Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 O.o ?? Wszędzie jest mowa o jednym już tylko :read:

To masz jakieś złe info.

Niedawno w oficjalnym komunikacie dotyczącym tego że Raczek został szefem tych nowych kanałów filmowych była wyraźna mowa o dwóch filmowych kanałach.

 

Tutaj link do newsa na stronie n.pl: http://n.pl/news/show/-530ab97e8b.html

 

I wspomniany fragment:

Powstanie dwóch nowych kanałów filmowych to efekt zeszłorocznych umów, które ITI Neovision podpisała z dwiema wielkimi wytwórniami filmowymi – DreamWorks i Paramount.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest z tym pewien mętlik, bo Press wypuścił newsa o nowym kanale filmowym, co podłapały inne serwisy. Ale najlepiej odwołać się do najlepszego źródła wiedzy - strony internetowej platformy, która w newsie http://n.pl/news/show/-530ab97e8b.html podaje informację o kanałach (a nie kanale) filmowych, a jadąc na sam dół to nawet przeczytamy, że "Powstanie dwóch nowych kanałów filmowych to efekt zeszłorocznych umów, które ITI Neovision podpisała z dwiema wielkimi wytwórniami filmowymi – DreamWorks i Paramount.". Informacja jest z 5 lutego, więc jakoś nie sądzę, by w ciągu kilku tygodni zmieniły się plany, poza tym podobnie wypowiadał się Sojka w wywiadzie z 7 lutego, mówiąc m.in. o już gotowej oprawie graficznej i założeniach ramówki. Różnice pojawiły się przy okazji publikacji danych finansowych,a że przy sprawozdaniach finansowych tematami zajmują się raczej dziennikarze biznesowi to dosyć często dochodzi do jakichś przekłamań - co często widać, gdy Gazeta Prawna pisze o N - oni nadal dają się nabierać na "Grupa TVN nie stworzy kanału religijnego", a swego czasu 5 stacji radiowych określili 5 nowymi kanałami muzycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy znowu z tym jakoś nie chce mi sie wierzyć ze cos sie zmieni miedzy polsatem a ITI uwierze jak zobacze ale nie ukrywam ze przydał-by sie polsat z cała swoja oferta oprócz sportowych oczywiscie bo to naj-mniej prawdopodobne :jupi: przypomina mi sie tylko początek lutego hi hi i wszyscy zostali nabici w butelke :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Skoro TVN oraz TVN7 będą w Cyfrowym Polsacie, a CP nie będzie za nie płacił ani grosza, to na chłopski rozum w n-ce powinny być Polsat i TV4 - również bez opłat ze strony n :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy witam wszystkich forumowiczów.

Mogliby dołączyć kanał FOXlife, miałem go w Cyfrze + z której pod koniec lutego zrezygnowałem, bo nie zaproponowali mi żadnej konkretnej oferty przedłużającej umowę. I właśnie najbardziej żałuję tego kanału, tym bardziej, że właśnie teraz zaczynają się nowe sezony seriali m.in. Chirurdzy V i nowy The Listener - Słyszący myśli - zapowiada się ciekawie. Wie może ktoś, czy jest jakakolwiek szansa na wspomniany kanał trafił do "eNki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...