Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wszystko jest możliwe ale nie wydaje mi się aby Cyfra zrobiłóa fuzję z CP.

Jeśli tak to dlaczego wcześniej nie pochłoneła CP wecześniej było im znacznie łatwiej a teraz CP napewno nie sprzeda się Cyfrze napewno nie z taka ilościa abonamentów ta firma w końcu zaczęła przynosić zyski a słyszałeś o ty, żeby

jakaś dobrze prosperująca firma nagle została sprzedana?

Akurat Cyfrowy Polsat wybiera się w tym roku na giełde, więc wchłonięcie CP przez inną platformę jest aktualnie bardzo wątpliwe, prędzej CP jakby dużo uzyskało z giełdy pokusiłoby się na jakieś zakupy (ale chyba i tak, szczególnie Cyfra+ to byłby za duży wydatek).

A co do Fuzji z N-ką to raczej też nie możliwe. Właściciel N-ki to gigantyczny koncern, fabrka do robienia pieniedzy i dam sobie głowe obciąć, że się nie sprzedadzą. Będą tak długo inwestować a pieniądz na to mają i głowe do intersu też aż w perspektywie kilku lat zaczną też zarabiać na swojej platformie.

.

ITI nie jest jakimś super olbrzymim holdingiem, tak naprawdę to grubo ponad 90% działalności ITI jest skoncentrowana na polskim rynku. A nie można mówić że jak coś ma duża firma to już to nie zostanie sprzedane innej, przecież Wizja TV była własnością UPC (a dokładniej Liberty) które jest w porównaniu z ITI kolosem. A jednak Wizja TV znikła... Do tego może też tak być jak w przypadku Wizji i Cyfry że właściciel przejmowanej platformy obejmnie część udziałów w spółce przejmującej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja oglądam głownie:

-najabrdzij znane stacje-tvp,polsat,tvn(akurat polsat można mieć oczywiście w łatwy sposób np.poprzez kablówke najmniejszy pakiet),

-lubię czesem posłuchać muzykę(viva) ale nie robię tego cżesto,lubię pooglądać sobie baje(jetix w mojej kablówie-ostatnio ach ten andy,ludwiczek też ale stare odcinki teraz,choć ostatnio to se kilka miechów nie ogladałem)_,

-nie interesuje mnie raczej kanały typu discovery,ng itp.

-lubię filmy nowe(raczej nie filmy stare) lecz mam dvd więc tak na tym mi bardzo nie zależy

-głownie zależy mi na sporcie-oglądam w kablu polsat sport-ale jestem zirytowany tą stacją bo potracili najwajniejsze rzeczy,

jak myślicie jaka platforma i jaki pakiety mnie by najbardziej uszczęśliwiły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosilem o radę,specu

ja wiem ze najlepsza jest cyfra,ale gorzej z kosztami sporymi, nawet bez hd,

w n mam to naprawde nie drogo,ale troche sport jest slabszy niz w cyfrze nie ma co ukrywac a na tym mi zależy,brak w nsport jakieś ligi np.OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak: W nce dostaniesz za 36 zł pakiety Dzieci, Style Moda Muzyka i Sport. Nie będziesz mieć Polsatu, ale dostaniesz kanały Jetix Play, Boomerang, Baby.tv, MTV, VH1, kanały sportowe. CP da ci za cenę 35zł familijny, ale bez MTV i VH1 - z nimi zaplacisz juz 40zł. Ale masz Polsat i pare innych kanalow mieszanych. W cyfrze+ to ew. pakiet za 38zł + 10 zł za wynajecie dekodera, chyba, ze wlasny. Nie masz Polsatu i w tym pakiecie sport jest generalnie gorszy. Suma sumarum opłaca się zastanowić nad Nką, ja osobiscie radzę poczekać do środy, wtedy sytuacja będzie dużo bardziej klarowna, szczególnie ze względu na plotki o nowym pakiecie muzycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę nawet sobie pomyślałem czy mogłoby dojśc do takiej sytuacji jak na linii Polsat-TVP, który to Cyfrowy Polsat włączył w pewnym momencie TVP z nadajnika naziemnego w Wawie. Ciekawe czy tak samo moglaby zrobic nka, raczej nie, bo to właściwie kradzież sygnału. W kazdym razie konferencja już bardzo niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest stacja prywatną. A kanały TVP są kanałami publicznymi do których pewien mieć dostęp każdy. Chodziło na pewno o pieniądze. I chyba dlatego, że chodziło o kanały TVP to obyło sie bez wielkich kar i odszkodowań.

N decydując się na taki sposób z Polsatem dałaby by mu po prostu duży zastrzyk gotówki i zebrała kilka kar o nieuczciwe działanie od UOKiK.

Taki krok przyniósł by jedynie więcej start niż zysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie i szczerze mowiac byłbym z tego powodu bardzo zadowolony. Ciekawe jeszcze jak sprawa będzie się mieć z TV4. Natomiast w momencie dołączenia Polsatu do N platforma ta jeszcze bardziej podskoczy w dziedzinie różnorodnej oferty. Stąd już będzie bardzo blisko do oferty od a do z. Będzie brakować tylko oferty Super Premium w stylu HBO i Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy znikną. Właściwie w tej chwili utrzymuje się sytuacja w której w jakimś tam sensie pieniądze na rozwój N są czerpane od abonentów CP i C+ ;-)

Nie prawda. ITI Neovision i Grupa TVN oprócz jednego właściciela nie mają ze sobą nic wspólnego. To są 2 odrębne spółki. I obie działając na własne rozwój i zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jasne, że tak, tylko, że przy holdingu nie ma tak łatwo. Te pieniadze muszą pochodzic z jakiegos zrodla i sadze ze pochodza takze z TVN, chociazby poprzez transfer zysku TVN do ITI i z ITI do Neovision. No chyba ze wszystko robią na kredyt, ale nie sądzę, że cała działalność jest kredytowana.a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jasne, że tak, tylko, że przy holdingu nie ma tak łatwo. Te pieniadze muszą pochodzic z jakiegos zrodla i sadze ze pochodza takze z TVN, chociazby poprzez transfer zysku TVN do ITI i z ITI do Neovision. No chyba ze wszystko robią na kredyt, ale nie sądzę, że cała działalność jest kredytowana.a

Tak ale obie spółki są niezależne. Cześć wypracowanego zysku przez spółki ITI pozostaje na ich działalność ich a inna cześć odprowadzana jest do spółki matki czyli Holdingu. Który to dopiero dysponuje tymi pieniędzmi i przeznacza jest na określone przez siebie cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...