał mini mini to mi gada, że Polsat ma dużo kanałów i zaczęła szukać tego kanału :), bo gada że on chyba też jest i w tej ulotce grzebała he he - :lol2: taka fajna blondyna :lol2: , może z łapanki była albo co, chociaż o całej wrzawie wokół nc+ słyszała i mi mówiła żebym se na fajs-zbuka wszedł, w ogóle była zdziwiona że chce wziąć pakiet z HBO :) pyta się mnie :?: to pan to ogląda :?: - qźwa oni chyba są w szoku że ludzie mogą chcieć więcej niż podstawowy pakiet - pewnie tylko takie sprzedaje to się dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników, który brać dekoder Sagemcom ESI-88 czy Echostar 7400, chodzi mi o obraz, szybkość, stabilność, łatwość obsługi a może ciekawe dodatkowe funkcje typu własna lista - wiem że można na każdym z dekoderów ją zrobić, ale ... może są różnice,

czytałem specyfikacje na stornie to deki nie różnią się chyba niczym.

bo chyba te 2 tylko są z dyskami i dlaczego za pierwszy płaci się czynsz, gdzieś w innych postach czytałem ze czynsz się płaci za dysk (do innych modeli) ale potem niby dysk przechodzi na własność - nie kumam tych technik o co kaman i po jaką [beep]ę po rozwiązaniu umowy jest mi ten dysk - nagrania pewnie zakodowane a i chyba sformatować go nie można później.

I na koniec techniczne pytanie czy lepiej przez APS brać dekodery czy przez internet zamawiać - tu nie znalazłem możliwości wyboru deka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem,ponieważ chciałem sobie znaleźć na CP eske tv poprzez ręczne wyszukiwanie kanałów jednak gdy to nacisne wychodzi komunikat;Niezdefiniowany satelita.Sprawdź ustawienia anteny.W antenie na dole pisze że siła i jakość sygnału to 0 [cały pasek szary] a satelita : brak.

Mimo to wszystkie kanały działają normalnie,bez zakłóceń jakości.Chociaż teoretycznie nie ma satelity ;).

Dekoder : MINI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę doradźcie mi który z poniższych dekoderów wybrać, biorąc pod uwagę ich funkcjonalność, stabilność, wyposażenie w złącza, stabilność działania, możliwość układania własnej listy począwszy od nr 1, etc.:

1) HD6000

2) Samsung DSB-H370G

3) Echostar DSB-7200 HD

4) Echostar HDS-400E

 

Dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytań poprzedników, ponieważ do MR trzeba jako drugi dekoder wybrać jeden z tych nieszczęsnych cudów z fabryki CP, który z dekoderów CPT zawiesza się najrzadziej? Z tego, co czytałem to HD 5000 albo HD 6000, one są o 50 zł droższe, ale warto jednak wziąć jeden z tych zamiast HD 3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...