Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem CP i Disney Channel. Fajny kanał. Żałuje, że go nie ma w n. A n-ka mogła by Cartoon Network i TCM brać z transpondera 10,921 a nie pchać kanały na swój transponder. I by sprawa była z głowy.

 

 

By mogła, ale nie wiadomo jak to tam jest z tym nadawaniem tych kanałów osobno przez całą dobę. Gdy dopiero rozdzielenie tych dwóch kanałów było w planach, ukazał się artykuł w necie, że oficjalne rozdzielenie nastąpi tylko w C+. A więc poczekacie sobie długo za pewne w N np. bo pewnie nawet o to Nka nie walczy, nie myślą o tym, mają to za bzdurę i drobnostkę..

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wimbledon w polsacie sport,

copa america w sportklub(platforma N)

niezle pokręcone są te nasze prawa,tera ja jestem znacznie na nie co do 3 platform(nic nie mam do n lecz platform jest za dużo a na polskim rynku miejsce na to jest,lecz niestedy prawa się dzielą i klient cierpi),

przedtem copa amercia była w tvp i każdy mógł oglądać czy to cyfra czy to cyfrowy polsat czy to kablówka,a teraz?tvp bierze więcej rzeczy do tvp sport a w tvp pokazuje to co uzna za stosowne,w dodatku tego kanlu nie ma w mojej kablowie(tak jak i sportklubu) dlaczego?

w kablowie zeby mial polsat sport i extra ,eurosport taK JAK MAM plus te dwa kanaly to jeszcze byloby jeszcze znosnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to co dam powinno być tutaj, jeżeli nie to przepraszam, ale nie mam tematu o MGM

 

Westerny w jakości HD w MGM

Polscy telewidzowie po raz pierwszy będą mieli szansę obejrzeć westerny w jakości High Definition. Telewizja nowej generacji "n" i kanał MGM HD przygotowały wakacyjny cykl opowieści o tym jak zdobywano Dziki Zachód.

Już w lipcu abonenci telewizji nowej generacji n będą mieli szansę przenieść się w świat Dzikiego Zachodu. Cykl westernów na kanale MGM rozpocznie pokaz amerykańsko-francuskiej produkcji z 1977 roku, "Kolejny mężczyzna, kolejna kobieta" w reżyserii Claude’a Leloucha.

 

W mini-cyklu znajdzie się także kultowy "Ned Kelly" Tony Richardsona, "Skazaniec" Roda Holcomba oraz klasyka gatunku: "Za kilka dolarów więcej" Sergio Leone i "Wanda Newada" Petera Fondy. Filmy będą pokazywane w każdą niedzielę o godzinie 21:00.

 

media2.pl

 

i prośba do @MZKS1929 nie pisz dwóch postów pod sobą, a jeżeli jeden za dużo Ci wejdzie(tak też sie zdaża) to napisz, że prosisz o usunięcie i ewentualnie przepraszasz. Taka moja prośba, bo wg. mnie tak powinno być

Dzięki i pozdrawiam :wink:

Edycja pitter: zrobiłem porządek z jego zdublowanym postem.

 

 

james_b 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W połowie września możemy spodziewać się trzech nowych kanałów na platformie cyfrowej n oraz rozszerzenia oferty na jesieni – informuje Gazeta Prawna.Dwa z nich będą przeznaczone dla dzieci. Trzeci ma być programem rozrywkowym. Właściciele n dzięki takiemu rozszerzeniu oferty prognozują, że do końca tego roku może zostać sprzedane ponad 100 tys. dekoderów a ilość abonentów ma wzrosnąć do 300 tys.

 

Nowe kanały to n-talk, skierowany do miłośników programów typu talk-show oraz kanały dla dzieci: Kids & Co. i edukacyjny Da Vinci. Cały czas na koncesję KRRiT czeka kanał religijny. Do oferty n zostanie wprowadzony jesienią również TVN CNBC Biznes.

 

Według Jana Wejcherta, współwłaściciela Grupy ITI, do końca tego roku w ofercie mogą pojawić się jeszcze trzy nowe kanały - czytamy w GP.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko chciałbym wtrącić tu 3grosze!!!!

 

Jako, że jestem zwykłym prostym ludziem, uważam, że nowa platforma N znowu "oszukuje ludzi".

Ja wiem, że wrzesień ma 30dni i ze w tym czasie mogą pojawiać się nowe kanały.

W moim odczuciu początek miesiąca jest góra do 5-7 a nie 15.

Druga sprawa to aktualizacje miały być też na początku czerwca i lipca a kiedy sie pokazały? no do nagrywarki jeszcze do dziś nie ma!!

 

I tak mi się osobiście wydaje, że raczej na pewno nie będzie tych 300tyś abonamentowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Jana Wejcherta, współwłaściciela Grupy ITI, do końca tego roku w ofercie mogą pojawić się jeszcze trzy nowe kanały - czytamy w GP.

Czyli do końca roku na Nce nic ciekawego się nie pojawi, bo 2 kanały to będą pewnie Filmbox i NonstopKino. Zostaje tylko 1 kanał... (pewnie TVP Parlament :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest źle sformułowane zdanie, Gazeta Prawna pisała o 3 nowych kanałach, ale produkcji ITI Neovision, a nie od producentów zewnętrznych

 

Zaq13, własnie duża sprzedaż może być powodem nie dodawania nowych kanałów. Bo po co dodawać, skoro i tak się sprzedaje? C+ taką politykę prowadzi od dawna i dobrze na tym wychodzi. Ale dla mnie to chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek - Te 3 kanały produkcji ITI to oprócz tych TVN Religia, Biznes ?

Bo widzę, że chyba gazetę masz w ręce, to będziesz wiedział więcej ;)

 

Swoją drogą zaczyna się wielki szum przed konferencją :lol: A to jeszcze 2 i pół miesiąca conajmniej (czyli 3-4 wedlug Nki :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To&Owo podaje, że kanały Sparrowhawk Media (nadawca Hallmarku) czyli Movies24 i KidsCo (to było wiadome) pojawią się w ofercie platformy N. Trwają też negocjacje z pozostałymi platformami i sieciami kablowymi.

KidsCo startuje na przełomie września i października, a M24 w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...