Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem z dekoderem mini d1, od jakiegoś czasu na kanałach grupy HBO, TVN Warszawa, FilmBOX i jeszcze kilka kanałów pisze "Brak sygnału, sprawdź podłączenie dekodera lub ustawienia dekodera" ale na początku gdy założyłem satelite wszystkie kanały działały miałem wszystkie pakiety. Dekoder jest podłączony do konwertera Twin i do niego jest jeszcze podłączony dekoder SAGEM z CP. Co może być nie tak ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam Pawel2990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem z dekoderem mini d1, od jakiegoś czasu na kanałach grupy HBO, TVN Warszawa, FilmBOX i jeszcze kilka kanałów pisze "Brak sygnału, sprawdź podłączenie dekodera lub ustawienia dekodera" ale na początku gdy założyłem satelite wszystkie kanały działały miałem wszystkie pakiety. Dekoder jest podłączony do konwertera Twin i do niego jest jeszcze podłączony dekoder SAGEM z CP. Co może być nie tak ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam Pawel2990

Popraw antenę i sprawdź konwerter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy.

Mm probblem z dekoderem echostar dsb 717 a mianowicie pojawił mi się komunikat

,,Szanowni Państwo

Informujemy, że zostały zmienione parametry nadawania kanału TVP1

W celu odbioru tego kanału, prosimy o ponowne zainstalowanie kanałów,,

Nie wiem co mam zrobić jakie parametry ustawić prosze o pomoc z góry Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam disecq , (astra, hotbird) i mam dekoder familijny, polsatowski CP2. Poniewaz na Automatycznym szukaniu nie znalazłem paru kanalów postanowilem recznie wprowadzic dane.

 

Chciałem wprowadzic ręcznie tvn warszawa, Canal+ (podobno fta na hotbird 6) i pare innych kanałów. Nic z tego okazuje sie że on ich wogole nie widzi, pokazuje ze znalazł 0 kanałów...

 

Co jest nie tak czy ten typ tak ma ??

 

2119zic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was miał już taką sytuację jak ja wczoraj,mianowicie przyszedłem z pracy i polsat na module działał,nagle koło godziny 16 nagle padł,to znaczy wszystkie kanały oprócz kanału dla abonentów nie działały,tuner nie pokazywał żadnego komunikatu,dopiero po wejściu w opcje modułu wyskakiwało że nie mam tego kanału to znaczy wszystkich ;) w abonamencie,na myśl przyszła mi nie zaksięgowana płatność ale nie abo mam opłacone do 7 kwietnia,puściłem kilka ponowień sygnału i nic,więc dzwonie do speców z polsatu,jakiś chyba "Turbo ES" stwierdził że mam wyłączyć tuner na 10 sekund i ponownie włączyć(chyba myślał że ma do czynienia z kimś swojego pokroju)ale to zrobiłem powiedziałem z uśmiechem że mi to nic nie dało,więc puścił mi ponownie muzyczkę i chyba poszedł po konsultację do kogoś,widocznie ktoś mu polecił rozłączyć tą rozmowę i tak też zrobił.Kanały po 4 godzinach ich braku wróciły.Miał ktoś z was już taki przypadek rzetelnej pomocy ze strony polsatu,moim zdaniem jeśli rozmowa zostaje utracona w połowie jej trwania to ten gościu powinien do mnie oddzwonić i kontynłować ją.

 

 

Co myślicie o tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości "call center" jest zasada, że ludzie tam pracujący nie mogą rozłączyć rozmowy, muszą czekać aż zrobi to dzwoniący. A więc w pierwszej kolejności ten gość powinien wylecieć z pracy. Jak zresztą większość tam pracujących, ponieważ ich wiedza jest równa zeru. Chociaż z drugiej strony, to nie ich wina, że ktoś ich po prostu nie wysłał na porządne szkolenie... W przypadku tyle abonentów to powinna być dla CP podstawa, ale oni już taka mają, żę większość rzeczy robią na odwal (podróbka VOD, marne HD, fatalny iCOK itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak bedziesz bral dekoder HD bez dysku twardego to bierz echostara hds-400e bo jest bardzo dobry, jakosc na polsat hd i polsat sport hd jest dobra ale najlepsza na eurosportach, nat geo wild hd i mtvn hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedchilą aktualizował mi się dekoder Samsung DSB-H370G teraz od tej aktualizacji włącza mi się szybciej praktycznie odrazu duży plus aktualizacji :)

 

Jaki masz teraz nr oprogramowania. Mi bardzo długo się włącza ten dekoder po wcześniejszej aktualizacji, a teraz sam nie zgłasza chęci nowej aktualizacji. Próbowałem manualnej aktualizacji, ale nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...