Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, po wnikliwym przeczesaniu tego wątku, nie znalazłem odpowiedzi na pytanie/problem mnie dotyczący. Czy mogę kupić, ewentualnie liczyc na udostępnienie nowego (innego) dekodera przez Cyfrowy Polsat, jeżeli umowę podpisałem niedawno bo 20 stycznia 2011, a dekoder (o zgrozo m100) wzięty został na własność. Odstapienie od umowy juz nie wchodzi w grę, a jej rozwiązanie z przyczyny np. usunięcia kanałów BBC z oferty również bo nie było już ich w umowie (a właściwie w załączniku PWU). przy jej podpisywaniu, tak przynajmniej twierdzi konsultant CP który powiedział że ten załącznik wszedł w życie właśnie 20 stycznia.

 

Mam przed sobą wizję 29 miesięcy umowy z CP i dekoderem m100, który jest chyba najgorszym z cudów CP.

 

Czy ewentualnie mogę na własną rękę kupić dekoder, a do karty którą już mam jakiś moduł i czy to będzie działać? Czy jest jakieś rozwiązanie byleby pozbyć się nowego m100 i zastapić go jakimś innym w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z instalacją pakietu CP na Samsung DSB H370g. Usunąłem przez przypadek wszystkie kanały i nie potrafię ich na nowo zainstalować. Wybieram "skanowanie sieci" i zamiast kanałów CP pojawia się kilka jakiś bzdet. Jak ponownie zainstalować pakiet, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zainstalowałem :) "skanowanie sieci" i jest. Może wyjaśnie na czym u mnie polega problem. Chciałem zainstalować pakiet CP to podczas skanowania nie było sygnału, teraz był. Co chwile kiedy oglądam TV sygnał się gubi i wyskakuje info na czarnym tle "szukam sygnału" mogę dodać że nie jest to wina po stronie CP, dekoder też jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ortax

Najbardziej stabilny i chyba najlepszy jest ( był ) Samsung HD370G . Moim zdaniem , jeżeli Ci nie zależy na nagrywaniu ( co tu jest dobrego w Polsacie do nagrywania ? - nie wiem ) to Samsung ma najlepsze listy , najlepsze EPG i najwięcej potrzebnych dodatków , których już w innych tunerach z Polsatu nie uświadczysz . Ciężko go dostać ( ponoć są jeszcze w niektórych APS ) , ale warto poszukać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od ponad 3 lat, i nie miałem z nim ż a d n c h problemów o których piszą użytkownicy innych dek. Jest stabilny, funkcjonalny, posiada dużo użytecznych dodatków. Jeżeli tylko programiści CP nie "skopią" następnego softu / a już kiedyś tak było/, to dalej będzie przyjazny użytkownikowi.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam więcej opisywać.

Dekoder Mini , odłączałem zasilanie , instalowałem kanały od nowa , wszystko jest tylko obok numeru kanału po prawej brak jego nazwy (wyjątek TVP1 na kanale 3). Info o aktualnym programie poniżej jest. Wysłane wypowiedzenie w związku z BBC.

 

Coś jeszcze ???

 

Czyli brak nazw kanałów ma związek z wypowiedzeniem umowy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skoro mam tuner SD i płacę ca wszystkie kanały CP to mogę go wymienić na dekoder HD, koniecznie z PVR? Jeśli by była taka możliwość to ile miałbym płacić jednorazowo, bądź miesięcznie - wole tą pierwszą opcję.

 

Czy ogólnie dekodery PVR tylko nagrywają czy także tak jak w N - zatrzymują, cofają itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...