Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zgodnie z regulaminem, korzystanie z oferty CP możliwe jest tylko na terenie Polski, łamiesz regulamin, co do Ipli, to ma ona podobny regulamin, z tym że napisano tam, że część serwisów może być ograniczona do rozpowszechniania tylko na terenie Polski, to ta sama sytuacja co z BBC iPlayer, w Polsce nie działa ze względu na licencje BBC, pewnie Ipla nie działa ze względu na licencje TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oprogramowanie dla wybranych dekoderów MINI HD 2000 oraz HD 3000

 

Aktualizacja dotyczy tylko ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale:

 

MINI HD 2000:

1775433284 – 1775478547

 

HD 3000:

1776163874 – 1776251870

 

Najważniejsze zmiany w nowej wersji oprogramowania:

- wyeliminowanie przypadków pojawiania się czarnego ekranu podczas odtwarzania nagranego wcześniej materiału audiowizualnego,

- dodanie w Strefie Abonenta komunikatu: „Zachęcamy do realizowania opłat poprzez bankowość elektroniczną…”,

- dodanie ikony Dolby Digital Plus przy kanałach, które zawierają taką ścieżkę audio,

- dodanie opcji blokowania nagranego materiału audiowizualnego na liście nagrań,

- wprowadzenie drobnych zmian w Blokadzie Rodzicielskiej,

- wyeliminowanie przypadków zawieszania się dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem Samsunga SD na własność, ale uległ awarii i został wymieniony na Echostara SD. Wymiana była pół roku temu w trakcie trwania umowy, ale Samsung już był poza gwarancją. Teraz umowa się kończy i w związku z tym mam pytanie. Czy Echostar zostaje u mnie na własność czy muszę odesłać do CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy w tunerach CP (HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000) można przeskanować tylko jeden wybrany transponder? Czy można usuwać kanały z listy?

Gdzie te czasy, kiedy na Echostarach i Samsungach można było tworzyć listy ulubionych kanałów z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam dekoder cyfrowego Polsatu hd 2000 i internet mobilny od t-mobile i mam modem od internetu podłączony do komputera pod wejście USB i mam pytanie jeśli podłącze dekoder do komputera pod wejście Ethernet kablem Ethernetowym to czy ipla w dekoderze będzie działać ?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam takie pytanie: teraz mam enkę i przy obecnych ustawieniach siła i jakość jest na minimum, aby dało radę oglądać. Gdy podłączę tuner od cyfry - jakość i siła rośnie (na tych samych ustawieniach) do prawie 100%.

 

Jak to jest z c.polsatem, bliżej mu do enki czy cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad przejściem do CP. Chciałem podłączyć do dekodera nagrywarkę hauppauge hd pvr. Jest do tego potrzebne wyjście YPbPr (Compocent) na dekoderze. Niestety z tego co patrzyłem na stronie to żaden z obecnie sprzedawanych dekoderów nie ma takiego wyjścia. Czy to prawda ? Czy jeżeli bym kupił wycofany dekoder polsatu z allegro np. DSB-H370G to czy będzie to działać ? Rozumiem, że z Polsatem nie będą działać dekodery nie polsatowskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...