Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli przechodzi na prepaid to jak zapłacisz będzie działało co chcesz, uprawniania wygasną na 90% następnego dnia, w pozostałych przypadkach jest to parę dni później przeważnie niedziela lub pod koniec miesiąca, niektórym zapominają w ogóle wyłączyć ale przy dodaniu jakiegoś kanału do CP uprawnienia na pewno znikną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba chodzi o piloty z nadajnikiem radiowym a nie baterie, odchodzą jednak do lamusa, bo po pierwsze jest BT i w tym kierunku idzie zdalne sterowanie, po drugie, przy przełączaniu kanałów są problemy z odbiorem radia analogowego, podczerwień jest pod tym względem mało konfliktowa i nie zużywa dużo prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateryjka:

 

http://www.hollex.pl/akcesoria/przedluzacze-pilota/961-nadajnik-do-przedluzacza-pilota-maximum

 

Wchodzi do normalnego pilota. Sam się zdziwiłem gdy to zobaczyłem, ale bateryjka "wysłu[beep]e" sygnały z pilota i przekazuje do odbiornika.

 

http://www.hollex.pl/akcesoria/przedluzacze-pilota/757-bezprzewodowy-przedluzacz-pilota-maximum

 

Tak czy siak trochę offtop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tematów o dekoderach jest bardzo dużo ale przebić sie przez wszystkie stron nie jestem wstanie a i oferta się zmienia i część jest niaktualana dlatego pytam jaki dekoder kupić jak polecacie i jak się sprawuje? wiem że nie ma idaału ale ogólne opnie mile widziane głównie chodzi mi o stabilnośc (brak zawieszania), tworzenie własnej list ulubionych.

 

Zepsuł mi się Samsung DSB 305G (był super)niestety coś padło zasilanie po 5 latach chciałem wymienić na lub naprawić ale nie da rady tylko musze wziąść nowy a samsungów już nie ma.

Od ojca pożyczyłem na testy dekoder Polsat HD5000 w miare jestem zadowolony (troche podobne funkcje jak w samsungu. tylko dwie rzeczy w nim sa nie takie tworząc liste ulubionych nie można jej później posortować (poprzestawiać kanałów) tyko układ jest w kolejności dodania. I jeszcze jedno co dzisiaj zauważyłem jak jest u was - przy podgłaszaniu dźwięku pilotem po jednym przyciśnięciu o kropkę głos się zcisza zamiast podgłosić i odwrotnie .szczególnie wkurza to wieczorem gdy jest dość cicho. ale ogółnie dekoder w miarę.

Dzisiaj byłem punkcie CP i pytałem sie czy można po podpisaniu umowy oddać i wymienić na inny model dekoder gdy by mi nie odpowiadal nietesty nie.

nie będę dokupywał samych tych doków na kartę z innym dekoderem tylko CP

 

do tematu w ofercie są

 

sagem HD PVR Echostar 7400

EchoStar DSB-7200 HD

HD PVR Echostar 7400

no i HD5000

co polecacie przeważnie w sklepach mają sagema?

 

P.s a może naprawiają gdzieś takie samsungi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...