Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FilmBox i NonStop Kino HD wkrótce w Polsce

Filmowy kanał Nonstop Kino HD nadający swój program w wysokiej rozdzielczości, już niedługo pojawi się w Polsce. Zadebiutuje także w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech. Otrzymał bowiem licencję na satelitarną emisję programu.

Mówi się, że nowa telewizja wysokiej rozdzielczości ma być dostępna w Polsce za pośrednictwem platformy cyfrowej n. Nie udało nam się jeszcze potwierdzić tej informacji.

 

Stacja będzie emitować filmy dystrybuowane przez SPI Polska („SPInkę”). Wraz z wejściem do Polski Nonstop Kino HD, prawdopodobne jest uruchomienie drugiego kanału – FilmBox, którego debiut na naszym rynku zapowiadany jest od kilku lat. Wcześniej jego włączenie nie było możliwe z powodu braku podpisanych umów z operatorami platform cyfrowych oraz sieci kablowych.

 

Nonstop Kino HD będzie kanałem całodobowym, a z kolei FilmBox nadawać będzie średnio w godz. od 10 rano do 2 w nocy.

 

SPI planuje uruchomienie kanału HDTV w drugim kwartale br.

 

http://media2.pl/media/19422-filmbox-i- ... olsce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee przesadzacie. Mnie akurat oferta MGM odpowiada. Wolę obejrzeć parę filmów należących do klasyki kina a do tego w jakości HD , niż któryś z filmów znajdujących się w repertuarze HBO.

Na MGM'ie jak do tej pory wyemitowano ponad 60 różnych filmów. Wszystkie w HD. Wszystkie z dwoma ścieżkami dźwiękowymi polską i angielską.

Jak na dwa miesiące działania (grudzień, styczeń) to jest to po jednej premierze filmu HD dziennie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to dotyczyło CP byłbym na 100% pewien, że to nieprawda. W tym wypadku jestem pewien na 70%. Dlaczego? Dlatego, że n chyba zdaje sobie sprawę z tego, że na razie nie zachwyca a wręcz odwrotnie: większość ludzi narzeka. Jeśli ktoś wydaje na start miliony dolarów to czy zmienia coś dodatkowy wydatek na HBO tak żeby ta stacja mogła naruszyć umowę z Cyfrą+? Z tego punktu widzenia to nawet dla HBO lepiej mieć umowę na wyłączność :) Oczywiście, że to tylko domysły. Tylko co ja bym zrobił mając taki niewypał jak n? Walczyłbym o HBO nawet gdybym miał dołożyć pięc razy tyle co normalnie.

 

Jakiś cień szansy jest. Chyba że n chce dostać w grudniu tytuł "Niewypału Roku"...

 

Poza tym HBO w n to pięć razy lepsza wiadomość niż HBO w CP bo tu wystarczyłoby kupić HBO i jeszcze jakiś pakiet za 10zł. Lepiej więc trzymać kciuki i wierzyć w ziarenko prawdy. Wyłączność jest dobra, ale nie dla abonentów....

 

 

Podsumowując - traktujmy to jako ciekawostkę. Na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli HBO jest na wyłączność, to nie ma znaczenia co inna platforma zaproponuje. HBO musiałoby zapłacić odszkodowanie Cyfrze za zerwanie umowy.

 

PS.

Mógłbyś napisać na jakim forum to wyczytałeś? Bo troche tego jest, a nie chce mi się wszystiego przeglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej było kupić Premiership i Bundesligę za tą kasę ?

Byłby to jeszcze większy motor napędowy według mnie niż te HBO.

 

A swoją drogą, to może to być dobra wiadomość, bo jak C+ straci HBO, to może znacznie obniżyć cenę Canal+ i reszty pakietów, by ludzie nie odchodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...