Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jupiter miałem podobne problemy i doradzono mi wyłączyć dekoder z prądu na około 15 min., spróbuj - u mnie pomogło. Od tamtej pory wszystko działa ok.

 

A po jakiego grzyba wyłączać na 15min? Czy tam jest jakaś potężna bateria kondensatorów lub akumulator, który musi się rozładować? Wyłącz, odczekaj kilka sekund i włącz. Efekt będzie dokładnie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Jak zwykle - koncert życzeń ;-)

A propo CP - jak widać: negocjacje są dość trudne (w tym finansowe) lub n-ce nie zależy na wprowadzeniu programów polastowskich do własnej oferty.

Należy wziąć pod uwagę, że w kanale głównym Polsat transmituje m.in F1, siatkówkę, KSW (walki) i udostępniając innej platformie będzie chciał zwrotu części kosztów. Współpraca z C+ odbywa się zapewne na innej zasadzie, niż TVN z CP.

Zwrócić należy uwagę na wspólną oferte CP i C+ dla Estraklasy S.A. - nie było to odosobnione działanie, lecz mocny projekt biznesowy...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

A to ciekawe, moj brat ma familijny+rm+hd i jakos nie ma odkodowanego kanalu, PSN dostepny jest dla tej czesci abonentow ktorzy maja familijny hd czy sport hd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsat (A co za tym idzie Formuła 1), Liga Mistrzów do 2015, Liga Europejska do 2015, Fox co najmniej do końca 2015 roku (+ premiery do 2016), Ekstraklasa - jeden odpad meczowy, ale jest.

 

Z 6 wielkich wytwórni (WarnerBross, Paramount/Dreamworks, FOX, WaltDisney, Sony, Universal) dwie są na wyłączność N, kolejne trzy ma HBO, a treści ostatniej - Universal - pokazuje przecież w części Cinemax, są też dostępne w PictureBox. W ten sposób N ma komplet BigSix. Aż dziwne, że Grupa TVN nie uruchomiła jeszcze swojego odpowiednika Ale kino! / Polsat Film lub wzorem zachodnich platform - tematycznych kanałów filmowych ze starszymi produkcjami.

 

Brakuje już chyba tylko jeszcze jakiejś ligi zachodniej dla nSportu, ale dla mnie to już i tak marudzenie. Ja już nic od nich nie chcę ;-) - byle utrzymywali tę ofertę w dzisiejszych cenach i w miarę aktywnie reagowali na zmiany na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...