Skocz do zawartości

Canal+Sport TYPOWANIE 2009


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Typowanie przejmuję @lukas_k, prowadzenie dwóch typowań to ciężka sprawa, więc przyda się pomoc :smile:

2. Typowanie zmienia nazwę na "Cyfra+ Typowanie", a co za tym idzie będą typowane mecze z kanału Orange Sport i OSI ;)

 

Pozdrawiam i dziękuję za te półtora roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nazwa zmienia się na Cyfra+ typowania może organizator zabawy pójdzie na całość i do zabawy dorzuci Eurosport2 tam jest liga niemiecka.

Nic z tego. Najpierw typowaliśmy mecze wyłącznie z Canal+, ale chcieliście typować spotkania także z Orange, więc dołączyłem w tym roku także te dwa kanały. Na więcej nie licz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z Orange Sport. Skoro w typowaniu N są Sportkluby i TVP Sport to normalne że OS będzie w typowaniu C+.

Tym bardziej że niktóre prawa mają wspólne: liga polska, liga francuska, NBA i WNBA.

 

Tym bardziej że jest zmaina nazwy z Typowanie Canal+ Sport na typowanie Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W typowaniu n'ki są Sportkluby i TVP Sport, a nawet Eurosporty bo jakby miał być sam nSport to nie byłoby co typować. Na przykład w typowaniu CP są Polsaty Sporty, Polsat Futbol, Polsat i TV 4 a meczów, walk, itp. jest do typowania w jednej kolejce nawet ponad 40 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna podzielić np: Cyfra+ bierze Eurosport a CP bierze TVP Sport.

Też mam nadzieje że ktoś się podejmie tego zadania ale jak nie to nie będzie typów na IO i MŚ.

 

Wiem że to oznacza więcej pracy i czasu dlatego decyzja powinna być podjęta przez prowadzących. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy powiedzieć nie bo nie i tyle.

Załatwiając to teraz masz spokój do końca. Jak Cię uraziłem to sorrki nie było to moją intencją.

Zdaje sobie sprawe z wysiłku i czasu.

Dobra nie będe zawracał głowy. Mój błąd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie poprze za tym żeby Canal+ Typowania pozostały w nie zmienionej wersji. Ludzie zrozumcie to jest prestiż typować najlepsze ligii na najlepszym kanale sportowym jakim jest Canal+. Rozmieniamy się na drobne. Jak ktoś ma ochotę obstawiać wszystko niech idzie do buka. Postawi kasę i będzie się również emocjonował.

 

Orange Sport to dno pokazują pozostałe mecze ligi poskiej coś tam portugalskiej o ile dobrze pamiętam mecze ligi francuskiej i NBA są momentami dublowane w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...